Sada je: 22 tra 2018 13:23.
Početna » Politika i društvo » Lifestyle

Započni novu temu Odgovori  [ 331 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 08 svi 2016 18:01 
Vrh  
Ne sviđa mi se haljina, šminka i vjenčić na glavi već da.

A Olsenice jer mi je to jednostavno babski i gotovo! :pfc

baba

Post Postano: 08 svi 2016 19:44 
Vrh  
ribice, ti si hejter postala...

baba

Post Postano: 05 lip 2016 11:58 
Vrh  
slika

Ralph & Russo Couture S/S 2016

slika

Elie Saab Couture S/S 2016

baba

Post Postano: 05 lip 2016 12:00 
Vrh  
slika

saab isto. kako je meni ovo krasno... pojma nemate...

Post Postano: 10 lip 2016 12:09 
Vrh  
Prekrasne su ove dvije Saabove oprave :cer :cer

Ovo mi je jedna od najljepših haljina, čak sam si fotku spremila:

slika

slika

Ali, na žalost, mlada dama ju ne nosi dobro (neka Lily Collins, valjda glumičica neka)

Post Postano: 10 lip 2016 12:15 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:
Ne sviđa mi se haljina, šminka i vjenčić na glavi već da.

A Olsenice jer mi je to jednostavno babski i gotovo! :pfc

Izgledaju ko kumice...

Svi su tak loše namazani, poružnjuje ih ta šminka - ak imaš jaki ruž, smanjiš sjenila i rumenilo, ovak zgledaju kao loše maske, kao na našim provincijskim događanjima :ro

Poppy odlično izgleda iako je kokoš ("znaš li ti tko sam ja" :facep ), ima predivno prazno lice i uz sve paše, predivno bi izgledala u onoj mojoj haljini.

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 10 lip 2016 20:59 
Vrh  
Sonia je napisao/la:
Prekrasne su ove dvije Saabove oprave :cer :cer

Ovo mi je jedna od najljepših haljina, čak sam si fotku spremila:

[ slika ]

[ slika ]

Ali, na žalost, mlada dama ju ne nosi dobro (neka Lily Collins, valjda glumičica neka)

Je, lijepa je haljina baš :cer

Zašto misliš da ju ne nosi dobro? Meni se baš sviđa, sve je u skladu, i frizura i šminka i haljina :like

Post Postano: 11 lip 2016 00:27 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:

Je, lijepa je haljina baš :cer

Zašto misliš da ju ne nosi dobro? Meni se baš sviđa, sve je u skladu, i frizura i šminka i haljina :like

Zato kaj je haljina eterična, vilinska, a ona je lepa puca, ali ne eterična :hihi

Post Postano: 16 lip 2016 16:32 
Vrh  
Ne znam kaj mi je, ali zlato mi paše u zadnje vrijeme :hihi

slika

Post Postano: 16 lip 2016 16:34 
Vrh  
Premda je meni ovaj stil, uz grčko-rimski, vrhunac ženske čarolije...

slika

baba

Post Postano: 16 lip 2016 17:10 
Vrh  
Sonia je napisao/la:
Ne znam kaj mi je, ali zlato mi paše u zadnje vrijeme :hihi

[ Image ]

zlato je najljepši metal :dada:

Post Postano: 05 srp 2016 21:20 
Vrh  
slika

Post Postano: 06 kol 2016 14:08 
Vrh  
Kad su ulicama hodali ljudi sa stilom...

slika

Post Postano: 06 kol 2016 14:57 
Vrh  
Najljepša celebrity slika s vjenčanja i najljepša vjenčanica :cer

slika

Post Postano: 06 kol 2016 21:55 
Vrh  
Sonia je napisao/la:
Najljepša celebrity slika s vjenčanja i najljepša vjenčanica :ce
]http://i67.tinypic.com/2envm8n.jpg

Lijepo :cer

Čekaj, oni su ono poginuli u avionskoj nesreći ? :pavo

baba

Post Postano: 08 kol 2016 18:48 
Vrh  
to su kennedyji, zar ne? trebalo mi je malo da se sjetim... ona mi je dobro oblečena, klasika... on na prvoj užasnoj, a na vjenčanju ima broj preveliko odijelo... svejedno, bio je jako zgodan. zgodniji od ćaće.

Post Postano: 08 kol 2016 19:17 
Vrh  
Ma to su fotke iz ranih 90-ih, moda tog doba, ali on je doista über zgodan bio, ne znaš jel ga bilo ljepše gledati ili slušati, baršunasti glas, savršeni maniri (ne nategnuti, istinski, Jackie ga je savršeno odgojila). Fizički je bio nevjerojatno zgodan, i fotogeničan, na svakoj fotki savršen, ono baš savršen, nema više takvih muških, ova balavurdija kaj glumata, i oni malo stariji, em su nikakvi (Jude Law ::kaj ) em niš, šarm nula.

Zbilja poseban tip. I naobražen.

Ona posebna, užasno nefotogenična, ali koliko sam čitala (ima raznih informacija, oprečnih o njima), nije se mogla nositi s paparazzijima, bili su agresivni do bola, oni su pokušavali normalno živjeti, u zgradi bez čuvara, Tribeca, onda fancy kvart, ali za intelektualce i umjetnike, ali nisu ju baš voljeli, jer je John bio ono savršeni muškarac... Sigurna sam da je imala kompleks, ona je iz normalne familije, a on iz svjetske elite, kaj je je, i nije bilo lako. Prema slikama mi se čini da ju je on baš volio, našao je ženu svojeg života, pretpostavljam da mu se uklopila u kalup koji mu je mama stvorila, kakva žena treba biti. Pametna i obrazovana, a opet nejaka :hihi i da se muški o njoj brine...

Vjerojatno nije mogla ostati trudna, bila je premršava, to je newyorški trend, prije dok se nije počela kretati u modnim krugovima bila je malo zaobljenija, vitka, ali normalno vitka, ne ovak prozirna.

Haljinu je dizajnirao Narciso Rodriguez, super mi je njegov miris For Her u roza flašici i crnoj kutiji...

Poginuli su jer je navodno zalutao u magli i sjurio se u more... Njezina sestra, ona i on...

Post Postano: 08 kol 2016 19:33 
Vrh  
To mi je lijepa fotka, s bračnog putovanja

slika

Post Postano: 08 kol 2016 19:35 
Vrh  
slika

slika

baba

Post Postano: 09 kol 2016 17:18 
Vrh  
Sonia je napisao/la:
Ma to su fotke iz ranih 90-ih, moda tog doba, ali on je doista über zgodan bio, ne znaš jel ga bilo ljepše gledati ili slušati, baršunasti glas, savršeni maniri (ne nategnuti, istinski, Jackie ga je savršeno odgojila). Fizički je bio nevjerojatno zgodan, i fotogeničan, na svakoj fotki savršen, ono baš savršen, nema više takvih muških, ova balavurdija kaj glumata, i oni malo stariji, em su nikakvi (Jude Law ::kaj ) em niš, šarm nula.

Zbilja poseban tip. I naobražen.

Ona posebna, užasno nefotogenična, ali koliko sam čitala (ima raznih informacija, oprečnih o njima), nije se mogla nositi s paparazzijima, bili su agresivni do bola, oni su pokušavali normalno živjeti, u zgradi bez čuvara, Tribeca, onda fancy kvart, ali za intelektualce i umjetnike, ali nisu ju baš voljeli, jer je John bio ono savršeni muškarac... Sigurna sam da je imala kompleks, ona je iz normalne familije, a on iz svjetske elite, kaj je je, i nije bilo lako. Prema slikama mi se čini da ju je on baš volio, našao je ženu svojeg života, pretpostavljam da mu se uklopila u kalup koji mu je mama stvorila, kakva žena treba biti. Pametna i obrazovana, a opet nejaka :hihi i da se muški o njoj brine...

Vjerojatno nije mogla ostati trudna, bila je premršava, to je newyorški trend, prije dok se nije počela kretati u modnim krugovima bila je malo zaobljenija, vitka, ali normalno vitka, ne ovak prozirna.

Haljinu je dizajnirao Narciso Rodriguez, super mi je njegov miris For Her u roza flašici i crnoj kutiji...

Poginuli su jer je navodno zalutao u magli i sjurio se u more... Njezina sestra, ona i on...

ma znam da je to moda devedesetih i grozna mi je za muške, baš su im odijela prebaggy... ta njegova Caroline (tako se nekako zove, jel) mi je baš fina ženska. ne bih rekla da je baš toliko mršava da ne bi mogla imat djece radi toga, pa i mršavije su začele, ali dobro, ko to more znat...

ona je obučena tako da je i danas u 'trendu'... fascinatnija mi je od njega, iako vidim da si ti baš pratila njihov život :bgg

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 331 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.