Sada je: 18 lis 2018 16:27.
Početna » Politika i društvo » Sport

Započni novu temu Odgovori  [ 703 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 11:58 
Vrh  
Dakle danas se odrzao zreb i zasad su poznati pojedini rivali:

Dinamo - Nefchi :dunno

Partizan - Škendija (Makedonija - Tetovo) :grin2

Sunce ti ybem....To bolje da se drzi bez publike... :cekic Gde nam dopadose Albanci da se opet s njima krvimo :cekic
A navijači im se zovu "Balisti", inače ovja odlomak u veyi toga

Citat:
Šekndija je relativno mlad klub, osnovan tek 1979. godine od strane Albanaca koji žive u makedonskom gradu Tetovu.

Tadašnje jugoslovenske vlasti nisu blagonaklono gledale na taj potez, smatrajući da bi takav tim mogao da probudi nacionalne tenzije pa je Škendija ubrzo bila zabranjena.

Ipak, kada je Makedonija proglasila nezavisnost, ljubitelji fudbala u Tetovu su odlučili da davnašnju ideju ponovo sprovedu u delo.

Međutim, ne navija se za Škendiju samo iz fudbalskih pobuda, već etnička pripadnost ima itekako veliki uticaj na zbivanja na tribinama. Navijači ovog kluba sebe zovu “Balisti”, i zbog toga su neretko imali problema. Najviše u SFRJ, kada su bili zabranjeni pa su koristili skraćeni naziv za svoju grupu “Bal”.

Otkako je Škendija ponovo oformljena, “Balisti”, koji nose naziv albanskih boraca iz Drugog svetskog rata, u nekoliko navrata su pravili incidente po Makedoniji, a poslednji veći zabeležen je u oktobru 2010. kada su u Kičevu pratili meč protiv tamošnjeg Napredoka. Navijači “Škendije” su sklonili sa jarbola makedonsku i stavili albansku zastavu, zbog čega je intervenisala lokalna policija na koju su “Balisti” počeli da bacaju stolice.

Hoce li gostujuci navijaci mozda dolaziti u Bg i u Tetovo?

:shajk vs :arap = :cekic

.

Post Postano: 20 lip 2011 12:13 
Vrh  
Najebali ste. Ako budete išli dole, radit će čakije i pištolji. Nama zajebancije sa Balistima.
Sad vam je pravo vrijeme da se ujedinite sa Delijama.
:lach

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 12:18 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
Najebali ste. Ako budete išli dole, radit će čakije i pištolji. Nama zajebancije sa Balistima.
Sad vam je pravo vrijeme da se ujedinite sa Delijama.
:lach

Ma dole se odmah udruzimo s Makedoncima :nani

Da samo znas kako tek Makedonci "vole" Baliste....Vidis da i njihova policija gori od zelje da ih pendreci :lol2

A ako koji njihov pozeli da obidje Beograd...Verujem da ce to biti samo u incognito varijanti :ro

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 12:23 
Vrh  
BTW

Dinamo igra protiv nekakvih Azerbejdzanaca...

Na prvi pogled lak zalogaj, ali cuvajte se Azerbejdzanaca...
Iz nekog iluminatskog razloga Azerbejdzan se gura na raznim fronotvima...
Data im je pobeda na EU Songu, pa onda ovaj njihov Prezident posadio spomenik svome tati u sred Beograda i sl...
Imaju nafte i jos neku drugu masonsku pozadinu o kojoj mozemo samo slutiti...

A Grunfov Varteks ce imati zestoki okrsaj sa huliganima iz Andora :grin2 - Lusitans :ro Zvuci ako PussyTrans :lach

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 12:59 
Vrh  
I jos jedna par

Budućnost Podgorica (Crna Gora) - Flamurtari (Albanija)

Al dobro oni su valjda vec izgradili dobr(Milo)susedske odnose :nani

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 13:04 
Vrh  
...

Protivnik Mamica:

slika

vs

slika

:cekic

Mozda bi Mamic bio jos veca faca kad bi pustio brkove :think

.

Deputy

Post Postano: 20 lip 2011 17:30 
Vrh  
Naoštrili se "Makedonci" da Vas iseckaju ko burek za ovde

Kapiten Škendije: Priželjkivali smo Partizan, hoćemo podvig u Skoplju

Nakon što je žreb u Nionu ukrstio prvake Srbije i Makedonije, kapiten Škendije Ferhan Buba Hasani ističe da Partizan može da padne u revanšu u kome će crno-beli biti gosti.

"Partizan je mnogo težak protivnik. On će svakako biti favorit, ali nećemo da se predamo. Naprotiv, na žrebu smo i priželjkivali Partizan. Prednost koju smo dobili u Nionu predstavlja činjenica da prvi meč igramo u gostima. Voleli bismo da damo gol u Beogradu, a potom da pred našom publikom, koja će ispuniti stadion u Skoplju, napravimo podvig", rekao je Hasani, reprezentativac Makedonije iz redova Škendije.

Post Postano: 20 lip 2011 20:51 
Vrh  
Varteks je dobio neke Andorce, a Split neke Slovence. Široki igra s Olimpijom s kojom je igrao prošle godine, a Subotica ne znam s kime igra. :dunno

Izgledno je da će svi HR klubovi proći.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 20:59 
Vrh  
Grunf je napisao/la:
Varteks je dobio neke Andorce, a Split neke Slovence. Široki igra s Olimpijom s kojom je igrao prošle godine, a Subotica ne znam s kime igra. :dunno

A Zemun ispada iz druge lige :facep

:grin2

Kako stoji FK Knin? imali tamo neki klub? :smje

.

Post Postano: 20 lip 2011 21:03 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
Grunf je napisao/la:

.

Ima i čudim se kaj ne znaš kak se zove nogometni klub iz Knina s obzirom da imaš takvu lokaciju. :kubura

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 lip 2011 21:07 
Vrh  
Grunf je napisao/la:
P.F.C. je napisao/la:
Grunf je napisao/la:

.

Ima i čudim se kaj ne znaš kak se zove nogometni klub iz Knina s obzirom da imaš takvu lokaciju. :kubura

Pa ja te pitam za sada, a ja sam dogodine tamo :simke

.

Post Postano: 20 lip 2011 21:11 
Vrh  
Čekaš paradu, ha? :g1 :grin2 Pa ok, tko smo mi da ti sudimo. Svatko ima svoj put. :kubura

Post Postano: 20 lip 2011 21:16 
Vrh  
Koliko ima pretkola u Ligi prvaka, 4 ili 5?

Deputy

Post Postano: 21 lip 2011 08:45 
Vrh  
PFC, vidi ko Vam stiže kao pojačanje pozadi
slika

Nakon što je jedan bugarski tabloid još ranije objavio sliku nove akvizicije Partizana, Ivana Ivanova, kako se ljubi sa jednim svojim saigračem (na slici), ovog igrača prate glasine da je homoseksualac. Ivan Ivanov je u interviju za "Večernje novosti" demantovao ove glasine..

-Nisam gej! Čitav nesporazum izbio je zbog žute štampe, a sve je obična izmišljotina- izjavio je Ivanov.
Prema informacijama iz Partizana, Ivanov je na pregovorima pominjao devojku sa kojom je već pet godina, jer je i ona odlučivala o prelasku u Srbiju.

Deputy

Post Postano: 30 lip 2011 12:07 
Vrh  
Dinamo - Zvezda, posle 20 godina

Zagrebački Dinamo i Crvena zvezda odmerili su snage prvi put otkako ne živimo u istoj državi. Ali, ne njihovi prvi timovi, nego petlići.

slika

Kada se u istoj rečenici pomenu Crvena zvezda i Dinamo, prva asocijacija je velika tuča na Maksimiru 13. maja 1990. i neodigrana utakmica.

Nakon incidenta koji je označio početak kraja SFR Jugoslavije, dva kluba su se sastala u poslednjem izdanju prvenstva bivše države (1990/91), ali se tih mečeva malo ko seća...

Da se okrene novi list, pobrinuli su se najmlađi fudbaleri Dinama i Zvezde, koji su odmerili snage u finalu međunarodnog turnira "Alpas kup" u Velikoj Gorici.

Pobedu na stadionu NK Udarnik su pred 2.000 navijača odneli petlići "modrih" rezultatom 3:1.

Prema navodima hrvatskih medija, mališani su odigrali dobru utakmicu, a aplauze su zasluženo dobili i klinci iz Beograda.

Trener crveno-belih Ivica Momčilović zahvalio se domaćinima na odličnom gostoprimstvu.

"Sve je bilo sjajno, od smeštaja, prijema i utakmica. Rado ćemo se odazvati pozivu na turnir i sledeće godine", rekao je trener petlića Zvezde (ili kako ih zovu u Hrvatskoj - "limača").

Na turniru je učestvovao veliki broj klubova iz regiona, a treće mesto pripalo je splitskom Hajduku.

Post Postano: 30 lip 2011 23:31 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:
Dinamo - Zvezda, posle 20 godina

Zagrebački Dinamo i Crvena zvezda odmerili su snage prvi put otkako ne živimo u istoj državi. Ali, ne njihovi prvi timovi, nego petlići.

slika

Kada se u istoj rečenici pomenu Crvena zvezda i Dinamo, prva asocijacija je velika tuča na Maksimiru 13. maja 1990. i neodigrana utakmica.

Nakon incidenta koji je označio početak kraja SFR Jugoslavije, dva kluba su se sastala u poslednjem izdanju prvenstva bivše države (1990/91), ali se tih mečeva malo ko seća...

Da se okrene novi list, pobrinuli su se najmlađi fudbaleri Dinama i Zvezde, koji su odmerili snage u finalu međunarodnog turnira "Alpas kup" u Velikoj Gorici.

Pobedu na stadionu NK Udarnik su pred 2.000 navijača odneli petlići "modrih" rezultatom 3:1.

Prema navodima hrvatskih medija, mališani su odigrali dobru utakmicu, a aplauze su zasluženo dobili i klinci iz Beograda.

Trener crveno-belih Ivica Momčilović zahvalio se domaćinima na odličnom gostoprimstvu.

"Sve je bilo sjajno, od smeštaja, prijema i utakmica. Rado ćemo se odazvati pozivu na turnir i sledeće godine", rekao je trener petlića Zvezde (ili kako ih zovu u Hrvatskoj - "limača").

Na turniru je učestvovao veliki broj klubova iz regiona, a treće mesto pripalo je splitskom Hajduku.

Dinamo ima najbolje ustrojenu omladinsku školu "Hitrec-Kacijan" na nekadašnjem prostoru ex ju, tu se nema Mamiću kaj prigovoriti, tako da me rezultat ne čudi...drugi su problemi!

Deputy

Post Postano: 30 lip 2011 23:48 
Vrh  
Toliko truleži u Zvezdi i problema da ne stižem da ispratim ni šta se dešava kod komšija a kamoli u Dinamu, mada već dugo znam za netrpeljivost BBB prema Maminju.
Znam malo. A to je da je Mamić napravio neke vrlo unosne transfere i doneo gomilu novca u klub. Dinamo je šampion već godinama, redovno igra u evro takmičenjima. Evo tvrdiš da se pod njegovom dirigentskom palicom dobro radi sa mlađim kategorijama. Čitam u novinama da dovlači Arape iz Emirata da zidaju novi stadion.
Pa gde škripi? Što ga ne volite? Što ga terate?
Ako bi se ugledali na Vas, mi onda ovog našeg Predsednika treba da streljamo zbog njegove neučinkovitosti!

Post Postano: 01 srp 2011 00:02 
Vrh  
Toliko truleži u Zvezdi i problema da ne stižem da ispratim ni šta se dešava kod komšija a kamoli u Dinamu, mada već dugo znam za netrpeljivost BBB prema Maminju.
Znam malo. A to je da je Mamić napravio neke vrlo unosne transfere i doneo gomilu novca u klub. Dinamo je šampion već godinama, redovno igra u evro takmičenjima. Evo tvrdiš da se pod njegovom dirigentskom palicom dobro radi sa mlađim kategorijama. Čitam u novinama da dovlači Arape iz Emirata da zidaju novi stadion.
Pa gde škripi? Što ga ne volite? Što ga terate?
Ako bi se ugledali na Vas, mi onda ovog našeg Predsednika treba da streljamo zbog njegove neučinkovitosti!

Kod vas je druga priča, pa nemoj mi reći da je bilo ijedne uprave kod vas , a da nisu i navijači imali tu jaku logistiku u odboru?

U Zvezdi je tako uvijek bilo, tu je druga priča, sa lovom koju odnese od transfera, on ne ulaže, nego zgrće u svoj džep, navijači traže da ga se odvoji od kase, točnije da mu se ograniči manevar oko raspodjele love, inače traži se socios, po uzoru na Njemačke i Španjolske klubove( Barca napr.), sad se nešto zakotrljalo, naime krenuli su neki pregovori, vidjet ćemo

Sa lovom koju ima Dinamo svake godine treba prezimiti , a ne igrati samo Euroligu...uostalom Mamić je posebna priča, to možeš i sam shvatit ak malo pretreseš net!
Radi se...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=630Qhm9VpcM[/youtube]

Deputy

Post Postano: 01 srp 2011 00:15 
Vrh  
Navijači u Zvezdi poslednjih 10 godina imaju veliki , možda i preveliki upliv u strukturama koje donose odluke. Tako se desila blamaža da hapse navijače (vođe) koji sede u skupštini kluba, za najbizarnija kriminalna dela koja nemaju veze sa fudbalom.
Ako je Mamić lopov to bar nije teško dokazati. Eno LEGENDE DJAJIĆA koga hapsiše pred kamerama da bi narod video da nema nedodirljivih. Pa nije Mamić beli medved koga ne sme niko da pipne. Ako je krao, zna se, na robiju.

Post Postano: 01 srp 2011 00:22 
Vrh  
Navijači u Zvezdi poslednjih 10 godina imaju veliki , možda i preveliki upliv u strukturama koje donose odluke. Tako se desila blamaža da hapse navijače (vođe) koji sede u skupštini kluba, za najbizarnija kriminalna dela koja nemaju veze sa fudbalom.
Ako je Mamić lopov to bar nije teško dokazati. Eno LEGENDE DJAJIĆA koga hapsiše pred kamerama da bi narod video da nema nedodirljivih. Pa nije Mamić beli medved koga ne sme niko da pipne. Ako je krao, zna se, na robiju.

Daj napiši koja su to bizarna djela pa da vidimo jel to relevantno ili nije za sjedenje u skupštini. :zong

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 703 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.