Sada je: 19 tra 2018 12:48.
Početna » Politika » Srbija » Kosmet

Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:30 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:

A šta je uradio Koštunica po tom pitanju? On je bio dosta dugo na vlasti?

Naravno da se i tad o tome znalo, ali posebno i tek tada u to vreme kad je medjunarodna zajednica gurala projekat "nezavnisog Kosova" bilo je nemoguce u vezi toga ista poduzeti i pogurati! Jer sve i da su tad priveli i stavili ovog svedoka pred TV tek bi tad CNN i drugari osuli paljbu po "srpskim lazima"....
Jer je na putu kao sto rekoh bio laminatski projekat "nezavisnog Kosova" (a u vezi s tim je i deo misterije o atentatu na Djindjica...)

Srbija je tad posle 5. Oktobra i kasnije posle atentata na Djindjica bila u institucionalnom qrcu, jer su se strane sluzbe borile za prevlast, tako da generalno "tamo neki" organi poklanih Srba su bila poslenja rupa na svirali ne Kostunici kao Kostunici nego uopste javnosti kako domacoj, a o stranoj da i ne pricam...

.

džirlo devojka

Post Postano: 11 ruj 2012 09:33 
Vrh  
malo sam preletila temu i moram priznati da mi sve to izgleda nevjerovatno...
emisiju nisam gledala tako da ne znam točno kako su prikazali..ali otprilike znam proceduru prilikom eksplantacije i transplantacije organa...
znam koliko je to sve osjetljivo i koliko edukacije osovblje iziskuje...

tako da...

Post Postano: 11 ruj 2012 09:34 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Naravno da se i tad o tome znalo, ali posebno i tek tada u to vreme kad je medjunarodna zajednica gurala projekat "nezavnisog Kosova" bilo je nemoguce u vezi toga ista poduzeti i pogurati! Jer sve i da su tad priveli i stavili ovog svedoka pred TV tek bi tad CNN i drugari osuli paljbu po "srpskim lazima"....
Jer je na putu kao sto rekoh bio laminatski projekat "nezavisnog Kosova" (a u vezi s tim je i deo misterije o atentatu na Djindjica...)

Srbija je tad posle 5. Oktobra i kasnije posle atentata na Djindjica bila u institucionalnom qrcu, jer su se strane sluzbe borile za prevlast, tako da generalno "tamo neki" organi poklanih Srba su bila poslenja rupa na svirali ne Kostunici kao Kostunici nego uopste javnosti kako domacoj, a o stranoj da i ne pricam...

.

A što srpska tajna služba ne likvidira Arthisarija? Ne vjerujem da ima više od dva čuvara, ako i uopće.

Post Postano: 11 ruj 2012 09:36 
Vrh  
simona je napisao/la:
emisiju nisam gledala tako da ne znam točno kako su prikazali..ali otprilike znam proceduru prilikom eksplantacije i transplantacije organa...

tako da...

Nemoj to govorit. Sjebat ćeš koncept kolegi. Mislim, sve mora biti supersterilno da se ne kontaminira organ a ovi mu drže noge dok ga otvaraju. Nemaju ni sisaljke za krv vjerojatno već samo podvezuju vene štipaljkama.

Daj bože da sam u krivu i da je ovo vjerodostojan svjedok.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:37 
Vrh  

A što srpska tajna služba ne likvidira Arthisarija? Ne vjerujem da ima više od dva čuvara, ako i uopće.

Zato sto srpska sluzba nije MOSSAD kojemu je tako sto jedino dozvoljeno :floet
Evo jesi video nekidan kako pobise onu citavu familiju u Francuskoj...
I to vrlo brutalno i profi i uz samu granicu sa Svajcarskom sve isplanirano tako da se brzo povuce ubica i zacas odleti od mesta ubistva...

.

Post Postano: 11 ruj 2012 09:38 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Zato sto srpska sluzba nije MOSSAD kojemu je tako sto jedino dozvoljeno :floet
Evo jesi video nekidan kako pobise onu citavu familiju u Francuskoj...
I to vrlo brutalno i profi i uz samu granicu sa Svajcarskom sve isplanirano tako da se brzo povuce ubica i zacas odleti od mesta ubistva...

.

A to se radi sa dozvolom? Aha... :conf2

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:47 
Vrh  
simona je napisao/la:

tako da...

Nemoj to govorit. Sjebat ćeš koncept kolegi. Mislim, sve mora biti supersterilno da se ne kontaminira organ a ovi mu drže noge dok ga otvaraju. Nemaju ni sisaljke za krv vjerojatno već samo podvezuju vene štipaljkama.

Daj bože da sam u krivu i da je ovo vjerodostojan svjedok.

Vi ocigledno ne razumete ili ne mozete da pojmite o cemu mi ovde govorimo!
Sto mogu da razumem jer vi razmisljate ono u maniru normalnih i regularnih uslova operacija i transplatacije!

Ali ponavljam!
Ovde se ne radi o klinici Švarcvald pa da se sve odvija po PS-u i u idelanim uslovima!
Tacnije drugi deo transplatacije se i odvijao u Švarcvald uslovima vrlo verovatno!

Govorimo o pojmovima kao sto su:
1) Rat
2) Ratni zlocin
3) Crno trziste organa

Dakle sve sami pakao i dno civilizacije !!!!

I rekoh vec sto bi uopste moralo znaciti da je to srce ili bilo koji organ na kraju "upalio"... :dunno
Pa nek je proslo i "upalilo" bar 2/10 organa, oni su digli kesh kakav takav...Naravno crn i krvav, ali ovde i ne govorimo o Samaricanima vec o samim jahacima apokalipse!
Njihovo je bilo samo da probaju sto je moguce preciznije da naštancaju po narudzbi organa za crno trziste
I naravno da ih nije bolio qrac za "donore" tj pobijene ljude...

I ovo je vazno, ne samo za Srbe nego je vazno za ljude za citavu civlizaciju!
Jer to nije pocelo niti stalo samo na Kosovu!

Kazem opet, razumem da ne mozete da pojmite tu vrstu pakla i horora, ali da - to se desavalo i to ne samo na Kosovu vec i u BiH i Hrvatskoj samo sto ja zataskano!
Danas se to desava u Siriji vrlo verovatno!
Dakle ti jahaci apokalipse prate trag krvi i pune crno trziste!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:51 
Vrh  

A to se radi sa dozvolom? Aha... :conf2

Mislim da ti je jasno na sta sam ciljao spominjuci "dozvolu"... :gent

.

Post Postano: 11 ruj 2012 09:52 
Vrh  
Ma, dobro, skuliraj se čovječe. Jasno je to sve meni. Samo pokušavam utvrditi vjerodostojnost tog svjedoka.

Post Postano: 11 ruj 2012 09:52 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Mislim da ti je jasno na sta sam ciljao spominjuci "dozvolu"... :gent

.

Od Jezuita?

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:56 
Vrh  
Ma, dobro, skuliraj se čovječe. Jasno je to sve meni. Samo pokušavam utvrditi vjerodostojnost tog svjedoka.

Pa i tu nam je ogranicen pristup iz razumljivih razloga jer nam je dato samo 1% njegovog svedocenja!

Tako da to otvara prostor za ovu vrstu napada i sumnji u stilu "lazljivi Srbi"...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 09:58 
Vrh  

Od Jezuita?

Dobro, rekoh vec, necu na ovoj temi o tome "offtopicariti" previse, ali kadgod pozelis mozemo na mooj temici :gent

BTW
Masoni/Jezuiti = Pepsi/Cola

.

džirlo devojka

Post Postano: 11 ruj 2012 10:09 
Vrh  
istina..ja ne mogu nikako to pojmiti...jer i u sterilnim uvjetima (svi otprilike znate gdje radim),,dešava se da organ propadne...
a da ne pričam poslije o odbacivanju..
tipizaciju tkiva neću ni spominjati...

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 10:21 
Vrh  
I jos nesto!

Sam Vekaric je rekao da su oni ovog svedoka proveravali 16 meseci !
Bas iz razloga verodostojnosti!
Znaci nisu ga uhvatili prekjuce a stavili pred TV sinoc.

Dakle uporedjivali su njegovu pricu sa faktima na terenu, potom su ga testirali na poligrafu, vodili i kod psihologa, dakle sve moguce provere su uradili!

I ono sto je najbitnije, sam Vekaric je reko da su oni spremni sve to i da u prisustvu ovog stranog medjunarodnog istrazitelja opet urade i da im takodje i ponude na uvid sve te provere i fakte!
Naravno da ne mogu medijima dati sve to jer moraju zastititi svedoka i dokaze!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 10:27 
Vrh  
simona je napisao/la:
istina..ja ne mogu nikako to pojmiti...jer i u sterilnim uvjetima (svi otprilike znate gdje radim),,dešava se da organ propadne...
a da ne pričam poslije o odbacivanju..
tipizaciju tkiva neću ni spominjati...

Kao sto vec rekoh
Njihovo je bilo da sto je moguce preciznije i sterilnije naštancaju organa za crno trziste! I to uigrano, po narudzbi i vremenski uskladjeno sa istim!
Ovaj svedok je cak i u ovih 1% svedocenja pomenuo kako su medicinskim alkoholom a pretpostavljam i depilacijom pripremili taj deo kože kuda su pravili rez.
A sto se tice price koliko je od tih organa se na kraju "primilo" to je sasvim druga prica...

.

Post Postano: 11 ruj 2012 10:30 
Vrh  
Ice can usually keep the heart usable four[5] to six hours depending on preservation and starting condition

http://en.wikipedia.org/wiki/Heart_transplantation

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 10:32 
Vrh  
Ice can usually keep the heart usable four[5] to six hours depending on preservation and starting condition

http://en.wikipedia.org/wiki/Heart_transplantation

Sto je sasvim dovoljno za prebacit do Italije npr, a zasto ne i do Turske....

.

džirlo devojka

Post Postano: 11 ruj 2012 11:00 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Kao sto vec rekoh
Njihovo je bilo da sto je moguce preciznije i sterilnije naštancaju organa za crno trziste! I to uigrano, po narudzbi i vremenski uskladjeno sa istim!
Ovaj svedok je cak i u ovih 1% svedocenja pomenuo kako su medicinskim alkoholom a pretpostavljam i depilacijom pripremili taj deo kože kuda su pravili rez.
A sto se tice price koliko je od tih organa se na kraju "primilo" to je sasvim druga prica...

.

ma pfc, priprema kože je najlakši dio...ostalo je bitno...nije isto vaditi bolesni i zdravi organ koji treba nastaviti raditi u primatelju...
zatim skladištenje...zatim transport..pa onda sama transplantacija...lijekovi protiv odbacivanja...
a gdje je tipizacija tkiva...
donor i primatelj moraju biti kompatibilni...
u nekim slučajevima nisu..ali to je već naprednija priča...

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 11:07 
Vrh  
simona je napisao/la:

ma pfc, priprema kože je najlakši dio...ostalo je bitno...nije isto vaditi bolesni i zdravi organ koji treba nastaviti raditi u primatelju...
zatim skladištenje...zatim transport..pa onda sama transplantacija...lijekovi protiv odbacivanja...
a gdje je tipizacija tkiva...
donor i primatelj moraju biti kompatibilni...
u nekim slučajevima nisu..ali to je već naprednija priča...

Pa ja ti kazem da su ovi štancali organe pa nek im je "prošlo" 2/10 njima kesh pada...
A pri tome ih nije briga za život "donora"...
Ustvari njih na kraju krajeva nije briga ni za život primaoca, ali im je bitno zarad uzimanja konacnog dogovorenog kesha....

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 ruj 2012 11:08 
Vrh  
Evo koliko danas na trzistu crnom il legalnom npr kosta bubreg, jetra, srce i sl?

Dakle to je jedino pitanje koje je njih zanimalo!

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.