Sada je: 22 sij 2018 16:59.
Početna » Service služba » Kritike i pr(ij)edlozi

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica
Traži:
Poruka

Post Postano: 15 lis 2011 23:44 
Vrh  
Jel se može nekako smanjit ovo da kad dođeš na forum da vidiš sve na jednoj stranici koja je tema i tko je šta odgovorija. Inace želim da ovaj forum zaživi jer mi je pun k foruma tipa forum hr i ostalih di nemožeš ni najnormalnije postove napisat a da te moderator ne zaskoci.

Zamisli šeme. Ja pricam tamo preko foruma s nekim nickom. Ispadne da je taj nik ženski. Ja kažem da se necu prepirat s ženama oko politike. Izbrisan mi je post. Ja opet napišem isto. Opet izbrisan. Dobro tko tui koga jebe. Ja pošaljem pp toj osobi da se s ženama oko politike javno ne raspravljam. Dole i to na forumu napišem isto. Opet izbrisan post. Dođe mi pp od osobe te žensk da ona to ne briše. U međuvremnu ja lijepo kad meni netko briše postove okacim ovo pa ti briši caci svome. http://img830.imageshack.us/img830/9656/picture010zg.jpg

I lik taj drugi koji je mo me banira. Ja to i ocu. Zato mu to i postam. Ide meni glumit facu a u osnovi sada šta ono ? Ništa. Ja ti nakon šta mi brišeš postove koji nisu deguntanti i ono koji k pišem tu na tvom forumu ti mi brišeš postove. Evo sad briši ovo. Ocu da me baniraš. Kad mi istekne ban opet cu ti ovu sliku stavit. Tako ceš me opet banirat. I onda na kraju ce bit pet ljudi na forumu hr. Pa ti baniraj i šalji upozorenja za postove koj inisu degutanti.

Post Postano: 16 lis 2011 00:02 
Vrh  
Ovo vam je inace moja slika kad mi netko ide brisat postove. Komunikcija je život. Ja s nekim pricam normalno i odma moderator glumi policijskog psa. Ok evo. Sad me moraš banirat. Kad me baniraš onda pricaj sam s sobom. Ima foruma i fejs book. Moderiraj k mome.

Sad ta osoba visi na forum hr i misli da cu ja tamo odgovorit. Ne mogu a novi nick necu radit. I TO JE TO.

Meni ban ako ne zaslužujem il upozorenje evo ti pa gledaj pa sad moraš radit ban. Meni ok. Odo ja na druge forume i fajs book kad me baniraš.

Jebe se mene.

Post Postano: 16 lis 2011 00:07 
Vrh  
Aj ti sad kao moderator ostani hladnokrvan na ovu sliku. Moraš mi dat ban. Tija ne tija. Nemaš izbora. Ti meni nešto ja tebi ovo. I baniraš me. Ok. Super. Ti me baniraš korisnik manje.

Opet ti dođem na forum jer nema gdje pisati opet mi se zamiriš ja ti ovo postam.

Koliko postova imaš od mene ?

Desetak.

Šta je ko dobio ?

Mene boli k jer je ja napijem i ulogirma negdje i pricam.

Bna gore doljen e znaci mi ništa.

Ja se zajebajem.

Io nda meni netko ide glumit strogocu a meni pukne film i onda ide ovo.

Evo ti pa gutaj :http://img830.imageshack.us/img830/9656/picture010zg.jpg

Post Postano: 16 lis 2011 00:11 
Vrh  
I sad me je lijepo baniralo na par dana s foruma hr a kako je meni dopizdilo radit nove e mail adrese sad cu samo sve teme od tamo prebacit ovdje pa kome se prica normalno o nekim stvarima bez rekrstrikcije a pa šta cu ja đubradovicu nekome polagat racune. Neš ti foruma hr. Odavno je internet postao javno dobro a ovi šta msile da je forum hr i ostali forumi centar svita malo su se zajebali jer ovdje nemaju moderatorski status pa materi svojoj može slat you have recived one message from forum hr. Ma puši kurac više. Evo ti ga moj vlastit pa ga lipo sisaj mater ti šugavu.

Post Postano: 16 lis 2011 00:24 
Vrh  
Inace zamilo bih admina ovog foruma da napravi podforum gore koji ce zvat vrlo jdnostavno : Komentari clanaka. I onda ce ekipa tamo jednostavno otvarat tene s indkesa i ostalih i pisat. Ja bi veceras otovrio deset tema al nema tog podforuma. Samo bih preuzeo s indeksa i ostalih internet foruma link i stavi otemu pa nek ljudi komentiraju. Ujutro se digneš nešto te zanima neka tema. Otvoriš temu i pošieš.

Post Postano: 16 lis 2011 00:26 
Vrh  
Da vidiš kako ce se ekipa prebacit ovamo. Zato indeks i funkcionira jer nema moderatora kao na forumu hr. I onda ovo otvoriš a ono konkurenkcija. Koji shit za njih. I tako im opališ plesku. I šta cemo sada ?

Post Postano: 16 lis 2011 00:33 
Vrh  
Indeks je još ok i to oce sjebat s ovom betom. Oni misle radit sterilne forume i kao pno ce ljdudima solit pamet. Oni još ne kuže da je ovo internet i da ce ljudi odjebat sve di im se briše komunikacija. Pa i ne cudim se šta ljudi idu na fejs il na neke zidove di se mogu zajebavat bez da im netko briše komunikaciju. Idu ljudi dalje svojimj putem a ne ostajat u kaficu di im gazda kafia drži restrikcije. Ja sam sad odlucio a to i radim vec odavno da na forumu hr nakon deset postova a i oce jer ja pišem slobodno a oni mi pošalju you restri mesage forum from hr da im tamo di su mi postali upozorenje postam ovo :http://img830.imageshack.us/img830/9656/picture010zg.jpg

Post Postano: 16 lis 2011 00:38 
Vrh  
Sad svaki put kad ja tamo napravi e mail adresu i pocmem pistat jer nema di drugdje i izbrišu mi postove koji nisu degutantni i pošalju mi e mail ja im na forum ispod tog posta šaljem ovo. Nemaju izbora. Moraju mi dat ban. Meni ok. Necu visit na tom glupom forumu. Ne gubim ja ništa. Necu pisat tamo. Vrlo jednostavno. Ti meni blokiraj komunikaciju koja je ok i blokiraj me ja tebi ovo. Baniraš me i onda ti iducih deset dana forum visi prazan. Onda opet dođem i ti mi se zamiriš. Ajmo opet. Opet me baniraš. Opet deset dana forum prazan. Do tada pišem okolo. I kad nađem novu liniju komunikacije koja je ok vjeruj mi na forum hr necu nit prismirdit. Pa ti šali you have recived message from ajde odjebi.

Post Postano: 16 lis 2011 06:31 
Vrh  
Destroyer je napisao/la:
Jel se može nekako smanjit ovo da kad dođeš na forum da vidiš sve na jednoj stranici koja je tema i tko je šta odgovorija.

Forum je širine 1280pix, optimiziran za ove nove lcd ekrane. Imaš dvije mogućnosti:
Promijeniti screen resolution svoga ekrana ili najzgodnije... skinuti si pretražnik Operu kod koje imaš u doljnjem desnom kutu "fit to width" funkciju, a koja ti forum strpa u gabarite monitora.

Destroyer je napisao/la:
Inace zamilo bih admina ovog foruma da napravi podforum gore koji ce zvat vrlo jdnostavno : Komentari clanaka. I onda ce ekipa tamo jednostavno otvarat tene s indkesa i ostalih i pisat. Ja bi veceras otovrio deset tema al nema tog podforuma. Samo bih preuzeo s indeksa i ostalih internet foruma link i stavi otemu pa nek ljudi komentiraju. Ujutro se digneš nešto te zanima neka tema. Otvoriš temu i pošieš.

Nema potrebe za takvim podforumom, barem ne još u ovoj ranoj fazi. Teme sa člancima možeš komotno otvarati po tematski pripadajućim podforumima. Dapače, to rade i ostali kolege.

Destroyer je napisao/la:
Indeks je još ok i to oce sjebat s ovom betom. Oni misle radit sterilne forume i kao pno ce ljdudima solit pamet. Oni još ne kuže da je ovo internet i da ce ljudi odjebat sve di im se briše komunikacija. Pa i ne cudim se šta ljudi idu na fejs il na neke zidove di se mogu zajebavat bez da im netko briše komunikaciju. Idu ljudi dalje svojimj putem a ne ostajat u kaficu di im gazda kafia drži restrikcije.

Upravo zbog toga je i otvoren ovaj forum. Da se maknemo od raznoraznih podkapacitiranih jebivjetara koje još zovu i moderatorima na f.hr. Da nam ne vise nad glavom i da se ne osjećamo ko u bajbuku. Nabijem ih sve u đuture.
Tako da... dobro došao i slobodno piši što te volja.
Ipak, imamo nekoliko pravila kojih se treba pridržavati te te molim da ne lijepiš eksplicitan materijal baš ovako javno :cer (potrebno unijeti u pravila :ref ), već da staviš samo link, ako već moraš.

Živjeli! :fiesta

Post Postano: 22 lis 2011 09:46 
Vrh  
Predlažem slijedeće;

-anketa je tehnički nedorađena i treba je dotjerati

-stranice su odlično postavljene,široke i neka tako ostane

-možda povećati slovo..

-urediti detalje oko avatara(lokacija,zanimanje i sl.)kao ukupnu sliku korisnika

Za sada toliko.Ja ostajem ovdje,jer je ok.
Što se tiče gore spomenutog forum.hr-a,ove gore navedene prijedloge koje dajem za "balkan-politika forum"vidio sam tamo.Moram priznati da je pregledno i dobro je postavljena konstrukcija od avatara,detalja,naslova,tekstova,anketa. itd..No što se tiče moderatorskog uređivanja,to je fakat strogo i previše čistunski pravilno.Neki put se pitaš čemu brisanje,zaključavanje tema,cenzure itd.ako je to forum..Moderatori ondje valjda znaju zašto..

Post Postano: 07 tra 2013 22:36 
Vrh  
Destroyer je napisao/la:
Jel se može nekako smanjit ovo da kad dođeš na forum
da vidiš sve na jednoj stranici koja je tema i tko je šta odgovorija.

oće li programer da ukuca veličina tebele 100% a ne 1024 pixela
veliki je problem da se čita ako je monitor manji od 1024 piksela tako ni jedan laptop ispod 500 evrića
ne može komforno da pregleda postove bez šetanja slike levo desno

thanks in advance

Post Postano: 11 tra 2013 21:33 
Vrh  
Pokušajte preći na neki drugi brauser koji ima opciju fit to width. Recimo Opera. Programer mi reče da se veličina tabele podešava automatski.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.