Sada je: 20 tra 2018 02:26.
Početna » Politika » Crna Gora, Makedonija, Kosova

Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica
Traži:
Poruka

Deputy

Post Postano: 26 vel 2014 21:04 
Vrh  
Pa zar treba da repliciram autorima tekstova koje stavljaš. :hihi
U toj priči baš i nisi neophodna onda. :cer

Ne možeš ti da menjaš pravila komunikacije u sred komunikacije kako tebi odgovara.
Komunikacija dve individue je dobrovoljni odnos u koji stupaju ravnopravno pod opšte društveno prihvaćenim pravilima komunikacije.
Ako se nešto menja u pravilima, onda oba subjekta moraju da pristanu na promenu.

Prvo bi bila malo lična kroz kvalifikacije i stilsku figuru, a onda bi se malo izdigla iznad ličnog jer ti onako više ne odgovara.
Prvo smo na „ti“, pa mi onda malo persiraš.
Prvo bi mi pripisala da sam sam pisao novinske članke o Haškom tribunalu, a onda ti je i moj komentar na članak dovoljan da možeš da zaključiš šta ja zapravo mislim iz srpske paklene kuhinje.
Prvo bi mi držala malo predavanja o psihologiji, a onda možda i ne.

Svi sa exYU prostora znaju da je u CG postignut široki društveni dogovor da se Njegoš proglasi za simbol crnogorske državnosti, kao što svi znaju koliko je Njegoš obožavan od građana Crne Gore bez obzira na nacionalnu i versku pripadnost.

Skroz je čudno da se ponašaš kao da nisi svoju kritiku na račun PPNj iznela ovakvim rečima.
Citiram: Uglavnom što se teme tiče Njegoš je obični papak za kog sentimentalno moze biti vezan samo poneki isprana mozga.

Iako po sopstvenom priznanju nisi čitala Njegoša, stručnjak si za njegova dela i koristiš uvrede u kritici.
Citiram: Ne bi mozdane vijuge opterećivala čitanjem nečega o čemu imam nisko mišljenje.
Ili, citiram: Njegove gluposti ne dotiču nikog normalnog, već eto neka je narodu malo hljeba i igara.

Prvo koristiš uvrede na račun građana Crne Gore i autora čije delo kritikuješ, a onda kada shvataš šta si napisala, iznosiš zanimljiv detalj da u "ozbiljnim raspravama" ne koristiš omalovažavanje.
Citiram: A da bi njihovu " kulturu i osvajačke pohode" onako svjesno veličala a druge narode unizavala time u obziljnim argumentiranim raspravama, nikad.

Da li to znači da si bila neozbiljna kada si tvrdila da su obožavaoci Njegoševog lika i dela ljudi ispranih mozgova.

Mislim da duguješ veliko izvinjenje građanima Crne Gore, a ti kako hoćeš. :dunno
Ja Njegoša i ne ljubim nešto. Težak mi je, obiman. Koristi stare reči i izraze. Skoro pa da mi treba rečnik da bih ga čitao.
Više volim Luna kralja ponoći. :bgg

Post Postano: 27 vel 2014 09:20 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:
Pa zar treba da repliciram autorima tekstova koje stavljaš. :hihi
U toj priči baš i nisi neophodna onda. :cer

Ne možeš ti da menjaš pravila komunikacije u sred komunikacije kako tebi odgovara.
Komunikacija dve individue je dobrovoljni odnos u koji stupaju ravnopravno pod opšte društveno prihvaćenim pravilima komunikacije.
Ako se nešto menja u pravilima, onda oba subjekta moraju da pristanu na promenu.

Prvo bi bila malo lična kroz kvalifikacije i stilsku figuru, a onda bi se malo izdigla iznad ličnog jer ti onako više ne odgovara.
Prvo smo na „ti“, pa mi onda malo persiraš.
Prvo bi mi pripisala da sam sam pisao novinske članke o Haškom tribunalu, a onda ti je i moj komentar na članak dovoljan da možeš da zaključiš šta ja zapravo mislim iz srpske paklene kuhinje.
Prvo bi mi držala malo predavanja o psihologiji, a onda možda i ne.

Svi sa exYU prostora znaju da je u CG postignut široki društveni dogovor da se Njegoš proglasi za simbol crnogorske državnosti, kao što svi znaju koliko je Njegoš obožavan od građana Crne Gore bez obzira na nacionalnu i versku pripadnost.

Skroz je čudno da se ponašaš kao da nisi svoju kritiku na račun PPNj iznela ovakvim rečima.
Citiram: Uglavnom što se teme tiče Njegoš je obični papak za kog sentimentalno moze biti vezan samo poneki isprana mozga.

Iako po sopstvenom priznanju nisi čitala Njegoša, stručnjak si za njegova dela i koristiš uvrede u kritici.
Citiram: Ne bi mozdane vijuge opterećivala čitanjem nečega o čemu imam nisko mišljenje.
Ili, citiram: Njegove gluposti ne dotiču nikog normalnog, već eto neka je narodu malo hljeba i igara.

Prvo koristiš uvrede na račun građana Crne Gore i autora čije delo kritikuješ, a onda kada shvataš šta si napisala, iznosiš zanimljiv detalj da u "ozbiljnim raspravama" ne koristiš omalovažavanje.
Citiram: A da bi njihovu " kulturu i osvajačke pohode" onako svjesno veličala a druge narode unizavala time u obziljnim argumentiranim raspravama, nikad.

Da li to znači da si bila neozbiljna kada si tvrdila da su obožavaoci Njegoševog lika i dela ljudi ispranih mozgova.

Mislim da duguješ veliko izvinjenje građanima Crne Gore, a ti kako hoćeš. :dunno
Ja Njegoša i ne ljubim nešto. Težak mi je, obiman. Koristi stare reči i izraze. Skoro pa da mi treba rečnik da bih ga čitao.
Više volim Luna kralja ponoći. :bgg

Opet ni riječi o naslovu teme i tvrdnji kako se sudi " Njegošu kao genocidašu" ..

Apsolutno izostala replika na kompletan moj predhodni post :cer

Bavimo se trivijalnostima dok se boje ne rastope!

Što se tiče oprosta? Moram li zamoliti i Indijce takodje? Pojela sam par krava a one su njima svete zivotinje? :cer

Izvinjavam se i vama/tebi ( ne poznajem forumaše) pa mi je recimo PFC djelovao kao pedesetogodišnjak, jer više volim Zagora od Luna :cer

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 27 vel 2014 15:05 
Vrh  
kad smo već kod stripova - alan ford :like

:smje

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 28 vel 2014 08:03 
Vrh  
:facep

Krivicu našli u "Gorskom vijencu"

Tužilac Katrina Gustavson postavila je Kličkoviću niz pitanja u vezi sa "Gorskim vencem".

"Pitanje: U suštini "Gorski vijenac" slavi to što Crnogorci istrebljuju muslimane, crnogorske muslimane i veliča masovna ubistva i razaranja domova, džamija, zar ne?

Pitanje: Imamo situaciju kad vladika Danilo podseća na čarke s Turcima i opisuje ove događaje naširoko. Navodi da će pod oštricu sablje doći svi koji ne žele da budu pokršteni, ali i da će svi koji prihvate Hrista biti prihvaćeni i zaštićeni kao naša braća... Da li Vas to podseća da ova poema slavi ubijanje muslimana i uništavanje njihovih domova i rušenje njihovih džamija?

Pitanje: Vuk Mićunović lamentira pred vladikama nad kugom muslimana na njegovoj zemlji. I onda preispituje veru u boga kod vladika i ističe da je velika nesreća pogodila zemlju... Jasno je iz konteksta teksta da Vuk Mićunović pokušava govorom da ohrabri vladike da budu hrabri i da on ima pod sobom stotine Crnogoraca koji će zemlju očistiti od Turaka i da se neće zaustaviti sve dok zemlja ne bude etnički čista od muslimana, zar ne?

Nemoj me jebat... :laughy

Jbte na sta je taj haski sud dosao...

Gorski Vijenac slavi to sto Crnogorci istrebljuju Muslimane i velica masovna ubojstva.. :slinavac . I onda ti reci da Voja Vojvoda nije u pravu.

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 28 vel 2014 13:21 
Vrh  
Trotoar je napisao/la:
kad smo već kod stripova - alan ford :like

:smje

kad smo već kod stripova-blek stena :cer

Deputy

Post Postano: 01 ožu 2014 10:26 
Vrh  
:gaah I posle ja oftopičarim po temi. :bla:

:bgg

Deputy

Post Postano: 01 ožu 2014 10:29 
Vrh  
Corto Maltese je napisao/la:

Nemoj me jebat... :laughy

Jbte na sta je taj haski sud dosao...

Gorski Vijenac slavi to sto Crnogorci istrebljuju Muslimane i velica masovna ubojstva.. :slinavac . I onda ti reci da Voja Vojvoda nije u pravu.

I u pritvorskoj jedinici se dešavaju vicevi, samo se iz nekog razloga slabo piše o tome. :dunno

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 01 ožu 2014 18:35 
Vrh  
:gaah I posle ja oftopičarim po temi. :bla:

:bgg

:neu

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.