Sada je: 22 sij 2018 16:55.
Početna » Service služba » Kritike i pr(ij)edlozi

Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica
Traži:
Poruka

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 21 vel 2014 20:15 
Vrh  
Pavo je napisao/la:
Predlažem da se nalogu P.F.C. oduzmu moderatorska ovlašćenja tako da se PFC može staviti u ignore listu kao i svi ostali.
Osoba koja stoji iza tog naloga i dalje može biti moderator, ali neka koristi drugi nalog u tu svrhu, i po mogućstvu samo u tu svrhu. Takođe, bilo bi dobro da taj, moderatorski, nalog ima neku oznaku, tako da se zna da:
1. Sa njim nema forumske diskusije dok nosi policijsku značku
2. Dok je moderator nema da piše ništa drugo osim stvari vezanih za moderaturu.
Ovom promenom osoba koja stoji iza naloga PFC ne bi izgubila moderatorska ovalšćenja, samo bi morala da koristi poseban nalog za to. Sa druge strane, mi ostali bi time dobili mogućnost da blokiramo PFC ako ne želimo da čitamo njegove postove.

pa tko te tjera da ga čitaš :dunno

Post Postano: 21 vel 2014 22:08 
Vrh  
mary je napisao/la:

pa tko te tjera da ga čitaš :dunno

:like :thumbup

uz to još da dodam: ja ne čitam PFCjekove gluposti i na njegove temice ne repliciram osim nekad kad mi je do smjeha :hihi inače mi je PFCjek dobra duša ovog foruma, čak ponekad mislim da njega ne bi bilo, otišao bi taj forum u tri krasne. ima on svoje PMS dane i dane srbovanja i dane NOJA (glava u pesku) :laughy - ali dragi moji, ko ih to od nas nema, ko će nas trpit tada - PFCjek nas voli baš kakvi mi jesmo. i zato ja glasujem da je PFC naj kaj god ovog foruma!

PFCjek :slo :ki:

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 22 vel 2014 12:43 
Vrh  
Žaki je napisao/la:

:like :thumbup

uz to još da dodam: ja ne čitam PFCjekove gluposti i na njegove temice ne repliciram osim nekad kad mi je do smjeha :hihi inače mi je PFCjek dobra duša ovog foruma, čak ponekad mislim da njega ne bi bilo, otišao bi taj forum u tri krasne. ima on svoje PMS dane i dane srbovanja i dane NOJA (glava u pesku) :laughy - ali dragi moji, ko ih to od nas nema, ko će nas trpit tada - PFCjek nas voli baš kakvi mi jesmo. i zato ja glasujem da je PFC naj kaj god ovog foruma!

PFCjek :slo :ki:

Istina :like

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.