Sada je: 20 srp 2018 21:08.
Početna » Politika i društvo » Off Topic

Započni novu temu Odgovori  [ 393 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 18 svi 2014 13:49 
Vrh  
Dakle posto malo rasciscavamo mulj sa teme o poplavama, pa nesto ide na Chat, nesto ne Mitologija-Chatologija temu, a i da udovoljim HAARP-nevernicima - otvoricemo posebnu temu na kojoj cemo caskati o poplavama kroz sumnju na HAARP tj vremenske manipulacije i modifikacije.

Na onoj staroj poplavnoj temi cemo dakle cisto samo taksativno prenositi info o poplavama bez ulazenja u dubiozu sta, kako i zasto...

A na ovoj HAARP-poplavnoj temi cemo diskutovati o sumnjama na isti u vezi ovih ipak nesvakidasnjih poplava...

:gent

.

Post Postano: 18 svi 2014 14:01 
Vrh  
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EmJ1u8dcfic[/youtube]

Nebeski Srbin

Post Postano: 18 svi 2014 14:05 
Vrh  
mehaning je napisao/la:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EmJ1u8dcfic

Lepa i tacna i ozbiljna prica, ali sta ako neko tom "prirodnom tehnologijom" manipulise?
O tome govorim :gent
Ljudi "od reka prave struju", od Sunca takodje, pa sto mislis da nisu toliko daleko otisli da manipulisu i vremenom i oblacima te poljima atmosferskog pritiska i sl...
Dakle to je pravac moga razmisljanja. Neki to zovu HAARP, no naziv je nebitan, bitna je postavka te teorije.

.

Post Postano: 18 svi 2014 14:07 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Lepa i tacna i ozbiljna prica, ali sta ako neko tom "prirodnom tehnologijom" manipulise?
O tome govorim :gent
Ljudi "od reka prave struju", od Sunca takodje, pa sto mislis da nisu toliko daleko otisli da manipulisu i vremenom i oblacima te poljima atmosferskog pritiska i sl...
Dakle to je pravac moga razmisljanja. Neki to zovu HAARP, no naziv je nebitan, bitna je postavka te teorije.

.

Ekosistem je toliko osjetljiv, da ga niko pametan nebi dirao, jer bi sam sebe zajebao... :da

A neko, tko nije pametan, nebi imao znanja, da tako nešto napravi... :ne

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 20 svi 2014 08:06 
Vrh  
http://www.crometeo.hr/mediji-sire-sram ... na-pojava/

Post Postano: 20 svi 2014 08:22 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:
http://www.crometeo.hr/mediji-sire-sramotnu-propagandu-znanstvena-zajednica-suti-evo-zasto-su-poplave-savrseno-prirodna-pojava/

Ja recimo uopce ne ciljam na teorije zavjera, haarp i slicno, ali me zanima otkud tolika kolicina vode tako nenadano?
Znam koliko treba da se Salzburg poplavi. Kad bi ovdje bile poplave, kisa treba padati dva tjedna konstantno, a za Zagreb i tri. Meni je ovo cudno. Naravno, sad su svi pametni poslije bitke, kao i kad je burza pukla... svi postali strucnjaci.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 svi 2014 08:30 
Vrh  
http://www.crometeo.hr/mediji-sire-sramotnu-propagandu-znanstvena-zajednica-suti-evo-zasto-su-poplave-savrseno-prirodna-pojava/

Nista oni ovim tekstom ne objasnjavaju a zasto i kako i otkud to da se pojavise te i tolike padavine...

Naravno da je kiša kiša, a oblak, oblak, te gledano tako to je savrseno prirodna stvar, to naravno niko ne spori, ali postavlja se pitanje MANIPULISANJA prirodom i njenim silama!
Tako da ovaj tekst deluje upravo kao zataskavanje, a iz kojeg razloga to Crometeo radi, to sam oni znaju...

Mozes misliti, oni si 9. svibnja imali projekciju... dakle 5 dana pre...
Pa ako su je vec imali i ako su znali razmere katastrofe sto nisu ako treba blokirali Sabor i sve TV postaje te time alarmirali javnost?
Dakle seru ko foke!

Oni su imali projekciju, a ne objasnjavaju ni jednom recju zasto i kako i odakle taj fenomen tolikih padavina?

Znas, i na planinama, recimo na Alpima, kad se radi ono preventivno namerno izazivanje lavina, pa se iz helikoptera baca dinamit i sl, a kako bi se predupredile iznenenadne lavine koje bi nanele vise zrtava.
E sta tu imamo?
Pa upravo manipulisanje prirodnom pojavom, samo tada u svrhu regulisanja iste!
Dakle vestacki izazivas prirodnu pojavu i koja kad se pokrene je savrseno prirodna, jer lavina je lavina. :dunno

E tako i ovde, ako je neko manipulisao oblacima i padavinama, naravno da nije lavorom iz aviona prosipao kišu...
Vec je samo vrsio manipulaciju prirodne pojave te time si zametnuo tragove!

A Crometeo šuti o toj cinjenici da ljudi itekako mogu i rade i uticu na prirodne pojave!
Kao eto, to je sve prica ludih teoreticara... :slinavac
Sad, il je Crometeo toliko nesvestan tj zatucan u suzenosti pogleda i razmisljanja, ili rade cover....treceg nema! :dunno

.

Post Postano: 20 svi 2014 08:45 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
A Crometeo šuti o toj cinjenici da ljudi itekako mogu i rade i uticu na prirodne pojave!
Kao eto, to je sve prica ludih teoreticara... :slinavac

Itekako ne mogu. :sim:

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 20 svi 2014 08:45 
Vrh  
Ili su možda ove poplave ipak samo normalna, prirodna pojava.. od nakupljene velike količine oborina, nnatopljenog nestabilnog zemljišta...

Al ti to uopće ne uzimaš kao mogućnost, nego si samo zato jer ti se hoće, odlučio da su krivi HAARP i Amerikanci, Jezuiti, Laminati ili tko već... neće tebe ništa uvjerit da nije tako.

Nisu ove poplave ni prve ni zadnje, koliko poplava takvih razornih ima po svijetu... svake godine... zar su za sve krivi HAARP i laminati.

Podcjenjuješ snagu prirode... ne treba njoj nikakav poguranac od čovjeka kako bi pokazala svoju razornu moć.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 svi 2014 08:51 
Vrh  
Ili su možda ove poplave ipak samo normalna, prirodna pojava.. od nakupljene velike količine oborina, nnatopljenog nestabilnog zemljišta...

Al ti to uopće ne uzimaš kao mogućnost, nego si samo zato jer ti se hoće, odlučio da su krivi HAARP i Amerikanci, Jezuiti, Laminati ili tko već... neće tebe ništa uvjerit da nije tako.

Nisu ove poplave ni prve ni zadnje, koliko poplava takvih razornih ima po svijetu... svake godine... zar su za sve krivi HAARP i laminati.

Podcjenjuješ snagu prirode... ne treba njoj nikakav poguranac od čovjeka kako bi pokazala svoju razornu moć.

Pa ne, ja sam rekao da ja sve opcije uzimam u obzir, ali da ne zatvaram vrata nijednoj, a oni to rade dakle zatvaraju vrata svim drugim opcijama!

Ja sam i rekao:

1) Nista posebno, jbg, desava se...( pa sad u 1000 ili 10 000 godina, a ća sad...). Mada i tad treba pojasniti odkud to ovde i bas sad...
2) "Bozina mashina", a i ako je i to, i to je poruka tj znak koji treba tumaciti...
3) HAARP iliti manipulisanje vremenom i prirodnim silama.
4) Takodje moze biti i prirodna pojava, ali prouzrokovana ne ljudima i ne nuzno samo time sto ljudi zagadjuju i narusavaju prirodu, vec moguce i nekim kretanjima u Kosmosu (ne sad trkeljanja o ima-ga-nama-ga Nibiru-u, vec nekim mozda medjuuticajima planeta, i nebeskih tela i sl)

.

Post Postano: 20 svi 2014 08:55 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Pa ne, ja sam rekao da ja sve opcije uzimam u obzir, ali da ne zatvaram vrata nijednoj, a oni to rade dakle zatvaraju vrata svim drugim opcijama!

Ja sam i rekao:

1) Nista posebno, jbg, desava se...( pa sad u 1000 ili 10 000 godina, a ća sad...). Mada i tad treba pojasniti odkud to ovde i bas sad...
2) "Bozina mashina", a i ako je i to, i to je poruka tj znak koji treba tumaciti...
3) HAARP iliti manipulisanje vremenom i prirodnim silama.
4) Takodje moze biti i prirodna pojava, ali prouzrokovana ne ljudima i ne nuzno samo tima sto ljudi zagadjuju i narusavaju prirodu, vec moguce i nekim kretanjima u Kosmosu (ne sad trkeljanja o ima-ga-nama-ga Nibiru-u, vec nekim mozda medjuuticajima planeta, i nebeskih tela i sl)

.

Htjela sam ovo na temicu, ipak se radi o simbolima, ali ti ćeš već prebaciti ako treba :gent

http://www.forum.hr/showpost.php?p=5011 ... tcount=385

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 svi 2014 09:05 
Vrh  
ruža je napisao/la:

Htjela sam ovo na temicu, ipak se radi o simbolima, ali ti ćeš već prebaciti ako treba :gent

http://www.forum.hr/showpost.php?p=5011 ... tcount=385

Pa da, spominjao sam i tu opciju na The temici, a u svetlu Eurovizije i sl.
Premda ja nijednu opciju ne uzimam kao konacnu, ali ih sve pominjem i analiziram.

Cak stavise, evo ja bi mogao da kazem da sam skroz nesvesno 8. Maja, dakle cak i pre Crometa najavio poplavu totalno nesvestan da o njoj pisem...
Jer ako odete na The temicu i stranicu 351. iste. videcete moj post o "May Day-u"! Ne bih ovde na ovoj temi vise o tome da me ne bi napadali, repostacu taj post na Temici.

.

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 20 svi 2014 09:22 
Vrh  
Poplave se dešavaju stalno, u određenim vremenskim razmacima, nekad manje, nekad veće...

Kao i potresi. Ima ih stalno, al ponekad lupi i onaj veliki, razorni, koji uzrokuje materijalne pa čak i ljudske štete... Kao onaj u Zagrebu u 19. stoljeću, kad je stradala zagrebačka katedrala. To ne znači da je netko u postrojenju HAARP-a pritisnuo tipku i bam! Jer nas želi potamaniti. To su Zemljini prirodni procesi...

alfa & omega
alfa & omega

Post Postano: 20 svi 2014 10:13 
Vrh  

ja vjerujem da na vrijeme itekako harp utiče, te da je lako moguće da je upravo on izazvao ovu katastrofu.

samo šta za to ne bi okrivila amerikance, jezuite i štatijaznam, već upravo tadašnju vladu srbije koja je dozvolila postavljanje tih antena na svojoj zemlji zarad ko zna kakvog interesa.

dakle pfc ukoliko dokažeš krivnju harpa srbija će morati platiti odštetu bosni i hrvatskoj :da

Deputy

Post Postano: 20 svi 2014 17:06 
Vrh  
Nikada u istoriji nije zabeleženo da se ciklon formirao i stajao i zalivao 3 dana na jednom mestu.

baba

Post Postano: 20 svi 2014 17:15 
Vrh  
Nije zabilježeno, ali je prirodno jer je kiša pala iz oblaka, kažu ribica i Vuk :slinavac

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 svi 2014 17:19 
Vrh  
Stiliana je napisao/la:
Nije zabilježeno, ali je prirodno jer je kiša pala iz oblaka, kažu ribica i Vuk :slinavac

Pa fora i jeste sto sustinski i jeste prirodna pojava jer kiša je kiša, a oblak je oblak, a sad stvar diskusije moze biti sta je uzrok ovakvoj ipak nesvakidasnjoj pojavi...
Dal se desilo jer se eto planeti i njenoj klimi tako prohtelo ili je krivac covek narusavajuci neki balans prirode bilo iz nehata ili "s predumisljajem" putem opevanog HAARP-a ili sta vec...

.

baba

Post Postano: 20 svi 2014 17:25 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Pa fora i jeste sto sustinski i jeste prirodna pojava jer kiša je kiša, a oblak je oblak, a sad stvar diskusije moze biti sta je uzrok ovakvoj ipak nesvakidasnjoj pojavi...
Dal se desilo jer se eto planeti i njenoj klimi tako prohtelo ili je krivac covek narusavajuci neki balans prirode bilo iz nehata ili "s predumisljajem" putem opevanog HAARP-a ili sta vec...

.

ne znam... samo znam da ne bih stavila ruku u vatru da je ovo normalno..

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 svi 2014 17:33 
Vrh  
Stiliana je napisao/la:

ne znam... samo znam da ne bih stavila ruku u vatru da je ovo normalno..

Pa kakogod okrenes naravno da nije, samo je stvar diskusije kako to "nenormalno" objasnjavamo.

.

Post Postano: 20 svi 2014 17:38 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

.

Da si slušao u školi, znao bi, da se zračne mase kreču prema razlikama u pritisku a razliku u pritisku stvara razmjena temperature. Pritisak se razlikuje u mili barima na ogromnim površinama. Ako bi antene utjecale na tolike zračne mase, sa neba bi padala pečena piletina... :da

Probaj gume na bicikli napumpati da su jednako tvrde, pa češ možda skužiti, kakva bi to regulacija bila potrebna... :kava

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 393 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.