Sada je: 23 srp 2018 08:21.
Početna » Politika i društvo » Sport

Započni novu temu Odgovori  [ 1381 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Deputy

Post Postano: 17 lis 2011 12:15 
Vrh  
Zvezda 21 godinu čekala na ''petardu'' u gostima

Zanimljiv statistički podatak objavljen je danas na zvaničnom sajtu Crvene zvezde. Jučerašnja pobeda nad Metalcem bila je prva na gostujućem terenu, koju je Zvezda dobila rezultatom 5:0, posle 21 godine pauze.

slika

Obzirom da se u poslednje dve decenije ne možemo pohvaliti kvalitetom domaćeg šampionata, u kome konstantno glavnu ulogu imaju beogradski ''večiti rivali'', interesantno zvuči podatak da Crvena zvezda u tom periodu nijednom u gostima nije uspela da slavi rezultatom 5:0, kojim je juče savladala Metalac u Lučanima.

Prethodno je to uspelo još slavnoj generaciji s početka devedesetih, u vreme dok je još uvek nagoveštavala kvalitet potreban za ostvarivanje istorijskih uspeha u Bariju i Tokiju.

Naime, 4. marta 1990. godine, crveno-beli su u gostima savladali Osijek rezultatom 5:0, a golove su postigli Pančev (dva puta), Vladan Lukić i Robert Prosinečki, dok je fudbaler domaćih Maričić postigao autogol.

Tada se Osijeku suprotstavio, navijačima Zvezde dobro poznati sastav: Stojanović, Radinović, Marović, Kanatlarovski, Belodedić, Najdoski, Prosinečki, Šabanadžović, Pančev, Stojković i Lukić. Trener je bio Dragoslav Šekularac.

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 17 lis 2011 12:30 
Vrh  
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GIwfolwMw7o[/youtube]

Iduće kolo dočekujemo Novi Pazar na Marakani... Predosjećam još jednu petardu... :bgg

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 18 lis 2011 13:29 
Vrh  
:ro :ro :ro

Deputy

Post Postano: 18 lis 2011 13:33 
Vrh  
Trotoar je napisao/la:

Šta je smešno Troty? :bgg
Neka si ti nama došao. Znao sam da si cigan u duši... :laughy
:lach

Deputy

Post Postano: 18 lis 2011 13:43 
Vrh  
Korto brate, hoće da nam uzmu trenera ovi mafijaši iz FSS!

Mediji kandiduju i - Robija!?

Licitacija o imenu novog selektora ''orlova'' već je uveliko u toku, pominju se mnoga imena, a u hrvatskim medijima se spekuliše da bi Pižona mogao da nasledi - Robert Prosinečki! Možda bi i njegov nedavni ručak sa predsednikom FSS mogao da nam da neke odgovore na tu temu...

slika

Hrvatski ''Jutarnji list'' opširno je izvestio tamošnju javnost o dešavanjima u taboru ''orlova''.

Prenosi se da se u Srbiji pominju imena Dragana Stojkovića, Vladimira Vermezovića, Ljubiše Tumbakovića, kao potencijalnih naslednika sada već bivšeg selektora Vladimira Petrovića, ali i da se razmišlja i o strancima.

''Jutarnji'' na tu temu, kao glavne kandidate izdvaja izdvaja Lotara Mateusa i - trenera Crvene zvezde Roberta Prosinečkog.

O toj mogućnosti su pokušali da nešto više saznaju od hrvatskog stručnjaka, ali im on nije dao previše informacija.

''Ne znam odakle to. Nije me niko zvao, ni sa kim nisam razgovarao o tome. Meni je Zvezda na prvom mestu, ništa osim naredne utakmice me trenutno ne zanima'', izjavio je Prosinečki, a hrvatski list podseća da je slične odgovore davao i uoči preuzimanja mesta trenera Crvene zvezde.

U slučaju da se ova mogućnost i obistini, Prosinečki bi se našao u situaciji da u sledećem kvalifikacionom ciklusu predvodi reprezentaciju Srbije u duelu sa Hrvatskom.

Priznajemo, sve ovo za sada ne deluje kao realna opcija, ali je možda prvi korak u tom smeru bio i nedavni ručak trenera Crvene zvezde sa predsednikom FSS Tomislavom Karadžićem, što je za mnoge bilo potpuno iznenađenje.

Da li nas slično iznenađenje očekuje i u vezi sa izborom novog selektora...?

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 19 lis 2011 00:31 
Vrh  
Ma, medijska trabunjanja. Nema šanse za to...

Ja sam za Piksija, ali kad ova mafijaška bagra odleprša iz Saveza.

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 19 lis 2011 07:14 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:

Šta je smešno Troty? :bgg
Neka si ti nama došao. Znao sam da si cigan u duši... :laughy

molim da se ova beskorisna i ničim izazvana tema zatvori ili barem prebaci na istoriju/povijest :bgg

Deputy

Post Postano: 19 lis 2011 08:22 
Vrh  
Trotoar je napisao/la:

molim da se ova beskorisna i ničim izazvana tema zatvori ili barem prebaci na istoriju/povijest :bgg

:trot
Tuži me kod Kubure, i ovako je to trend kod nezadovoljnih. :trot

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 19 lis 2011 08:44 
Vrh  

Deputy

Post Postano: 19 lis 2011 09:31 
Vrh  
Pašeko: ''Znam šta se od mene očekuje, Zvezda ima kvalitet za titulu''

Brazilac se oporavlja u Beogradu od teške povrede koju je doživeo letos na pripremama u Austriji i tvrdi da mu je u ovom trenutku najvažnije da bude sa ekipom i da može da trenira. Ne želi da prognozira kada će biti potpuno spreman, ali je navijačima poručio da će sve učiniti da Zvezda dođe do titule.

slika

Vinisijus Pašeko ne želi da pre vremena prekine period oporavka, ali uverava da će, kada god se bude vratio utakmicama, biti potpuno spreman da Zvezdi pomogne u težnji da se ove sezone okiti šampionskom titulom.

''Dobro se osećam, ali idem korak po korak. Još uvek ne treniram punim intenzitetom, pa ne mogu da procenim da li ću se vratiti za mesec, možda dva, tri... Znam samo da ću biti potpuno spreman kada za to dođe momenat. Svestan sam šta se od mene očekuje i navijačima mogu da poručim da ću učiniti sve što je do mene da klubu pomognem u borbi za titulu'', istakao je Pašeko.

On smatra da Zvezda ove sezone ima ekipu kadru za najviši plasman.

''Sviđa mi se ono što sam do sada video i jedva čekam da budem deo toga, da osetim fenomenalnu atmosferu koju prave naši navijači. Nadam se da će oni i dalje biti uz nas, jer imamo kvalitet da budemo šampioni'', poručio je Brazilac u izjavi za novosti.rs.

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 19 lis 2011 10:54 
Vrh  
:lach :smje: :laughy

ova je najduhovitija tema na ovom forumu :smje

svaki put se dobro zabavim :smje

nešto kao njuz net :bgg

Deputy

Post Postano: 19 lis 2011 11:09 
Vrh  
Trotoar je napisao/la:
:lach :smje: :laughy

ova je najduhovitija tema na ovom forumu :smje

svaki put se dobro zabavim :smje

nešto kao njuz net :bgg

Samo ti dolazi redovno. :bgg
Biće Delija od tebe, nema šta... :ble1

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 19 lis 2011 16:41 
Vrh  
Trotoar mi je sumnjiv, za jednog grobara malo prečesto visi na ciganskoj temi. :bgg

Montenigga
Montenigga

Post Postano: 20 lis 2011 07:24 
Vrh  

Deputy

Post Postano: 20 lis 2011 07:38 
Vrh  
Trotoar je napisao/la:

Smej se, smej se. :bgg
Ko se zadnji smeje,
slabo kapira... :tant:

Deputy

Post Postano: 20 lis 2011 10:46 
Vrh  
Crveno-beli pozivaju na fer i sportsko navijanje

Ulaznice za utakmicu 9. kola između Crvene zvezde i Novog Pazara od petka u prodaji po ceni od 200, 400 i 500 dinara. Meč se igra u subotu od 18.00 časova na našem najvećem stadionu.

slika

Utakmica 9. kola JSL između Crvene zvezde i Novog Pazara igra se u subotu 22. oktobra od 18.00 časova na Marakani.

Ulaznice za ovaj meč moći će da se kupe u petak 21. oktobra od 10.00 do 17.00 časova, kao i u subotu 22. oktobra od 10:00 do početka meča na biletarnicama stadiona Crvene zvezde.
Cene karata:

Sever: 200 dinara.
Istok: 400 dinara.
Zapad: 500 dinara.

FK Crvena zvezda poziva na fer i sportsko navijanje, bez vređanja protivnika. Očekuje se dolazak velikog broja navijača iz Novog Pazara, koji će biti smešteni u ''kavezu'' na istoku, koji je predviđen za gostujuće navijače.

Deputy

Post Postano: 20 lis 2011 11:59 
Vrh  
Robijev mali jubilej

U subotu će Robert Prosinečki 30. put u zvaničnim utakmicama predvoditi Crvenu zvezdu u ulozi šefa stručnog štaba

slika

U subotu, na prvenstvenoj utakmici protiv Novog Pazara na „Marakani“ (18h) Robert Prosinečki će 30. put u zvaničnim utakmicama predvoditi Crvenu zvezdu u ulozi šefa stručnog štaba, piše "Sport".

Popularni Robi je potpisao ugovor sa crveno-belima u januaru do leta 2013. godine, a u klubu najavljuju uskoro reviziju sporazuma pošto žele da se osiguraju za budućnost sa aktuelnim trenerom koji ima punu podršku u radu.

:yess
:zal

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 20 lis 2011 12:08 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:

FK Crvena zvezda poziva na fer i sportsko navijanje, bez vređanja protivnika. Očekuje se dolazak velikog broja navijača iz Novog Pazara, koji će biti smešteni u ''kavezu'' na istoku, koji je predviđen za gostujuće navijače.

:smje:

Mogli su isto tako pozvati vjetar da ne puše... :bgg

Enfant terrible
Enfant terrible

Post Postano: 21 lis 2011 11:58 
Vrh  
20 autobusa Pazaraca navodno sutra stiže u Beograd.

Deputy

Post Postano: 21 lis 2011 12:00 
Vrh  
Corto Maltese je napisao/la:
20 autobusa Pazaraca navodno sutra stiže u Beograd.

Dobro došli su, kao i uvek. :karate

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1381 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.