Sada je: 18 lis 2018 01:15.
Početna » Politika i društvo » Znanost i tehnologija

Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 18 srp 2012 13:49 
Vrh  
Dakle stavicu nekoliko linkova i to ne samo novinarskih i portalskih vec i nekih strucnih istrazivackih kakvigod bili a u kojima se pokazuje da se u Srbiji nalazi takodje antenski sistem koji ustvari je deo HAARP sistema!

0)
Америчке антене код Београда контролишу менталну свест Срба
http://www.vaseljenska.com/vesti/americ ... ba-video/#

1)
HAARP se nalazi i kod nas u mestu Beljina kod Beograda ?!
http://www.ninicninic.com/vesti/2011/11 ... d-beograda

Citat:
Za ovu antenu se na sajtu čas navodi da je linijski pojačivač, čas da je to linijski prijemnik.
Antena je kao i sve ostale prikazane na ovoj mapi pod upravom Stenford univerziteta iz Amerike koji se i inače bavi raznim radnjama uperenim protiv ljudske populacije na zemlji.
Zadužen za ovu antenu kod nas je Morris Cohen profesor na Stenfordu. Antene su, vidljivo na mapi, rasporedjene po celoj planeti osim u Rusiji.

2)
http://vlf-engineering.stanford.edu/map/public_map.php

3)
http://nova.stanford.edu/~vlf/IHY_Test/ ... 3-9-10.pdf

Evo cak i linka na kojem se mogu videti ocitavanja koja belezi ta stanica u Srbiji:

http://vlf.stanford.edu/vlfdata/vlf-raw ... 0&stations

::kaj :think :dunno

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 18 srp 2012 15:06 
Vrh  
Evo i novih info, pa sad... :dunno

Sve treba proveriti:

Х.А.А.Р.П. у Србији
http://www.vaseljenska.com/vesti/h-a-a-r-p-u-srbiji/

:floet

.

Deputy

Post Postano: 13 kol 2012 15:04 
Vrh  
HAARP - strašni sud (1): Ko tebe kamenom, ti njega antenom

U prvih top 10 vesti u bankrotiranoj, očerupanoj, nezaposlenoj i tako reći bezizlaznoj zemlji, udarna vest poslednje dve nedelje je da je zbog američkog tajnog oružja za uništavanje klime temperatura u Srbiji i u Barajevu dostigla i do 60 stepeni!

Američki HAARP program, koji se bavi istraživanjem jonosfere, nije nikakva tajna za javnost. Nalazi se na zvaničnim sajtovima ovog naučnog projekta. I zaista na mapi osim Amerike, Norveške, Grčke, stoji i Srbija sa oznakom BL. Dežurni teoretičari zavere i još nekolicina "stručnjaka" za fiziku i jonosferu su BL (Belgrade) pročitali kao Beljina (BL) kod Barajeva, napravili novu mapu, uvećanu, locirali HAARP sistem u selu 50 km od Beograda i napravili pravu paniku među meštanima, a i šire.

Ovakve informacije javnosti verovatno dotura onaj kome odgovara da se nacija bavi klimom i psihijatrijskim problemima umesto da se konačno uradi nešto i država postavi na noge, pa makar u radnim akcijama (javnim radovima) odtrpavali kanale za navodnjavanje. Možda se tako efikasnije spasemo od klimatskih promena koje nam "šalju Amerikanci", kao da i oni nisu postradali od tajfuna, poplava i uragana.

Inače, teoretičari zavere tvrde da se HAARP sistem bavi proučavanjem jonosfere, "koja sadrži veliku količinu jona nastalih delovanjem sunčevog vetra i ima veliki uticaj na prostiranje elektromagnetnih talasa. Tako, HAARP antenski sistem osim mnoštva uticaja na čovekovu okolinu ali i mentalnu svest, ima uticaja i na klimu i klimatske promene. Ove antene raspoređene su po celoj planeti radi "jake kontrole i nadgledanje stanovništva", pa se u bližoj budućnosti elektronskim zračenjima može razviti sistem koji slabi moždane funkcije ljudi u određenim regionima u dužem periodu, pa će se ljudski rod deliti na gospodare i korisne idiote".

Izvesni francuski naučnik Šarl Laverdir izneo je niz "dokaza" za negativno delovanje HAARP-a. Na prvom mestu je pojava neke vrste opšte ravnodušnosti i prevladavanje američkog stila života. "Evo, i mi Francuzi odjednom više volimo da jedemo "big mek" nego naša nacionalna jela i zalivamo ga koka-kolom... Amoralnost je postala vrlina, a u "Velikog brata" se gleda kao u boga," zaključio je Francuz.

Fizičar istraživač iz Vinče Ivan Smiljanić kaže da o "naučniku" Laverdiru ne mogu da se pronađu nikakvi podaci na Institutu na kojem navodno radi, niti bilo kakve naučne reference, što je u vreme interneta zaista zapanjujuće.

- Na Zemlji smo ionako sve vreme bombardovani radio-talasima svih mogućih frekvencija, od najnižih koje potiču od pozadinskog zračenja iz vasione, pa do najviših koje potiču od radio i TV predajnika i predajnika za mobilnu telefoniju, i intenzitet tih radio-talasa izgleda neuporedivo veći od intenziteta koji se koristi za HAARP. Sve u svemu, radi se o dva velika naučno-tehnološka programa, od kojih je jedan američki, a drugi svetski. Američki se može koristiti u vojne svrhe, za bolju komunikaciju i osmatranje, ali se to ni ne krije - lepo piše na internet stranici HAARP programa.

Ovaj program, međutim, vrlo često koriste teoretičari zavere. Novinarka Šeron Vajnberger ga je nazvala "Mobi Dikom teorija zavere" i zaključila da popularnost teorija zavere vezanih za HAARP može da u potpunosti poništiti svu korist koju bi od ovog istraživanja mogla da ima svetska nauka. HAARP se bez dokaza optužuje za poplave, suše, zemljotrese, uragane, oluje, pa čak i za sindrom Zalivskog rata i kontrolu uma - objašnjava za "Vesti" Ivan Smiljanić.

U međuvremenu u beogradskoj štampi se pojavio još jedan znalac, izvesni "biolog i ekolog Dejan Markuš, koji već duže vreme živi i radi u SAD gde je proučavao i pojave vezane za HAARP", koji tvrdi da nije slučajno što su baš ovog leta, kada je HAARP sistem počeo da funkcioniše, Beograd i Srbija postali vreliji i od Sahare".

Interesantno je napomenuti da se HAARP sistem na Aljasci proteže na 33 kilometra, pa su reporteri "Vesti" na strašnih 40 stepeni pretražili celo selo Beljina i uspeli da uslikaju samo antenu za mobilnu telefoniju. Znači, sistem nikako nije, ili je antena ili prijemnik-detektor radio talasa. Onda je fejsbuk grupa entuzijasta pronašla HAARP prijemnik na krovu Instituta za fiziku u Zemunu. Na zvaničnom Stenfordovom sajtu vidi se i fotografija antene iz juna 2008, sa sve Dunavom u pozadinu. Na HAARP mapi obeležena je da je "uskog pojasa".

Na sajtu Instituta za fiziku vidi se da je na projektu istraživanja plazme jonosfere od 2006. do 2010. radio ceo tim, među njima i Desanka Šulić, čije ime je navedeno na Stenfordovom sajtu. U zemunskom Institutu za fiziku novinarima "Vesti" potvrdili su da su imali pre dve godine projekat o jonosferi (Neidealna plazma u laboratoriji i jonosferi: svojstva i primena) koji je vodio Rus dr Anatolij Mihajlov i da je na projektu radila profesorka Desanka Šulić, koja je danas u penziji. Tvrde da je na krovu njihove zgrade nema više HAARP prijemnika, i da sada tamo caruje prijemna antena RRA (Radio-difuzna agencija), koja nadzire sve antene elektronskih medija koji imaju dozvolu da se čuju i vide u celoj Srbiji.

- Da razjasnimo, čak i da je bila HAARP prijemna antena, ona ne znači ništa. To je detektor, isto je zračenje i kad ga ima i kad ga nema. Kao da imate radio, pa izbacite žicu kroz prozor da imate bolji prijem. Druga stvar je emisiona antena, ako ste u njenoj blizini, onda ste izloženi njenom električnom polju. Više treba da brinu ljudi koji su u blizini repetirora mobilne telefonije - objasnio je fizičar sa Instituta, koji nije želeo da se predstavi, jer ne želi negativnim povodom da gostuje u medijima.

Zvanični podaci
* HAARP postrojenje je jednom godišnje domaćin "otvorene kuće", kada bilo koji civil može da obiđe ceo projekat.
* Naučni rezultati koji su dobijeni zahvaljujući ovom sistemu objavljuju se u naučnim časopisima.
* Svakog leta HAARP drži letnju školu za studente, uključujući i strance, dajući im priliku da istražuju.
* Glavni instrument na stanici HAARP je IRI - visokofrekventni radio predajnik sa 180 antena.

:laughy

Privitak/ci:
HAARP sistem na Aljasci.jpg
HAARP sistem na Aljasci.jpg [ 38.58 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]
Antena koja je stajala na Institutu za fiziku u Zemunu.jpg
Antena koja je stajala na Institutu za fiziku u Zemunu.jpg [ 37.28 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]
Misterija Beljine  Vikendica koja izaziva sumnju.jpg
Misterija Beljine Vikendica koja izaziva sumnju.jpg [ 37.47 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]

Deputy

Post Postano: 13 kol 2012 15:12 
Vrh  
HAARP - strašni sud (2): I goveda pala u depresiju

Novu verziju ptičjeg i svinjskog gripa ove godine prenose foke, objavili su američki "naučnici" da upozore svet na još jednu mogućnost apokalipse. A da su se nebesa već otvorila i tuku nevidljivim strelama po narodu, veruju meštani Beljine kod Barajeva. Selo se, u stvari, načisto podelilo oko toga da li Amerikanci konačno Srbadiji hoće da pomute mozak i na daljinu sruše sve mentalne procese ili je to još jedna budalaština kojom će se zabaviti svaki četvrti nezaposleni Srbin.

Otkad se u medijima pojavila vest da je 3. maja u selu Beljina, 50 km od Beograda, tajno postavljena HAARP antena, koja navodno elektromagnetnim talasima iz jonosfere potpuno dezorijentiše i slabi moždane funkcije i od ljudi pravi poslušno i bezvoljno roblje, za Beljinu više mira nema. Dolaze neznanci s fotoaparatima, dvogledima, traže antenu, sumnjičavo zagledaju krovove, a Beljanac Branko Milovanović se pita šta je danas nemoguće.
- Ako mene NATO pilot gađa bombom dok sedim u sobi i ručam, a što ne može neko tajno da postavi tu antenu. Kad padne mrak, i dan-danas vidiš avaks koji stoji na nebu, veći od zvezde i špijunira nas! Pa ne stoji on tu zabadava - ubedljiv je Branko.

Predsednica opštine Barajevo Branka Savić je pre desetak dana prvi put čula za HAARP antenu koja se nalazi u selu Beljina u opštini Barajevo. Počeli su da joj stižu mejlovi gde uzbunjeni seljani i ekolozi traže da ukloni antenu "koja utiče na psihu, pa su svi ošamućeni, oblaci su pre dolazili od Save, a sad stižu sa suprotne strane, udarila suša..."

- U selu Beljini niko ne zna gde se to čudo nalazi, a to je za seosku sredinu nezamislivo, pa tu je svako o svakom obavešten! Videla sam mapu na internetu gde su ubeležili Beljinu (BL) i da je antena visoka 2,60 m, to je sve što znam - kaže predsednica.

Ivan Ivanković, član Opštinskog veća za zaštitu životne sredine, traga poslednjih 10 dana za opakom antenom, ali njoj ni traga ni glasa.
- Počelo je o anteni da se govorka još posle Nove godine, a sad je selo načisto poludelo. Meštani su ubeđeni da se antena nalazi u privatnoj kući, pa sam otišao da istražim kako to cela familija živi u društvu sa HAARP-om?!

Meštani su mi pokazali vikendicu jedne Beograđanke, koja navodno radi za Haški tribunal, pa je samim tim odmah sumnjiva. Pre nekoliko dana dobio sam informaciju da je antena na tavanu?! Gledao sam HAARP sistem na Aljasci, to je ogromna površina, a kod nas je na tavanu - iščuđava se Ivan, koji je spreman zarad ekologije da sa reporterima "Vesti" ponovo pretraži selo od 1.000 stanovnika i raspita se kod meštana.

- Ma sve je to laž! - dočekuje nas na prvoj uzbrdici Borivoje Tanasković, diplomirani mašinski inženjer i profesor.

- Znate li vi, ljudi, koliki je taj HAARP?! Da ima ovde u Beljini, nešto bi se poznalo. Ako je taj triangl 2,6 m, kao što tvrdi Aleksić, može da stane pod krov, ali ko će s tim da živi u kući?

Udarila omorina, a na put izašla i komšinica Dušica, stavila slamnati šešir da prevari sunce i začikava Borivoja:
- E, kažu ljudi da je ta antena baš na brdu i ti ćeš da me vodiš da dokažeš da nema ništa! 'Ajde ti meni objasni što smo svi ovako pospani?
- Pa zbog vremena, vidiš koja je vrućina - strpljivo će Borivoje.
- Misliš zbog jonosfere - ne da se Dušica - pa i ovde u Beljini je neka jonosfera! Juče sam htela da krepam. Ja sam sve čula kad je prošle subote bila ona novinarka Irena iz "46 sati svadba". Ona je pronela glas za tu antenu, a nije sigurno celog dana zabadava o tome pričala.
- Ma, Dušice, koja bre svadba?! Pitao sam ljude koji se razumeju u to. To ti je sve zbog politike, nekome ide u prilog da se narod bavi antenom i ne razmišlja da nema posla, da jedan litar mleka košta po otkupnoj ceni 26 dinara, koliko je koštao i u vreme Miloševića, a da je litar nafte dogurao do 140, a kod Slobe bio 60 dinara - objašnjava Borivoje.
- Taj HAARP može da bude samo prijemnik, pa mladi ljudi iz sela su se organizovali, išli od kuće do kuće, ulazili u dvorišta i nigde ne nađoše antenu!
- Ma, vodićeš ti mene na Preobraženje u šumu, ja je dobro poznajem, garant su je tamo sakrili, nije to Irena džabe spominjala - Dušica i dalje veruje medijima više nego Borivoju i on odmahnu rukom i pobeže sa sunca.

Nenad Petrović sedi u dvorištu u hladu drveta i uzdiše, jer ako stvarno postoji taj HAARP, onda nam se loše piše.
- Čitao sam da ih ima 180 po celom svetu, a bogami, ako ima i kod nas antena, onda treba da napravimo kolektivni egzodus, da promenimo veru, naciju i objavimo: "Dragi Srbi, mi smo robovi i da bismo se izbavili lanaca, ajmo opet u seobu!" Ako je ovo uradilo rukovodstvo države, onda je to genocid nad narodom. Kažu da antena izaziva pospanost i bezvoljnost ne samo kod ljudi, poslednjih nekoliko meseci životinje su se dale u neverovatno ležanje! Krave mi spavaju do sedam ujutro, onda opet polegaju od deset do jedan, pa od tri do osam uveče. Sad sam ih nahranio, dva je sata, pa su još budne. A pre su ležale podignute glave, a sad spuste glavu ispod leve plećke - žali se Nenad. Krave ćute, ne znaju šta je antena.

Vikendica na koju je pala seoska sumnja je zatvorena, vikendaša nema, a na krovu samo satelitska antena. Ispred prodavnice u centru Beljine, pored koje je davno zaboravljeni dom kulture i bazen, u kojem danas caruju žabe i punoglavci, sedi nekoliko meštana i ispija pivo. Živko Marković nabio kačket i u prolazu dobacuje:

- Pitajte Šutanovca! Možda on nešto zna o anteni. Ovde je ar 20 evra, jer smo najtužniji deo Balkana. Živimo 50 km od Beograda a nemamo vodu! Možda zato imamo HAARP antenu! Na brdu Vis ima predajnik Telenora, postavljen je 2011. godine, možda su tu nešto prikačili, a mi nemamo pojma. Ima u blizini i napušteni vojni objekat, mogli su i tu da udare antenu. Što da ne, kad Ameri grade ambasadu na Dedinju na četiri hektara i prave centar CIA za Balkan, niko i ne obraća pažnju na antene... Kako antena ne utiče na mozak? Lažu političari k'o kerovi, ovde svako svakog ima u džepu!

Nezaposleni i žedni
Miodrag Pavlović jedini kaže da za antenu nije ni čuo.
- Ništa se ne dešava u našoj "Americi", osim da smo 100 godina bez vodovoda, da smo najgore selo u Srbiji i da je 80 odsto ljudi nezaposleno!

Dosije X
- Nikad niko nije tražio nikakvu dozvolu od opštine, jedino da je u nečijoj privatnoj kući, ali ko bi pametan dozvolio da mu nešto nepoznato posade u dvorište ili spavaću sobu - u čudu je predsednica opštine Barajevo.

Gubi nam se signal
Branko Milanović je ubeđen da tu nešto ima:
- Tu antenu pod krov možeš da obesiš, što je onda nemoguće da su je ovde stavili? Evo ima nekoliko meseci kako nam se gubi signal na mobilnom iz čista mira.

Privitak/ci:
Sumnjivo imanje.jpg
Sumnjivo imanje.jpg [ 40.4 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]
Borivoje Tanasković.jpg
Borivoje Tanasković.jpg [ 29.78 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]
Branka Savić.jpg
Branka Savić.jpg [ 30.25 KiB | Pogledano 7471 put/a. ]

Deputy

Post Postano: 14 kol 2012 14:29 
Vrh  
HAARP - strašni sud (3): Reče mi jedan čo'ek

Nikola Aleksić, direktor Ekološkog pokreta Novog Sada, kaže da njegova organizacija čak ne mora ništa da istražuje, jer njima informacije prosleđuju sami građani, pa su ga tako obavestili i o opasnosti zvanoj HAARP.

Ako su vas obavestili građani, da li znate ko je plasirao na internet mapu na kojoj je ubeleženo selo Beljina kao mesto gde se nalazi HAARP antena?
- Ne znam ko je napravio tu mapu. Ljudi iz celog sveta pišu o tome, snimaju i dokumentarne filmove koje može da shvati i običan čovek koji nije fizičar.

Šta ste vi po profesiji?
- Medicinski radnik. Apsolvirao sam medicinu, ali nisam završio jer sam za sve vreme studija morao da radim kao noćni čuvar.

Ekipa "Vesti" je pretražila celo selo, meštani veruju u priču da postoji antena, ali niko ne zna gde je, a u pitanju je selo?- Te antene postoje, to su pre svega antene za mobilnu telefoniju, a na njih mogu biti prikopčane HAARP antene. Pogledajte, na svakoj višoj zgradi imate antenu za mobilnu telefoniju. To je čitava šuma, kome treba toliko antena, a preko njih možete prenositi elektromagnetne talase na daljinu! Znači, ako imate toliko antena za mobilnu telefoniju, kao da ste napravili taj sistem HAARP na Aljasci!

Jeste li vi bili u Barajevu?
- Na jednoj konferenciji mi je prišao čovek, koji nije egzibicionista, i u četiri oka mi rekao da je išao u Barajevo da proveri šta se dešava. Seljaci su tamo za neke jaruge dobijali 30.000-40.000 evra. Ima jedno mesto gde žandarmi brane pristup.

Kako to da seljaci koji veruju u tu priču ne znaju ništa o žandarmima?
- Pa niste ni vi mogli da obiđete svu okolinu!

Da li u vašoj organizaciji ima stručnjaka?
- Ima 200 doktora nauka, imamo i fizičare.

Možete li nam dati kontakt nekog fizičara iz vašeg udruženja?
- Ne mogu da vam dam broj telefona, to bi bila zloupotreba. Oni meni trebaju kao pomoćnici, autori radova. Mi imamo oko 1.700 objavljenih naučnih radova, toliko nemaju ni neki univerziteti!

:facep
Obavestili ga građani: Nikola Aleksić, direktor Ekološkog pokreta Novog Sada

Privitak/ci:
Nikola Aleksić, direktor Ekološkog pokreta Novog Sada.jpg
Nikola Aleksić, direktor Ekološkog pokreta Novog Sada.jpg [ 25.47 KiB | Pogledano 7453 put/a. ]

Deputy

Post Postano: 15 kol 2012 12:03 
Vrh  
HAARP - strašni sud (4): Kako brod šalje SOS

Fizičar Ivan Smiljanić objašnjava kako se prekookeanskim brodovima događa da izgube radio signal jer je apsorbovan u jonosferi ili završi ko zna gde, ističući kako je, između ostalog i zbog toga, izuzetno važno istraživanje jonosfere - da se takve stvari ne bi događale.

Jonosfera je sloj Zemljine atmosfere koji počinje na visini od oko 50 km od površine i proteže se do preko 1.000 km. Na tim visinama, atmosfera je veoma retka, vazduh je jonizovan usled sunčevog UV zračenja i često se nalazi u stanju plazme. Koncentracija slobodnih elektrona dovoljno je visoka da može da utiče na prostiranje radio-talasa.

- Osim čisto naučnih razloga, motiv za istraživanje jonosfere predstavlja i činjenica da bi bolje poznavanje jonosfere moglo da dovede do usavršavanja komunikacionih sistema, civilnih i vojnih. Svi visokofrekventni komunikacioni sistemi, poput komunikacija brodova sa obalom, aviona na prekookeanskim letovima, kao i portabl sistemi koji se koriste na udaljenim lokacijama, poput Aljaske, Antarktika i Sibira funkcionišu tako što se radio-signal odbija od nižih slojeva jonosfere, često i po nekoliko puta. Usled raznih procesa u jonosferi, može da se dogodi da se, na svom putu od prekookeanskog broda do luke, ovaj signal naprosto izgubi - da bude apsorbovan u jonosferi, ili da završi ko zna gde. Bolje poznavanje procesa koji se odvijaju u jonosferi može da pomogne da se takve stvari ne događaju.

- Radio-signali još viših frekvencija koriste se za komunikaciju sa vojnim i civilnim satelitima, kao i za sisteme kao što je GPS. Takvi signali prolaze kroz jonosferu. Ovde bi bolje poznavanje procesa u jonosferi koristilo da se, na primer, ne dogodi da vozeći kroz neko bespuće izgubite signal na vašem GPS uređaju.

slika
Ivan Smiljanić

Nebeski Srbin

Post Postano: 22 lip 2013 21:47 
Vrh  
:kava

Znanstvenici NRL-a stvorili guste umjetne oblake plazme u ionosferi uz pomoć HAARPA
http://matrixworldhr.wordpress.com/2013 ... oc-haarpa/

.

Post Postano: 23 lip 2013 01:48 
Vrh  
Zar Tesla nije radio slične eksperimente? :pavo

Deputy

Post Postano: 23 lip 2013 09:26 
Vrh  
Rusi su se još 60-ih godina prošlog veka hvalili da imaju tehnologiju kojom mogu da naprave oblake i izazovu kišu, kao i da te iste oblake mogu da rasteraju. :dunno
Nisam primetio da su pre neku godinu kada su divljali požari oko Moskve upotrebili tu tehnologiju da pomognu vatrogascima. :laughy

Deputy

Post Postano: 23 lip 2013 09:27 
Vrh  
U prvih top 10 vesti u bankrotiranoj, očerupanoj, nezaposlenoj i tako reći bezizlaznoj zemlji, udarna vest poslednje dve nedelje je da je zbog američkog tajnog oružja za uništavanje klime temperatura u Srbiji i u Barajevu dostigla i do 60 stepeni!

Američki HAARP program, koji se bavi istraživanjem jonosfere, nije nikakva tajna za javnost. Nalazi se na zvaničnim sajtovima ovog naučnog projekta. I zaista na mapi osim Amerike, Norveške, Grčke, stoji i Srbija sa oznakom BL. Dežurni teoretičari zavere i još nekolicina "stručnjaka" za fiziku i jonosferu su BL (Belgrade) pročitali kao Beljina (BL) kod Barajeva, napravili novu mapu, uvećanu, locirali HAARP sistem u selu 50 km od Beograda i napravili pravu paniku među meštanima, a i šire.

Ovakve informacije javnosti verovatno dotura onaj kome odgovara da se nacija bavi klimom i psihijatrijskim problemima umesto da se konačno uradi nešto i država postavi na noge, pa makar u radnim akcijama (javnim radovima) odtrpavali kanale za navodnjavanje. Možda se tako efikasnije spasemo od klimatskih promena koje nam "šalju Amerikanci", kao da i oni nisu postradali od tajfuna, poplava i uragana.

Inače, teoretičari zavere tvrde da se HAARP sistem bavi proučavanjem jonosfere, "koja sadrži veliku količinu jona nastalih delovanjem sunčevog vetra i ima veliki uticaj na prostiranje elektromagnetnih talasa. Tako, HAARP antenski sistem osim mnoštva uticaja na čovekovu okolinu ali i mentalnu svest, ima uticaja i na klimu i klimatske promene. Ove antene raspoređene su po celoj planeti radi "jake kontrole i nadgledanje stanovništva", pa se u bližoj budućnosti elektronskim zračenjima može razviti sistem koji slabi moždane funkcije ljudi u određenim regionima u dužem periodu, pa će se ljudski rod deliti na gospodare i korisne idiote".

:grin2

Post Postano: 23 lip 2013 18:00 
Vrh  
Ma jasno, al hteo sam da kažem kako smo puni ponosa i dike kada kažemo kako je Tesla radio eksperimente sa munjama, bežičnim prenosom energije i korišćenjem čitave planeta kao provodnikom struje, a na ovaj HAARP gledamo sa podozrenjem i nepoverenjem, ma to neki Merikanci pakuju nešto protiv nas najlepših i najpametnijih.... :ćukćuk

Tako su i na Teslu gledali u ono vreme. Nije čudo što je zapalio za Ameriku.

Čudo je samo kako se cenjeni kolega uopšte usuđuje da izlazi napolje, kako se ne boji da mu nebo ne padne na glavu? Ili barem satelit neki, prazna flaša kokakole, konzerva Redbulla, klavir? :dunno

Nebeski Srbin

Post Postano: 18 srp 2013 09:44 
Vrh  
Moj javni pritisak je uspio :yess

Zatvoren-HAARP-sta-ce-sada-teoreticari-zavere
http://www.vaseljenska.com/svet/zatvore ... ri-zavere/

Mada... ko zna dal nas lazu... mozda blefiraju :dunno
A i kao da nisu mogli otvoriti jos neki drugi na tajnoj lokaciji... :neu
Mozda je sad ovaj u Srbiji glavni :pfcčud

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 srp 2013 21:06 
Vrh  
...

Geotermalna bušotina izazvala zemljotres u Švajcarskoj
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/394568/Ge ... vajcarskoj

.

Deputy

Post Postano: 25 srp 2013 15:01 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
...

Geotermalna bušotina izazvala zemljotres u Švajcarskoj
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/394568/Ge ... vajcarskoj

.

Kakve veze ima HAARP sa mogućnošću da je geotermalna bušotina izazvala zemljotres? :dunno

Post Postano: 25 srp 2013 15:52 
Vrh  
Inplo RSBG je napisao/la:

Kakve veze ima HAARP sa mogućnošću da je geotermalna bušotina izazvala zemljotres? :dunno

HAARP sve radnje radi. :da

Deputy

Post Postano: 25 srp 2013 16:25 
Vrh  
Čuo sam neki trač da instituti za fiziku u Srbiji koji su povezani sa HAARP-ovim centrom, u kojima radi 280 naučnika, od toga 120 doktora nauka nisu primili platu dva meseca. :da

Nebeski Srbin

Post Postano: 25 ruj 2013 23:51 
Vrh  
Evo posle ludog PFC-a, javise se i neki relevatniji:

Leonid Ivašov: Američki projekat HAARP nije miroljub
http://www.nspm.rs/hronika/leonid-ivaso ... oljub.html

.

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 26 ruj 2013 08:06 
Vrh  
PFC, a jesi znao da su Muse izdali live album naziva HAARP, od njihovog nastupa na Wembleyu 2007, koji je proglašen jednim od najboljih live albuma svih vremena :kava

I stadion je bio uređen ko HAARP postrojenje :kava

Nebeski Srbin

Post Postano: 26 ruj 2013 12:48 
Vrh  
MUSE znaju sve ali oni su infiltratori :kava

.

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 26 ruj 2013 13:13 
Vrh  
Znala sam da ćeš to napisat :lach

Al PFC, bend koji pjeva "love is our resistance" ne može bit laminatski :smje

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.