Sada je: 17 srp 2018 03:06.
Početna » Međunarodna politika » Globalna i europska politika

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 12 kol 2011 07:25 
Vrh  
Dakle na ovoj temi cemo stavljati sve dokaze kako bi se razotrkile MEGA lazi koje su plasirane svetu, a na osnovu kojih je pokrenuto nekoliko ratova i stradalo nekoliko stotina hiljada neduznih ljudi sirom sveta, ukljucujuci i 3000 zrtvovanih u samom New Yorku!

Za pocetak evo ovaj video:

NATIONAL SECURITY ALERT - 9/11 PENTAGON ATTACK
http://vimeo.com/4777716

Dobro dosli na temu na kojoj cemo se boriti protiv lazi svtskih vlada, pre svega americke administracije i kontrolisanih mas medija! :kava:

.

Deputy

Post Postano: 12 kol 2011 09:10 
Vrh  
Ima li negde evidentiran etnički sastav žrtvovanih u tih 3000?
Još kad se desilo, bilo je insinuacija da ni jedan Jevrejin nije stradao a da su upravo jevrejske firme bile najbrojnije u zgradama.

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 12 kol 2011 09:23 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:
Ima li negde evidentiran etnički sastav žrtvovanih u tih 3000?
Još kad se desilo, bilo je insinuacija da ni jedan Jevrejin nije stradao a da su upravo jevrejske firme bile najbrojnije u zgradama.

To nije istina. Nepojmljivo mi je da netko uopće može podvaliti u javnost jednu takvu gnjusobu, za koju se onda odmah primaju teoretičari zavjere kojima su Židovi uvijek za sve krivi...

Židovi su isto stradavali, procjenjuje se da ih je od ukupnog broja, stradalo nekih 400-500.

http://www.9-11heroes.us/victims-world-trade-center.php

Deputy

Post Postano: 12 kol 2011 09:53 
Vrh  
Ne tvrdim ja ništa, samo sam pomenuo insinuacije.

Nebeski Srbin

Post Postano: 03 lis 2011 15:50 
Vrh  
Ovde govore sve sami strucnjaci i to skolovani i iz same Amerike, vrlo kvalitetan video:

http://topdocumentaryfilms.com/911-expl ... speak-out/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lw-jzCfa4eQ[/youtube]

.

Post Postano: 03 lis 2011 16:06 
Vrh  
Kako bi ja onom endimonu razlupao pičku. I još bi mu kaubojku zabio u zube dok leži na podu.

Nebeski Srbin

Post Postano: 03 lis 2011 16:20 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
Kako bi ja onom endimonu razlupao pičku. I još bi mu kaubojku zabio u zube dok leži na podu.

Endimon je samo lobotomizirana pudlica NWO gospodara, vesto ispran mozak, koji kao takav postaje obicni aparatcik NWO gospodara.

Sve njegove intelektualne vestine u takvoj situaciji postaju upitne jer evidentno samo sluze svrsi istih a ne istini i zdravom razumu!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 03 lis 2011 16:50 
Vrh  
...

Takodje jedan video koji upravo prati jednu moju ranije iznetu pretpostavku da avioni, koji su bili upotrebljeni, su ustvari bili navodjeni tj fakticki "tehonolski oteti", tehnologijom koju je u godinama pre izucavala i usavrsavala sama vojska!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WC9KZ2Yy5g4[/youtube]

Dakle za mene su stvari vrlo jasne!

1) Avioni su kako vec rekoh "tehnoloski oteti" i navodjeni poput projektila ka zgradama !
(ko zna da li je u njima uopste i bilo pilota, mada sto bi im bilo tesko zrtvovati i par pilota, ako su vec zrtvovali 3000 ljudi...)

2) Sam napad avionima je posluzio samo kao dimna zavesa za glavni eksplozivni udar koji je bio instaliran u same zgrade i ispod njih!

3) Idalje ostavljam prostora i za ogranicenu nuklearnu eksploziju na tacno propisanoj dubini ispod samih zgrada!
Jer tolike decenije nuklearnih proba verujem da su vec odavno dovele do mogucnosti vrlo precinze manipulacije istima u okolnostima u kakvim se zeli! tako i do tacnih proracuna zone dejstva i prostiranja njihove rusilacke snage i rasprostiranja svake od nekoliko vrsta radijacije! Verujem da je to sve itekako moguce sa danasnjim znanjem i tehnologijom, pogotovo onom koju finansira americko ministarstvo odbrane!

4) I naravno eksploziv i to razne vrste istog postavljene u samim konstruktivnim delovima zgrada!

5) Zgrada 7 je unsitena jer je bila sastavni deo kompleksa WTC i podzemnim tunelima je bila povezana sa samim tornjevima
Tako da je zbog potencijalnog kasnijeg problema dokaznih tragova prosto morala biti uklonjena zajedno sa tornjevima te je i ona bila planski "obogacena" eksplozivom a i potencijalnom upotrebom nuklearne eksplozije u dubini ispod tornjeva! Dakle onaj ko je planirao ceo napad automatski je i tu zgradu ukljucio u opciju "ELIMINACIJA" jos u fazi planiranja cele akcije!

Dakle, samo uz pomoc vrlo naprednih tehnologija je mogao biti izveden ovako masivan i vrlo precizan i koordinisan napad! :kava

Dok nama zvanicna (zlocinacka) americka vlast prodaje pricu da su nekakvi arapski cobani, koji su se kao lafo par meseci priucili na fly simulatorima i u avio skolici, sa čakijama oteli avione i tako precizno ih zakucali u zgrade.... :facep
U takva sranja mogu poverovati samo ljudi bez grama mozga!

Takodje i ovaj vrlo bitan vojni avion koji se bas taj dan vrtio iznad Washingotna bi mogao biti sama centrala cele koordiancije napada ili bar jedan znacajn deo istog:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SMK5bmdAEHc[/youtube]

Znaci stvari su vrlo proste za one koji hoce da otvore oci i um! :kava

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 05 lis 2011 14:55 
Vrh  
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0jy-X7xqG5M[/youtube]

:kava

.

Post Postano: 31 lis 2011 22:41 
Vrh  
Ima tu puno teorija. Jedno je sigurno : ono šta se zabilo u Pentagon nije avion nego raketa.

Post Postano: 04 stu 2011 20:04 
Vrh  
Nisam inspirativan za slaganje urotničkih piramida,ali mogu potvrditi jedno;toga dana u twinsima nije na posao došao niti jedan Židov?
Istina ili glupost?
Nemam pojma,ali odličan je začin za likove koji tjeraju urotu za sobom

Post Postano: 12 pro 2011 03:28 
Vrh  
Kolja Kaleb je napisao/la:
Nisam inspirativan za slaganje urotničkih piramida,ali mogu potvrditi jedno;toga dana u twinsima nije na posao došao niti jedan Židov?
Istina ili glupost?
Nemam pojma,ali odličan je začin za likove koji tjeraju urotu za sobom

uvijek kada covjek pomisli da su sve price o 9/11 iscrpljene, pojavi se nesto novoga... ili opet sve staro, ali iz pocetka, bas kao da je novo. I ja vec cekam... dugi niz godina, da mi netko javi u nedelju navecer ~ nemoj dolaziti na posao sutra ujuru?!
Svasta...

Post Postano: 14 pro 2011 14:43 
Vrh  
primjedba je napisao/la:

uvijek kada covjek pomisli da su sve price o 9/11 iscrpljene, pojavi se nesto novoga... ili opet sve staro, ali iz pocetka, bas kao da je novo. I ja vec cekam... dugi niz godina, da mi netko javi u nedelju navecer ~ nemoj dolaziti na posao sutra ujuru?!
Svasta...

prim

nema tu pomoći :hihi
moderna medicina ima naziv za to stanje duha, oni jednostavno vjeruju onome što ne vide :hihi
ono čega nema a oni ZNAJU (znaju moj kurac) je zla vlada uklonila, i svake godine novi svjedoci koji su “vidioci“
jebi ga, teške su to bolesti :hihi

Nebeski Srbin

Post Postano: 14 pro 2011 21:51 
Vrh  
Jos jednom da ponovim!

Onaj ko ne vidi da je NY bio inside job - taj je za mene GLUP covek! :kava

TACKA ! :kava

.

Post Postano: 15 pro 2011 19:46 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
Evo recimo, pazi ove karte!

(Dakle sve i da uzmemo u obzir da je sve nekakva namestaljka iz recimo 2009. godine iz koje je Youtube)

[ slika ] [ slika ]

Na koga asocira ova karta? :smje

Evo mozda ova fotka pomogne u asocijaciji:

[ slika ]

A tom desavanju upravo prisustvujemo u Libiji!

.

nije valjda da u to vjeruješ ?
no kao i kod Nostradamusa svu uvijek nalaze objašnjenje NAKON događaja,
a ovo “ The numbers 3, 7, 9,11,13, 33, 39. Any multiple of these numbers have special meaning to the Illuminati“ su zgodni brojevi za loto, kao i “magija“ Keopsove piramide :hihi

Post Postano: 15 pro 2011 19:49 
Vrh  
“U narednih 10 godina u SAD-u, ali i u ostatku svijeta, nikle su brojne teorije koje su se, baš kao i druge slične, hranile mržnjom, paranojom, medijskim senzacionalizmom te nesigurnošću stanovništva i nepovjerenjem u strukture vlasti. I dok mržnja može izblijedjeti, paranoja popustiti, a nesigurnost nestati, teorije zavjere žive ili umiru, bujaju ili nestaju iz razloga koji su gotovo potpuno nepovezani s njihovim sadržajem i znanstvenim činjenicama. Štoviše, čini se da argumenti, osobito ako dolaze iz službenih ili stručnih izvora, teoretičarima urota samo potvrđuju da su u pravu, odnosno da su zavjereničke mreže vlasti i njihova koruptivna moć veći čak i nego što su sami mogli predvidjeti.

Mnoge od tih prvih teorija za glavnog su krivca odabrale već postojeće babaroge. Tako su se primjerice samo nekoliko dana od napada proširile glasine da je oko 4.000 Židova izostalo s posla u uredima u Blizancima jer su bili upozoreni na udare. Ova je ideja vrlo brzo raskrinkana - pokazalo se da je potekla od vijesti da je izraelsko veleposlanstvo izrazilo zabrinutost za oko 4000. Židova koji su živjeli u tom dijelu New Yorka, od čega je tek mali broj njih radio u Blizancima - i na Zapadu nije uhvatila čvrste korijene, no stekla je brojne poklonike u islamskim zemljama. Jedno istraživanje iz 2008. pokazalo je da čak 43 posto Egipćana vjeruje da je za 11. rujna odgovoran Izrael. Do današnjeg dana ovu teoriju podržava i iranski predsjednik Mahmud Ahmadinedžad.

No u SAD-u i zemljama saveznicama dežurni krivci uglavnom su bili i ostali novi svjetski poredak i Bushova fašistička vlada žedna nafte.“

-treba li ovome nastavak ?

Post Postano: 15 pro 2011 19:52 
Vrh  
“Na pad popularnosti teorija zavjere u nekoj su mjeri, uz odlazak Busha, utjecala i tri ključna izvješća: 2004. objavljeno je konačno izvješće Komisije za 11. rujna; 2005. ugledni časopis Popular Mechanics objavio je svoju studiju u kojoj je raskrinkano i pobijeno 20 glavnih tvrdnji teoretičara zavjere, a u 2008. istraživanje u kojem su ispitani uzroci rušenja Blizanaca objavio je i National Institute of Standards and Technology.

U svojem izvješću Popular Mechanics je kroz razgovore sa 70-ak stručnjaka pokazao da su svi tzv. znanstveni dokazi o upletenosti vlasti u napade bili utemeljeni na površnim istraživanjima i manipulacijama. Taj je članak do današnjeg dana ostao najčitanijim u povijesti časopisa, a na internetu je pregledan više od 7,5 milijuna puta. Članak je kasnije nadopunjen svjedočanstvima 300-tinjak očevidaca i objavljen u obliku knjige koja je nazvana 'Debunking 9/11 Myths'. Među ostalim, članak je potvrdio da vojni zrakoplovi nisu imali ni mogućnosti ni vremena reagirati na napade – vojno presretanje dogodilo se samo jednom prije toga u povijesti SAD-a, a lovcima je trebalo čak sat i 19 minuta da sustignu metu (ne 19 minuta kao što su tvrdili neki teoretičari zavjere).“

-dražesno, idemo rušiti mit o teoriji zavjere :gent

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 pro 2011 20:03 
Vrh  
penicilin je napisao/la:
dražesno
idemo onda ti i ja u jednu raspravu o tome pa da vidimo tko ima glupe stavove, ništa osobno PFC ali za mene su kretenčići svi koji vjeruju u nesuvisla trtljanja kojekakvih mlatimudana.
ja ću se koristiti čistom fizikom i zakonima koji su svugdje isti a to su osnovni zakoni o kinetičkoj energiji, zakoni gravitacije i bez ikakvih izmišljotina o nanothermiteu (koji nije nigdje dokazan) ili kretenizam o mini nuke udaru, kao i vrlo jednostavnim zapisima seizmografa koji pokazuju da NIJE bilo nikakve eksplozije osim udara zrakoplova i pada tornjeva, dogovoreno ?
i zamolio bih te bez tipičnih etiketiranja kojima vi etiketirate one koji ne vjeruju u bajke nego u činjenice, dogovoreno ?

O WTC ima posebna tema na Globalnom PDF-u!
Tamo sam rekao SVE!
Ovo mi je opsta tema o iluminatima i svom ZLU koji oni su uradili rade i planiraju da urade!
Dakle NY i WTC su ono sto su oni vec uradili, a sad mi je glavna tema London, tj nastojanje da se prosiri glas o tome kako bi ih svest javnosti sprecila u tome!

:gent

Ako zelis sta reci o NY i WTC imas tamo na temi sve objasnjeno, dok si ti recimo tamo precutao zgradu 7 u koju nijie udario avion! :kava
Dakle za diskusiju o NY na onoj tamo temi mozes staviti postove :gent

.

Zadnja izmjena: P.F.C.; 15 pro 2011 20:10; ukupno mijenjano 1 put/a.

Post Postano: 15 pro 2011 20:07 
Vrh  
u mornaričkoj bazi, mislim da je San Diego jedna zgrada snimana iz zraka ima formu kukastog križa, to ne znači da su je gradili nacisti, a svevideče oko je simbol koji se vuče kroz povijest, kao oko Boga Horusa, numerološka trtljanja su zanimljiva za čituckanje na plaži i posebno na WC-u, a knjihe Dan Browna su beletristika, ne faktografija, no ljude od početaka civilizacije privlači “što će biti sutra“, božanske mitologoje i na to se nadovezuju teorije zavjere, sve to u normalnoj raspravi samo čvrstim argumentima ima šanse “ko svinja kod mesara“, to je jedna hrpa nebuloza na koje ne da je skriven odgovor nego je nemoguč iz razloga što je pitanje nesuvislo.

No držimo se činjenica i čiste fizike
11.9 dva zrakoplova zabijaju se u dva tornja WYC-a, svi smo to vidjeli
tornjevi su mase od 450 tisuća tona ili da olakšamo oko 4.500 tona po katu
okomiti nosaći su u sredini konstrukcije gdje spoj sa vodoravnim nosačima čini nosivu konstrukciju
brzina udara zrakoplova je oko 240m/sec zrakoplovom mase oko 160 tona
sada malo kinetičke energije a to je masa x brzina na kvadrat kroz 2 i dobijamo snagu udara koja je veča od mase tornjeva, pravo je čudo da su i toliko isdržali, dakle nema tu nikakve zavjere, Židovi su radili kao i svi drugi uposleni u tornjevima, nema nanothermitea, nema mini nuke, nema “rijeka otopljenig željeza tj čelika“ i tu je sve jasno, osim onima koji neznaju fiziku

Post Postano: 15 pro 2011 20:11 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

O WTC ima posebna tema na Globalnom PDF-u!
Tamo sam rekao SVE!
Ovo mi je opsta tema o iluminatima i svom ZLU koji oni su uradili rade i planiraju da urade!
Dakle NY i WTC su ono sto su oni vec uradili, a sad mi je glavna tema London, tj nastojanje da se prosiri glas o tome kako bi svest javnosti sprecila u tome!

:gent

Ako zelis sta reci o NY i WTC imas tamo na temi sve objasnjeno, dok si ti recimo tamo precutao zgradu 7 u koju nijie udario avion! :kava
Dakle za diskusiju o NY na onoj tamo temi mozes staviti postove :gent

.

:smje
zgrada poznatija kao WTC-7 srušila se radi ireverzibilnih osštečenja izazvanih padom tornjeva, ona strana zgrade okrenuta prema WTC-1 i 2 je jednostavno “odrana“, zatim dolazi do požara koji se nije gasio iz jebeno jednostavnog razloga, nakon pada tornjeva 1 i 2 svi su pobjegli daleko od tog mjesta i požar je također oštetio zgradu, i naravno tu je i čista fizika slobodnog pada, naime dva puta je na manje od 200 m od zgrade WTC-7 o podlogu “opizdila“ masa od 450 tisuća tona i izazvala “mini zemljotres“, sve to rezultiralo je rušenjem zgrade WTC-7

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.