Sada je: 18 srp 2018 13:14.
Početna » Politika i društvo » Off Topic

Započni novu temu Odgovori  [ 11069 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 554  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 29 svi 2011 20:14 
Vrh  
Dakle na ovoj temi, sve dok nas sami iluminati ne zaustave, cemo pisati SVE o doticnima :D
Dosta je bilo i njihovog visevekovnog potajnog jebavanja u mozak citave planete :o
Mozda ih ne mozemo zaustaviti ali nam bar mogu postati lako "citljivi", sto nije beznacajno....
Svi koji imate slicna interesovanja ili saznanja ste dobro dosli :)

Velike tajne i istine cete naci na ovoj temi!
Neke stvari ce vas zaprepastiti...
A neke iako skrivene, su logicki vrlo proste i samim tim lako citljive

Dobro dosli na temu :)

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 29 svi 2011 20:17 
Vrh  
Za pocetak bi stavio post koji sam preko Karabinka zakacio i na onom forumu na Zg Bg Lj temi, a to je post u vezi ilumiantskog "potpisa" u rekonstrukciji Parka Tas :)

Dakle, da jos za Aleksija i drugare sa teme prikazem jos jedan svez iluminatski "potpis" u Beogradu :)

Lokacija je Park Taš.

Tema posta je "specificna forma" rekonstrukcije datog parka....

Inace, to je park kraj crkve Svetog Marka, dakle park kojeg neupuceni mozda najbolje znaju iz pesme Bore Djordjevica "Dobro jutro":

"Svanulo je iznad crkve Svetog Marka
cistaci u zutom ulice su prali
kuci su se vukli parovi iz parka
sta smo mogli, mi smo jedno drugom dali
dobro jutro!

Otresas sa sebe lisce i prasinu
struzem s pantalona ostatke od blata
polako i sigurno, bezis u tisinu
cekaju te dole taksisti kod JAT-a
Dobro jutro!

Dobri stari hit :)

E sad, dati park je proteklih meseci imao rekonstrukciju
Rekonstrukcija je pokrenuta na osnovu donacije nikog drugog do Azerbejdzana...
Naime oni su dali tj donirali ja mislim 2 miliona Eura za rekonstrukciju parka pri cemu je jedini znacajniji zahtev bio da rekonstruisani park sadrzi spomenik njihovom predsedniku izvesnom Alijevu (to sa spomenikom je nevidjena glupost, ali kad neko daje 2 miliona to izgleda nije tesko prihvatiti, a izgleda da tu ima i jos neceg drugog, tako da...pratimo radnju dalje :) )

Park je skoro zavrsen i treba za koji dan da dodje i sam Alijev da pretpostavljam zajedno sa nasim Lepim Borom otvori zvanicno park.

E sad, park sem novih sadrzaja ce imati i jednu finu i "VRLO SPECIFICNU" fontanu ,a odmah iznad fontane sa leve i desne strane imace jos specificnije pozicionirane spomenika i to: s desne strane pomenutom azerbejdzanskom predesniku Alijevu, a s leve strane srpskom piscu Miloradu Pavicu.

Dakle u istom formatu ce biti oba spomenika, iste visine i potpuno simetricna u odnosu na fontanu.

Ovde na temi sam vec pricao o Isisu i Ozirisu i njihovoj simbolici za Iluminate i o tome kako su isti cest motiv u arhitekturi potpisanoj iluminatima!

Ova formacija ova dve spomenika je upravo ta iluminatska formacija Izisa i Ozirisa :)
Dakle to bode oci!

E sad, to nije sve, srpski pisac Milorad Pavic cije najpoznatije delo je "Hazarski recnik", inace delo koje se cita vec negde pred kraj srednje skole i koje retko koji srednjoskolac ima u lepom secanju :zubo:, jer je delo vrlo spoecificno, komplikovano, tacnije pisano u formi nekavog mozaika, lavirinta, cas se cita od pocetka, cas od kraja i slicni trikovi a moze i preko reda :)
Upravo to delo, taj lavirint u svom tom spletu govori o Hazarima i ko zna o cemu sve jos, jer delo valja vise puta procitati i ne moze se shvatiti na prvu, a pogotovo ne sa svakim nivoom svesti...

Inace:

Milorad Pavic je bio mason:
http://www.kurir-info.rs/vesti/verujuci-mason-25964.php

Interesantan tekst, koji takodje naslucuje da se Pavic mozda pokajao zbog clanstva u iluminatima tj masonima:
Citat:
[B]PAVIĆEVO POKAJANJE ILI ŽELJA?[/B]
Profesor Miodrag V. Vuković kaže da je, bez obzira na to da li se znalo ili sumnjalo da je Milorad Pavić bio mason, on mogao dobiti pravoslavni obred iz više razloga.
- Možda je bila njegova poslednja želja da bude sahranjen na taj način, kao izraz pokajanja zbog pripadnosti tajnim društvima. Naravno, presudan može biti i uticaj porodice - ocenjuje Vuković.

Dakle ja mogu da verujem da je Pavic naslutio pred kraj zivota glavnu agendu iluminata!
Agendu koja se ne za na nizim nivoima hijererhije, vec tek na visim.
I da se zaista pokajao sto je ikada i usao medju iluminate.

Ali iluminati ne bi bili oni, kad ne bi cak i njega posthumno prevarili i njegov spomenik stavili u park Tas i to bas u skolpu iluminatske forme Izisa i Ozirisa!
Jer verujem da on, da je ziv, sigurno bi i sam znao sta takva formacija predstavlja i verovanto ne bi zeleo da bude deo iste!

Sem date formacije ova dva spomenika, ciju sliku cu vam staviti cim se park i zvanicno otvori (zasad su pod najlonom i cekaju odkrivanje), tu ej i pomenuta fontana koja ima i dekorativno osvetljenje a kazu imace i muziku,, ali ono sto je interesantno jeste oblik date fontane :)

Naime, ako ste mislii da je samo Davidova zveza (koju cini presek dva jednakostranicna trougla) simbol iluminata, e pa nije smao ona, postoji jos citav niz drugih simbola i jos poneke zvezde, kao npr:

slika

Dakle, osmokraka zvezda, koja se dobija presekom dva kvadrata po sredinama stranica tako da se dobija osam jednakih krakova :)

E sad, upravo ti oblici su u osnovi nove fontane u parku Tas :)

Evo ovo je najbolja slika koju sad na brzaka mogu naci, ali se vidi upravo taj oblik koji je u dnu i u vrhu fontane:

slika

Dakle sta sve tu imamo?!

1) Formaciju spomenika Aliejvu i Pavicu u jasnoj formaciji Izisa i Ozirisa
(BTW i taj predsedik Azerbejdzana ej gotovo SIGURNO ilumiant, jer te njegove akciej sa donacijama parkoviam i fontanama niej ovo prvi put vec to radi i u drugim zemljama i gradovima i uvek ostavi jasan iluminatksi potpis)

2) Imamo Pavica koji je i sam bio mason, a cije delo "Hazarski recnik" kroz citav svoj lavirint i splet misli govori i o tome, samo sto to obicna citalac ne vidi...

3) Imamo fontanu sa jasnom osmokrakom zvezdom

I verujem da ima jos detalja koje cu rado jos otkriti :)

Inace ako dodjete u Beograd, i pozelite da obidjete ovaj rekonstruisani park Tas, i sami vidite taj iluminatksi kod sveze utkan u njega, a koji sam otkrio i prezentovao vam, rekoh vam vec gde je park. Dakle pruza se izmedju Pravnog fakulteta i Crkve Svetog Marka ;)

P.S.
Aleksije, obrati paznju u onom tekstu iz onog linka sto sam dao u vezi Pavica, na deo sa izjavom tadasnjeg Vladike niskog Irineja, a danasnjeg Patrijarha ! Iance tekst je iz 2009. kad je jos bio samo vladika...
Vrrrrlo interesantno...
Inace mislim da je Patrijarh ako ne tad pre dve godine, a ono u medjuvremenu od tad do danas SIGURNO postao iluminat!
To procenjujem na osnovu njegovih sadasjih izjava i delovanja! :kava:
Naravno on to NIKAD nece reci...

Ovo je govorio tada:
Citat:
VLADIKA IRINEJ: MASONI SU NEPRIJATELJI
Vladika Irinej niški poručuje u izjavi za Kurir da Crkva priznaje samo jednu zajednicu vernika, a po njenom shvatanju, masonerija je antireligiozna.
- U svojoj ideologiji i organizaciji, masonska društva su na nižem stepenu možda religiozna, ali na višim ispoljavaju neprijateljstvo prema religiji. To je i dalje misteriozna i nepoznata organizacija i nespojiva je pripadnost i crkvi i masoneriji - tvrdi vladika Irinej.

Slicno bi verovatno rekao i sada, ali sta mu je u mislima to samo on zna...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 30 svi 2011 08:45 
Vrh  
Da jos malo dodam u vezi iluminatske rekonstrukcije parka Tas :)

Jedan tekst s kraja prosle godine u kojem se jos najavljivlao i diskutovlao o rekontrukciji parka:

Kako će izgledati novi Tašmajdanski park?
http://www.filozofijainfo.com/index.php ... &Itemid=90

Dakle sem sto na datom linku se govori o klasicnoj korupciji i kriminalu pri ovom projektu, ja sam za potrebe ove teme izdvojio ovaj deo:

Citat:
Vlada Azerbejdžana je angažovala Arhitektonski fakultet i profesora arhitektu Jovana Mitrovića da projektuje obnovu parka, međutim, za "autora" projekta imenovan je od strane azerbehdžanske vlade arhiitekta Eldar Gusjenov. Na stranu to što ne možete "imenovati"za autora projekta nekoga ko nije autor projekta (ili jeste?), očigledno je da o izgledu parka, izgledu spomenika i izboru investitora ne samo da nisu odlučivali građani, nego ni gradske vlasti kao njihovi predstavnici.

Dakle glavni autor tog dela je izvesni ELDAR...

Za one sklone nekom vecem misticizmu i sl., a u vezi datog imena i povezano sa ilumiantima mogu prosvrsljati i ovim linkovima:
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Eldar
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Illuminati

Ali to nije toliko predmet mog interesovanja, mada nije zanemarljivo, ali recemo samo da ima previse "slucajnosti"...

Ono sto je bitno jeste da o rekonstrukciji parka gotovo da se nije niti rapsravljalo na nivou gradjana, pa cak niti samih vlasti grada...
Zvuci neverovatno, ali sve te normalne i logicne procedure su prosto preskocene!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 30 svi 2011 09:27 
Vrh  
.

E sad, da se malo udaljimo od parka Tas za trenutak, i da se vratimo iluminatskim simbolima i brojevima!

Za ovu priliku cu se osvrnuti na brojeve, a kao lagani osvrt na to moze posluziti evo prvi link koji izguglah, recimo ovaj:

http://www.bibliotecapleyades.net/socio ... ati_14.htm

Dakle tu se pominju neki odredjeni brojevi koji ocigledno imaju nekakav specifican znacaj za iluminate!

Citat:
The numbers 3, 7, 9,11,13, 33, 39. Any multiple of these numbers have special meaning to the Illuminati

S tim sto su kao najcesce spominjani upravo brojevi 11, 13 i 33
Oni im izgleda imaju neku posebnu tezinu...

E sad, o broju 11 sam vec govorio ranije jos na onom forumu i onoj temi, jer dosta "uzbudljivih" ili pre da kazemo uznemirujucih stvari na planeti se dogodilo bas na datume koji su u sebi sadrzali ovaj broj 11

Na brzinu mogu baciti samo par opste poznatih i velikih dogadjaja sa brojniim ljudskim stradanjima

1) New York 11.9.2001.
2) Madrid 11.04.2004.
3) Bombaj iliti Mumbai 26.11.2008.
4) Minsk 11.04.2011.

E sad, broj 11. ne samo sto se nalazi u okviru nekih vrlo dramaticnih datuma, kao i u okviru ove same godine koju smo poceli sa par "revolucija", ratova i katastrofom u Japanu, vec se nalazi i pri nekim adresama i brojevima odredjenih vrlo vaznih institucija, ustanova, organizacija, itd.

Recimo:

1) Sta mislite na kojoj adresi se nalazi ni manje ni vise nego bas - Vlada Srbije?

Nemanjina 11. :smje

2) Pretpostavljam da znate pozivni broj za Beograd?

011 :smje

3) Ljubiteljima "GLAVNE SPOREDNE STVARI NA SVETU" tj fudbala ne treba objasnjavati utkanost broja 11 u tu "igru" :)

11. igraca, a imamo i kazneni udarac tj jedanaesterac :)

Inace, i sami mozete potraziti odredjene glavne ulice u vasim glavnim gradovima i videti koje se to institucije nalaze na ovim nekim istaknutim iluminatskim brojevima... :smje

Neke stvari ce vas iznenaditi ! Kakve sve "koincidencije" se tu pojavljuju....

Neko iz Zagreba ili nekog drugog glavnog grada, moze utvrditi kakvo je situacija sa njihovim "specificnim" adresama :)

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 30 svi 2011 10:00 
Vrh  
Da jos malo nastavim sa igrom brojke 11. i drugim iluminatskim brojevima :smje

1) Sta mislite koja je adresa Francuske Ambasade u Beogradu? Da to je ona velelepna bela kraj Kalemegdana

Pariska 11. :smje

slika

Inace i sama zgrada je vrlo specificna, ali o tim detaljima drugi put ;)

2) Zatim, kad sam se vec dotako ambasada, Nemacka ambasada je na bojevima 74 i 76, a sta mislite zasto su ova dva broja zanimljiva? :)

7+4 = 11, a 7+6 = 13 :smje

slika

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 30 svi 2011 21:44 
Vrh  
Nadalje jos u vezi iluminatskog broja 11.

1) Znate li gde su se odrzale 11. letnje Olimpijske igre? :smje

1936. u Berlinu i tad vec nacistickoj Nemackoj :smje

http://en.wikipedia.org/wiki/Olympic_Games

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:01 
Vrh  
Da li ste nekad gledali ili culi nesto o Ilumiantskim kartama?

Naime iste su proizvedene i pustene u promet 1995, to mozete proveriti, dakle nije nekakav mit vec cinjenica!

E sad, NEVEROVATNO je koliko karata govori upravo o strasnim dogadjajima koji su se desili u kasnijim godinama, zaprepascujuca je gotovo do u detalj preciznost...

Recimo jedna od karata je bila i ova :
slika
(PONAVLJAM karte su izdate i pustene u prodaju 1995!)

Karabinko zna ono onu temu na kojoj smo pricali o blizankinjama i nacinu na koji su srusene, tako da kad to poveze sa nazivom ove iluminatske karte iz 1995. mislim da ce mu biti sve jasno!

Mozete naci i dosta youtubova koje govore o autenticnosti ovog spila karata, dakle nije nikakav mit, vec cinjenica!

Inace u nastavku cemo prolistati jos par karata iz tog spila od 330 iluminatskih karata (vec sam vam pricao nesto o iluminatksim brojevima i rekao da je jedan upravo broj 33)

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:10 
Vrh  
Ili mozda, jos indikativnije je kad vidimo tu i jos jednu kartu zajedno:
slika

:hor

Inace autor karata je izvesni Steve Jackson i ovo je valjda omot tih karata:
slika

Inace lik je navodno bio i privodjen od strane tajne sluzbe, i ne znam da li je kasnije zabranjeno dalje stampanje tih karata...

Jos indikativnija je karta koja predstavlja citiram "Combined disaster"

slika

Na slici desno je kula-sat iz Tokija

A svi znamo kakva "kombinovana katastrofa" se desila pocetkom godine u Japanu...

Mada postoje razmsljanja da ova karta ustvari najavljuje katastrofu za vreme Olimpijade u Londonu...A da sat predstavlja Big Ben

.

Zadnja izmjena: P.F.C.; 31 svi 2011 11:32; ukupno mijenjano 2 put/a.

Post Postano: 31 svi 2011 11:18 
Vrh  
A čuj... AKO su stvarno tada izdane.
Tražio sam po netu i neku potvrdu one Kohlezove priče da su zgrade imale ugrađen sustav za rušenje iz šezdesetih pa nisam našao.
Isto tako mi je u njegovoj teoriji nelogično kako je rub zgrade iz wtc7 bio do vrha uništen, a on je to objasnio da je tako bila postavljena naprava pa je okrhnula i tu zgradu. OK braco, ali zašto onda nije i cesta tj. prostor između zgrada vaporiziran i propao?
Tako da... ne znam šta da ti kažem... :dunno

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:25 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
A čuj... AKO su stvarno tada izdane.
Tražio sam po netu i neku potvrdu one Kohlezove priče da su zgrade imale ugrađen sustav za rušenje iz šezdesetih pa nisam našao.
Isto tako mi je u njegovoj teoriji nelogično kako je rub zgrade iz wtc7 bio do vrha uništen, a on je to objasnio da je tako bila postavljena naprava pa je okrhnula i tu zgradu. OK braco, ali zašto onda nije i cesta tj. prostor između zgrada vaporiziran i propao?
Tako da... ne znam šta da ti kažem... :dunno

Proguglaj i naci ces da je autentican podatak o godini izdavanja karata..., inace pogledaj recimo ovu sto sam gore dodao sa ovim satom...

A tek kad odgledas imaju ona neka dva video koja se vrte u vezi tog spila i kad preletis preko svih tih karata dolazis do sustine pakla danasnje civilizacije...

Ja cu ovde staviti samo neke slike karata koje su vrlo indikativne, jer su se neke stvari stvarno odigrale, a neke tek naslucuju sta se tek desiti...

Evo sve da uzmemo u obzir i da je nekakva namestaljaka pogledaj godine tih svih videa i youtubova koji govore o tome, pa evo da uzmes i da je sve iz 2009., opet ce te iznenaditi jos par karata koje cu da stavim!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:34 
Vrh  
Inace ovu su dva videa u kojima se na brzaka preletilo preko tih 330 karata:

http://www.youtube.com/watch?v=uwd43LJJ ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Q_OrpXz5 ... re=related

Inace lik koji usput komentarise je neki tupan tako da njega mozete preskociti i skoncetrisati se na same karte!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:40 
Vrh  
Evo recimo, pazi ove karte!

(Dakle sve i da uzmemo u obzir da je sve nekakva namestaljka iz recimo 2009. godine iz koje je Youtube)

slika slika

Na koga asocira ova karta? :smje

Evo mozda ova fotka pomogne u asocijaciji:

slika

A tom desavanju upravo prisustvujemo u Libiji!

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 11:50 
Vrh  
Mada ja verujem da je ona gore karta sa satom ustvari vezana za London 2012. a da je stavljen Tokijski sat koji najavljuje katastrofu posle japanske.

A da je ova karta ustvari ta koja govori o Japanskoj katastrofi:

slika

Dakle ova "Atomic monster" karta, na kojoj je prikazan kao Godzila, a koji je znamo lik iz japanske mitologije i koji dolazi iz okeana, a katastrofa u Japanu je upravo dosla s okeana i onda se "umnozila" sa atomskom katastrofom...

.

Post Postano: 31 svi 2011 11:57 
Vrh  
Stavi onda par karata koje misliš da vrijedi vidjeti. Ono na videu samo leti, a nemam vremena to zaustavljati i zumirati.

Post Postano: 31 svi 2011 11:58 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
Dakle ova "Atomic monster" karta, na kojoj je prikazan kao Godzila, a koji je znamo lik iz japanske mitologije i koji dolazi iz okeana, a katastrofa u Japanu je upravo dosla s okeana i onda se "umnozila" sa atomskom katastrofom...

.

Dobro, šta govoriš da su oni imali veze sa japanskom kataklizmom ili da jednostavno imaju proročanskih moći?

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 12:00 
Vrh  
Sledece dve karte su takodje ZAPREPASCUJUCE!

Govore o zemljotresima, ali obratiti paznju na drugu kartu koja cak i na onom videu gore ide odmah iza prve koja spominje samo "Earthquake", druga spominje ni manje ni vise vec "Earthquake Projector"

slikaslika

Dakle druga slika prikazuje u levom donjem uglu nekakav kao uredjaj koji usmerava zrake u dubinu zemlje...

:bjez

Sad da li je to HAARP sistem ili nekakvo delovanje zracima sa satelita, ko zna...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 12:08 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
P.F.C. je napisao/la:

.

Dobro, šta govoriš da su oni imali veze sa japanskom kataklizmom ili da jednostavno imaju proročanskih moći?

Pre bih rekao da imaju udela u svemu, a kad imas udela onda nije tesko "znati unapred"

S tim sto je ovaj lik koji je izdao te karte bio privodjen od strane tajne sluzbe...

E sad, da li je on Iluminat pokajnik, koji je dosavsi do saznanja o njihovim mracnim planovima, tim kartama zeleo da upozori svet...
Meni to na to lici...

Al ne bi me iznenadilo ni da u svoj svojoj aroganciji moci i sami puste takve karte...
Jer mi obicni smrtnici mozemo samo da se zaprepascujemo i sokiramo, kad nemamo uticaja da bilo sta sustinski promenimo...
Tako da nema brige za njihove mracne planove...

Tek ako bi neko sa pozicije neke moci koju ima ovo javno razotkrio, toga bi verovatno "pregazio tramvaj u Livnu"...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 12:16 
Vrh  
Sledeca karta govori o trovanju hrane, inace ima nekoliko takvih karata, koje govore o raznim vrstama trovanja, sto hrane, sto vode, sto generalno mesta:

Ova karta se zove "Fast Food Chains":
slika

Inace ovih dana smo svedoci trovanja u Nemackoj, a nije to ni prvi ni poslednji slucaj...

Ono sto je interesantno jeste povezati poruku koja je dole ispisana sa slikom i sa nazivom karte!

Tek u tom spletu se dobije smisao...A onda i nasluti sustina...

Dakle tekst koji je dole ispisan se odnosi na nacin kako koristiti odredjenu kartu u kao sklopu igre....
Koje benefite koja karta donosi...i kad i kako je odigrati..
Dakle kao neko planetarno takmicenje ili partija pokera iluminata...
U kojoj smo svi mi samo ulog...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 12:28 
Vrh  
Sledeci par karata govori o finansijskim manipulacijama, propasti banaka i o MMF-u:

slikaslika

Ima jos par karata koje govore o finansijskim, berzanskim, bankarskim, naftnim i drugim manipulacijama ekonomskim i energetskim...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 31 svi 2011 12:32 
Vrh  
Sledeca karta moze takodje biti vrlo interesnatna jer govori o unistavanju drzava, vlada i naroda:

slika

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11069 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 554  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.