Sada je: 19 tra 2018 12:22.
Početna » Politika » Srbija » Kosmet

Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica
Traži:
Poruka

Post Postano: 22 lis 2013 19:32 
Vrh  
Ferguson u autobiografiji, objavljenoj u utorak, nije ostao dužan nikome, a pisao je o igračima koje je sâm trenirao, ali i svojim rivalima.

Legendarni škotski stručnjak je opisao zanimljivu situaciju sa Vidićem, kada mu je srpski fudbaler pre nekoliko godina rekao da postoji mogućnost da ode u vojsku.

„Vidić je bio strog, mračan i beskompromisan tip. Ponosni Srbin. Prišao mi je 2009. godine i saopštio da postoji mogućnost da ga pozovu u vojsku. Kada sam ga zabrinuto pitao kako to misli, rekao je: ’Kosovo. Idem, to je moja dužnost’. Imao je taj pogled u očima“, napisao je Ferguson.

Vidić je u redove Mančester Junajteda došao 2005. godine iz moskovskog Spartaka i od tada se izborio za status jednog od najboljih štopera u Evropi. Svojim partijama zaslužio je da u društvu legendi ’crvenih đavola’, kakve su Rajan Gigs i Pol Skols, dobije kapitensku traku pre dve godine.

Iako je Fergusonova autobiografija objavljena tek u 15 časova po našem vremenu, već je izazvala brojne kontroverze, a šta je sve napisao pročitajte u posebnoj vesti.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=768433

Post Postano: 22 lis 2013 19:42 
Vrh  
"Ne živim ja san,nego samo svoje ambicije i ciljeve.San sam proživeo na "Marakani".Nisam kao klinac sanjao dres Mančestera ili Reala,već dres Zvezde,kapitensku traku na ruci i gol Partizanu!I sve sam to ostvario...Jedino što nisam,a o čemu sam kao klinac maštao u Užicu,bilo je da posle pogotka otrčim na severnu tribinu i -ne vratim se na teren. Ali da ponovim Zvezda je san,a Mančester je dokazivanje ,profesionalizam..."

:hihi

baba

Post Postano: 22 lis 2013 22:58 
Vrh  
:laughy :laughy

:conf2

uvijek mi je izgledao kao mentalno uskraćen tip. izgleda da stvarno jest :facep

Nebeski Srbin

Post Postano: 22 lis 2013 22:59 
Vrh  
Decko je sasvim na mestu za razliku od svih vas koji ne shvatete znacenje Kosova :kava

Ali vreme ce vam otvoriti oci... :kava

.

Deputy

Post Postano: 23 lis 2013 18:14 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
"Ne živim ja san,nego samo svoje ambicije i ciljeve.San sam proživeo na "Marakani".Nisam kao klinac sanjao dres Mančestera ili Reala,već dres Zvezde,kapitensku traku na ruci i gol Partizanu!I sve sam to ostvario...Jedino što nisam,a o čemu sam kao klinac maštao u Užicu,bilo je da posle pogotka otrčim na severnu tribinu i -ne vratim se na teren. Ali da ponovim Zvezda je san,a Mančester je dokazivanje ,profesionalizam..."

:hihi

Biće prilike da ostvari ono što nije ostvario. :bgg
Ističe mu ugovor sa Man Utd na kraju sezone, a odbio je da ga produži.
Možda se vrne u Zvezdu da dosanja san. :hihi

Lovu je zaradio ogromnu.
Osvojio je sve što se moglo osvojiti u Engleskoj i šire, i šta će više tamo u vlažnoj Britaniji. :dunno

Post Postano: 31 sij 2014 23:47 
Vrh  
mlad čovek prihvata stavove okruženja
takvih je i kod vas g-kubura bilo
pa im sad krivac u beogradu

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 16 svi 2014 22:03 
Vrh  
slika

Jedan je Nemanja Vidic... :like

Nadam se da ce se jednom vratit u svoj klub, mada tesko.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.