Sada je: 17 lis 2018 19:00.
Početna » Politika i društvo » Off Topic

Započni novu temu Odgovori  [ 1485 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75
Autor/ica
Traži:
Poruka

Post Postano: 13 sij 2018 22:03 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Jeste ali Komi je drzao odstupnicu :da
Posto je on recimo udarao po Šešelju koji je imao trostruku podrsku :da od Stilje, Corta i Macka :uou
Takodje je i sa Titom drzao dimnu zavesu iza koje se provukao Kim :uou

On je doprineo i da Fidel bude u vrhu...i on i Che...

Tako da su izbori sad bi mogla biti formirana Levicarska Vlada :da

Tito se zrtvovao i zivot polozio za Partiju.... i zavrsio na DNU sa Vucicem i Kolindom :hihi

.

istina zboriš :da u jednu ruku mi je drago radi Kimove pobjede i dobrog Fidelovog rezultata ali s druge strane srce boli kad vidim u kakvom je društvu završija TITO :tuz

moram teškog srca priznati da sam ovog prošlog lita otpisa Maršala i odlučija se za Kima, pragmatičnost je navladala srce :sim: tribate znati da tada nisam zna da skoro više niko neće glasati, samo čak da sam i zna i da sam lupa +3 maršalu bilo bi vrlo upitno bi li on pobijedija...

Sve u svemu, volim Kima ali jedan jedini je maršal :trt

Post Postano: 14 sij 2018 01:09 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

A da...ti si rodjen na Srpsku Novu, cudo se ne zoveš Srbiša :mary

.

nedavno sam slučajno sazna da je jedna od mojih prababa Srpkinja, to kad smo već kod Srbiše. I sad ja mislim, to srpsko seoce je pokraj seoceta odakle su moji, dva zabačena seoca u makiji i kršu, slično izgledaju, govore isti jezik, iste narodne nošnje, iste gospodarske djelatnosti, ali eto jedna je hrvatska pripizdina, a druga srpska :dunno

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 16 sij 2018 21:53 
Vrh  
:smje: za rezultate :bgg

PFC, kapa do poda, stvarno :smje

Post Postano: 17 sij 2018 12:23 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:
:smje: za rezultate :bgg

PFC, kapa do poda, stvarno :smje

Ne bi se tako smijala da je pobjedija tvoj fašistički duo :dd :safirus

Mada si glasala i za Kima koji je čisto svjetlo dobrote, samo ne kužim zašto ::kaj

Nebeski Srbin

Post Postano: 17 sij 2018 19:59 
Vrh  
Milodar je napisao/la:
nedavno sam slučajno sazna da je jedna od mojih prababa Srpkinja, to kad smo već kod Srbiše. I sad ja mislim, to srpsko seoce je pokraj seoceta odakle su moji, dva zabačena seoca u makiji i kršu, slično izgledaju, govore isti jezik, iste narodne nošnje, iste gospodarske djelatnosti, ali eto jedna je hrvatska pripizdina, a druga srpska :dunno

Gde si brate Srbine pa'ni mi na grudi :hug:

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1485 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 71, 72, 73, 74, 75

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: Stilja i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.