Sada je: 20 srp 2018 21:02.
Početna » Politika » Srbija » Kosmet

Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 06 stu 2011 22:46 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

Tako je...još jedno praktično pojašnjenje...u srbiji je bio na vlasti sloba,pa onda...jebiga,ne računa se...u hrvatskoj se radilo o ratnom stanju,vijesti o klanjima su nas svakodnevno bombardirale,pa eto,svetilo se...te se isto također ne računa...ono u bosni,tek su ljubitelji nogometa...
Ako ništa,tad nam je za vjerovati kako će i albanci(nacionalni korpus,obožavam to),uz dovoljan vremenski odmak,prestati ubijati srbe...svi zajedno...do prve iduće prilike,sa kronološkim pojašnjenjima...(možda shvatiš zašto "inzistiram" na njima-karusel nacionalnog ludila).
Točno je kako su albanci,tj. njihova kultura,iz naše perspektive,nižeg civilizacijskog nivoa,ali onda,to isto smo mi Nijemcima,francuzima,kojem god "korpusu",a albancima su tad inferiorni kongoanci...i kud nas to vodi !?...do zaključka kako smo svi skupa tek jebeni životinjski čopori...nagone nam se ne valja zamjeriti,zar ne!?

Aha, hoće, kad ne bude više nijednog Srbina...

Zločini su prestali kad se rat završio. U Hrvatskoj, u BiH, u Srbiji je bilo tako... Rat na Kosovu je završio prije 12 godina. A prije 7 godina je bio još 1 val etničkog čišćenja Srba, 5 godina nakon rata. Ubojstva nisu ni danas prestala. Tako da nije usporedivo, ni izbliza.

Naravno da smo mi nižeg civilizacijskog nivoa od Švaba i Francuza, od toga mislim da nitko ovdje ni ne bježi. Ali trudimo se da dostignemo taj nivo i izgledno je da ćemo ga dostići jednom...

Post Postano: 06 stu 2011 22:55 
Vrh  
Corto Maltese je napisao/la:

Aha, hoće, kad ne bude više nijednog Srbina...

Zločini su prestali kad se rat završio. U Hrvatskoj, u BiH, u Srbiji je bilo tako... Rat na Kosovu je završio prije 12 godina. A prije 7 godina je bio još 1 val etničkog čišćenja Srba, 5 godina nakon rata. Ubojstva nisu ni danas prestala. Tako da nije usporedivo, ni izbliza.

Naravno da smo mi nižeg civilizacijskog nivoa od Švaba i Francuza, od toga mislim da nitko ovdje ni ne bježi. Ali trudimo se da dostignemo taj nivo i izgledno je da ćemo ga dostići jednom...

Corto,ratovi koje spominješ su prestali međusobnim priznavanjem državnosti i granica...koja karika u kososvskom slučaju tad nedostaje!?...Također,to kako smo si mi svi skupa sad supač-trupač...ahaaaaa...do prve prilike!...kad ljudi u većini shvate da koji je to bulshit,koji ih međusobno i čini luđacima u pripravi,tek tada ćemo moći pričati o nekom naročitom nivou....do tada ćemo se "truditi"....

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 06 stu 2011 23:02 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

Corto,ratovi koje spominješ su prestali međusobnim priznavanjem državnosti i granica...koja karika u kososvskom slučaju tad nedostaje!?...Također,to kako smo si mi svi skupa sad supač-trupač...ahaaaaa...do prve prilike!...kad ljudi u većini shvate da koji je to bulshit,koji ih međusobno i čini luđacima u pripravi,tek tada ćemo moći pričati o nekom naročitom nivou....do tada ćemo se "truditi"....

Znači Šiptare to što ih Srbija nije priznala tjera da ubijaju Srbe? I ne bi ih više ubijali kad bi ih Srbija priznala? :hihi

Tek da ih Srbija prizna bi nastao belaj, čovječe, jer bi time legitimizirala sve ovo što su radili i što rade. Pa sam Tadić koji je daleko bilo kakvih nacionalističkih razmišljanja izjavio nekidan da bi Srba za 30 godina potpuno nestalo s Kosova kad bi Srbija prihvatila Ahtisaarijev plan.

Post Postano: 07 stu 2011 00:34 
Vrh  
Corto Maltese je napisao/la:

Znači Šiptare to što ih Srbija nije priznala tjera da ubijaju Srbe? I ne bi ih više ubijali kad bi ih Srbija priznala? :hihi

Tek da ih Srbija prizna bi nastao belaj, čovječe, jer bi time legitimizirala sve ovo što su radili i što rade. Pa sam Tadić koji je daleko bilo kakvih nacionalističkih razmišljanja izjavio nekidan da bi Srba za 30 godina potpuno nestalo s Kosova kad bi Srbija prihvatila Ahtisaarijev plan.

Naravno da sam prošlu stranu i pol razgovarao sam sa sobom...

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 07 stu 2011 01:11 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

Naravno da sam prošlu stranu i pol razgovarao sam sa sobom...

:bgg

Post Postano: 07 stu 2011 21:22 
Vrh  
http://www.kurir-info.rs/m/vesti/politi ... 145582.php

Citat:
Utisak nedelje na B92 doneo je žestoku raspravu dva Vuka, Draškovića i Jeremića. Lider SPO zastupa stav da je Kosovo izgubljeno dok je Jeremić na to odgovorio.

- Gospodine Draškoviću, posle svega što ste rekli ne bih se čudio da napravite gej-paradu na Ravnoj Gori! Zbog vaših reči Draža se okreće u grobu. Ne znam šta se od Vas može očekivati - poručio je šef diplomatije lideru SPO. Drašković je odgovorio da je dobro što Jeremić konačno priznaje Dražu...

:smje:

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 08 stu 2011 00:10 
Vrh  
Jeremić je blesav, ali Drašković je budaletina par excellence...

Post Postano: 09 stu 2011 20:01 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

...hehehe...da samo RSK...rekoh već,praktičniji ste od Japanaca...baš kao što bijeg na Krf nije bio opća beganija,već pregrupiranje,tako ste nadjenuli imena destcima "vojski",pa onda...jedna od njih je izgubila i to je to.... :bg
Isto tako gledaj na kosovo...niste begali,već se pregrupirali... :bgg
|A da niste mozda pobedili JNA....jbt prestani da se drogiras ili promeni dilera :bgg

Post Postano: 09 stu 2011 20:06 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

reklame....

U čemu je problem onda !?...tad razumiješ zvijer nacionalne ludosti(ideološke,kako god...),te istom shvaćaš sav promašaj u zaključku kako albanci ili ovi,oni ubijaju one druge...sjećaš li se zuluma, po vojvodini poglavito !?...Šešelju se među ostalim,zbog toga sudi...nije tako davno bilo,a radilo se o istoj stvari...tek su žrtve bile drugačijeg dresa...dakle,jesu li tada srbi protjerivali hrvate !?...ukoliko jesu,znači li to kako su srbi baš najgori šljam ljudskog roda,kakvim,lako bi bilo zaključiti,doživljavaš albance !?...naime,iz upisa...znam da nije tako...
Kkvog zuluma po Vojvodini.....slucajno bas tu zivim i imam prijatelje i Madjare, o Mdjaricama da ti i ne pisem, i Slovake i Rusine i Hrvate...nikada ih niko zlostavljao nije...

Post Postano: 09 stu 2011 23:19 
Vrh  
MISO je napisao/la:
|A da niste mozda pobedili JNA....jbt prestani da se drogiras ili promeni dilera :bgg

Pobijediti JNA bilo bi u rangu pobjede nad vojskom kraljevine Jugoslavije...vremenski nemoguće...no,ne bi me čudilo da postoji i kakva postrojba koja se kitila tim naslovom...rekoh,praktični ste poput tamagočija...za svaku fiziološku potrebu ispuštate drugačiji zvuk... :bgg

Post Postano: 09 stu 2011 23:21 
Vrh  
MISO je napisao/la:
Kkvog zuluma po Vojvodini.....slucajno bas tu zivim i imam prijatelje i Madjare, o Mdjaricama da ti i ne pisem, i Slovake i Rusine i Hrvate...nikada ih niko zlostavljao nije...

Pa eto,ja također poznajem Corta...živ i zdrav,nitko ga dirao nije !...one gluposti o ubijanjima po Osjeku,Sisku...idi se odmah veži lancem ispred zatvora u Zenici i zahtjevaj Glavaševo oslobađanje !

Post Postano: 10 stu 2011 16:45 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

Pobijediti JNA bilo bi u rangu pobjede nad vojskom kraljevine Jugoslavije...vremenski nemoguće...no,ne bi me čudilo da postoji i kakva postrojba koja se kitila tim naslovom...rekoh,praktični ste poput tamagočija...za svaku fiziološku potrebu ispuštate drugačiji zvuk... :bgg

E bas si naivan....bilo je nemoguce jel sam ja bio pripadnik te vojne formacije....da se ne lazemo....tek kad su me Bugarke okupirale vi ste poceli Oluju planirati :kubura :kubura :kubura :bgg :bgg :bgg

Post Postano: 10 stu 2011 16:50 
Vrh  
boogeyman je napisao/la:

Pa eto,ja također poznajem Corta...živ i zdrav,nitko ga dirao nije !...one gluposti o ubijanjima po Osjeku,Sisku...idi se odmah veži lancem ispred zatvora u Zenici i zahtjevaj Glavaševo oslobađanje !

Napravi neku paralelu i izvedi neke razlike i zakljucke.....ovde se ne spominju imena i licnosti na temi....vec se sagledava stvarno stanje na terenu, a ono je da je sinoc ubijen jos jedan Srbin na Kosovu i Metohuiji, te dvojica ranjena i nikako ne jer se zovu tako i tako, vec samo zato jer su pripadnici odredjenog naroda....i zbog toga se na njih pucalo.....normalno, nekaznjeno....od Prizrenske lige to je cinjenica,Srbi su dezurni krivci, a Albanci se nagradjuju za zlocine.

Post Postano: 14 stu 2011 16:13 
Vrh  
OKO 20.000 KOSOVSKIH SRBA TRAŽI DRŽAVLJANSTVO RUSIJE
http://www.bosnjaci.net/prilog.php?rid=1&pid=44189

Deputy

Post Postano: 14 stu 2011 17:13 
Vrh  
Aleksa je napisao/la:
OKO 20.000 KOSOVSKIH SRBA TRAŽI DRŽAVLJANSTVO RUSIJE
http://www.bosnjaci.net/prilog.php?rid=1&pid=44189

Očekivano!
Zbog tolikog broja "ruskih" državljana javlja se potreba za otvaranjem 3 do 5 ruskih vojnih baza koje bi bile razmeštene na teritoriji Republike Srbije u blizini administrativne granice. To je ono što Čanak grmi već dve nedelje kako Rusi otvaraju ne jednu vojnu bazu u Srbiji!
U prilog Čankovoj tvrdnji ide i to što su zabeleženi veliki građevinski zahvati na više mesta u blizini administrativne granice, a gde nema nikakvog stanovništva, gde se izvlače vodovod, kanalizacija, polažu optički kablovi, gasifikacija, elektrifikacija. Kome, za koga, čemu sve to...
Međutim, šuška se o još neverovatnijim stvarima na granici zdravog razuma, a to je da će Republika Srbija predati na 100 godišnju upravu Ruskoj Federaciji svoju južnu pokrajnu, a onda nek nam je Bog u pomoć!

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2011 17:51 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:
Očekivano!
Zbog tolikog broja "ruskih" državljana javlja se potreba za otvaranjem 3 do 5 ruskih vojnih baza koje bi bile razmeštene na teritoriji Republike Srbije u blizini administrativne granice. To je ono što Čanak grmi već dve nedelje kako Rusi otvaraju ne jednu vojnu bazu u Srbiji!
U prilog Čankovoj tvrdnji ide i to što su zabeleženi veliki građevinski zahvati na više mesta u blizini administrativne granice, a gde nema nikakvog stanovništva, gde se izvlače vodovod, kanalizacija, polažu optički kablovi, gasifikacija, elektrifikacija. Kome, za koga, čemu sve to...
Međutim, šuška se o još neverovatnijim stvarima na granici zdravog razuma, a to je da će Republika Srbija predati na 100 godišnju upravu Ruskoj Federaciji svoju južnu pokrajnu, a onda nek nam je Bog u pomoć!

Reci mi da se salis sa ovim razumevanjem za stavove Canka? :cekic

.

Deputy

Post Postano: 15 stu 2011 18:17 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Reci mi da se salis sa ovim razumevanjem za stavove Canka? :cekic

.

Ne razumem ja Čanka ništa! On bi Vojvodinu van Srbije u Srbiji, a da ipak bude samostalna ili ne. Ali moraš priznati da je glasni magarac uvek prvi najavljivao nevolje kao kakva baba Vanga i uvek bi pogađao kao da je gledao u kristalnu kuglu. Užasavam se dubine i sadržajnosti njegovog intelekta, a kako koristi onu Milovu devizu svako ima informacija, onoliko koliko ih sam želi, definitivno i ima muda da kaže ono što drugi ne smeju ni da pomisle.
Da postoje dokazi da se nešto valja iz brda, postoje. Eno moj pobro, građevinski inžinjer je nadzorni organ za izvođenje radova na vrh čuke, a nigde kuće na 20 km. Koji će njima qratz optički kablovi, vodovod i kanalizacija, gas i elektrifikacija. Za medvede?
A možda Srbija zida potpuno nov grad iz ničega, kao Brazilija...

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2011 18:32 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:

Ne razumem ja Čanka ništa! On bi Vojvodinu van Srbije u Srbiji, a da ipak bude samostalna ili ne. Ali moraš priznati da je glasni magarac uvek prvi najavljivao nevolje kao kakva baba Vanga i uvek bi pogađao kao da je gledao u kristalnu kuglu. Užasavam se dubine i sadržajnosti njegovog intelekta, a kako koristi onu Milovu devizu svako ima informacija, onoliko koliko ih sam želi, definitivno i ima muda da kaže ono što drugi ne smeju ni da pomisle.
Da postoje dokazi da se nešto valja iz brda, postoje. Eno moj pobro, građevinski inžinjer je nadzorni organ za izvođenje radova na vrh čuke, a nigde kuće na 20 km. Koji će njima qratz optički kablovi, vodovod i kanalizacija, gas i elektrifikacija. Za medvede?
A možda Srbija zida potpuno nov grad iz ničega, kao Brazilija...

Ja se samo bojim da ove sektaske vladajuce EUnijate na prave zid tj granicu prema kvazi-drzavi koju zvanicno ne priznaju, a Borko se ubi objasnjavajuci termine "neutralni pecat" i "integrisana carina" i razliku izmedju "Carina Kosova" i "Carina" :cekic :cekic :cekic

Mislim neka mami svojoj valja tu suplju pricu :kava

.

Deputy

Post Postano: 16 stu 2011 09:08 
Vrh  
Na Odboru Kongresa SAD i o podeli Kosova

Ocene o krizi išle su od stava "Srbi su krivi za sve" do podele Kosova kao najboljem i jedino dugotrajno održivom rešenju. Svi složni samo oko "dijalog je jedini put do konačnog rešenja".

http://www.mondo.rs/s224252/Info/Srbija ... osova.html

Deputy

Post Postano: 16 stu 2011 09:12 
Vrh  
Barton je, kao i kongresmen Ted Po iz Teksasa, zatražio da američka administracija ozbiljno podrži istragu o trgovini ljudskim organima na Kosovu, za šta se terete pripadnici OVK.

Kongresmen Po je posebno ukazao na ponašanje američkog ambasadora Kristofera Dela u Prištini.

"Uznemiravajuće je da naš ambasador Del govori da se to nije dogodilo, da nije moguće da su počinjeni takvi zločini, a istraga još nije ni gotova", naglasio je Po.

Sad bar znamo kome su legle milionske uplate za lobiranje u korist Srbije. :grin2

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.