Sada je: 19 srp 2018 02:32.
Početna » Politika i društvo » Lifestyle

Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 08 stu 2016 18:20 
Vrh  
Hehe, eto vratila se ja s Interlibera, nakupovala se svačeg jeftinog :mary

U2 o U2 - ovo mi je bio glavni ulov, sniženje s 299 na 79 kn, a ogromna knjižurina s tvrdim koricama :yess
Anthony Kiedis: Ožiljci - autobiografija pjevača RHCP
Miljenko Jergović: Srda pjeva, u sumrak, na Duhove - pa mi više Mary neće moć prigovarat da ga hejtam bez razloga :pfc
D.J. McIntosh: Knjiga ukradenih priča - drugi dio one trilogije što sam pričala da mi još fali
Branislav Glumac: Zagrepčanka - knjiga nema nikakve interpunkcijske znakove, baš me zanima kolko će bit teško ili lagano za pročitat..
Pa jedna o Begešu :bgg Vladimir Pištalo: Milenij u Beogradu - generacijska priča o jednom gradu i pojedincu koji usprkos svim događajima koji ga zasipaju u turbulentnim desetljećima ratova, kaosa promjena i zbivanja u kojima nije želio sudjelovati, ostaje uspravan i svoj - tako reče u opisu radnje..
Ivo Brešan: Država Božja 2053. - :bgg U Hrvatskoj 2053. dolazi do prevrata: Hrvatska kršćansko socijalna stranka pobjeđuje na izborima, a njen lider Teo Torlak ubrzo ukida Sabor, potom i višestranačku demokraciju, postajući preko noći diktator neograničenih ovlasti :bgg
Inoslav Bešker: Iza vatikanskih zidina - jedan od najiskusnijih vatikanista Hrvatske kompetentno i duhovito raščlanjuje organizaciju , politiku, poslove i običaje najmanje države na svijetu..
L.N.Tolstoj: Ana Karenjina - ono jeftino izdanje Jutarnjeg lista :hihi Jer mislim da imam negdje doma već neko starije u tvrdim koricama, al nisam sigurna, pa da ne budem rastrošna ako već imam..
James Graham Ballard: Potopljeni svijet - SF roman, u 2145. kad su se zbog globalnog zatopljenja otopile ledene površine Zemlje, razina vode podigla i potopila velik dio planete pa je stanovništvo prisiljeno preseliti na polove..
I još ovo jer sam sad u tom filmu :bgg Elizabeth Clare Prophet: Pali anđeli i uzroci zla - zašto su crkveni oci odbacili Henokovu knjigu tj. jesu li pobunjeni anđeli preuzeli na sebe ljudska tijela kako bi udovoljili svojim požudama za "kćerima čovjekovim" - to nešto ko Trey Smith, samo u pisanom obliku :bgg
I osim toga još:
Sve o glagolima (španjolski jezik) - iz PONS-ovog tečaja
Tjestenina za svaki dan, zbirka najboljih recepata :mary

Eto tako :kok: Još hoću jedino one što mi preostaju iz serijala Pali anđeli, nisam bila sigurna koje imam sve, pa nisam kupila dok ne provjerim.
Ha dosta je to knjiga, al sve su bile zbilja jeftine, ona o U2 daleko najskuplja..
Iako bih rado kupila i neke baš onako podeblje, al ove godine sam si radile birala ove jeftinije kad mi je već takva situacija.. ke se može :sigh

baba

Post Postano: 08 stu 2016 21:39 
Vrh  
:like

svašta zanimljovog si nabrala :thumbup

baba

Post Postano: 15 stu 2016 19:24 
Vrh  
slika

još jedan klasik iz devedesetih :srce
nekako hladan, ali puderast i cvjetan... definitivno staromodan i na tešku stranu, ali tako jedinstven i opojan... swoonam se svaki put kad ga pošnjofam.
baš volim ovaj parfem... ima da pocrkaju svi oko mene ovaj tjedan :kubura

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 16 stu 2016 13:54 
Vrh  
Privitak:
baiser v..jpg
baiser v..jpg [ 93.29 KiB | Pogledano 1005 put/a. ]

nije loš. nisam imala nikaj sličnog, no sviđa mi se.

baba

Post Postano: 19 stu 2016 18:32 
Vrh  
slika

ovog ljepotana :cer :cer :cer
Nikon d3400
Mislim da se nećemo razdvajat do kraja života :micek

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 19 stu 2016 19:58 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
[ slika ]

ovog ljepotana :cer :cer :cer
Nikon d3400
Mislim da se nećemo razdvajat do kraja života :micek

:like :like :like

Post Postano: 19 ožu 2017 19:12 
Vrh  
Bleščeću parkicu :mary I platila je duplo manje nego što ovdje piše :yess

http://www.morgandetoi.co.uk/mode-femme ... k-cl-2.htm

baba

Post Postano: 21 ožu 2017 18:54 
Vrh  
ruža je napisao/la:
Bleščeću parkicu :mary I platila je duplo manje nego što ovdje piše :yess

http://www.morgandetoi.co.uk/mode-femme ... k-cl-2.htm

bolesno je dobra :like ali baš.

ja Nike Air Force 1 - imaju ih svi, ali nakon obilaska nekoliko šoping centara i isprobavanja svakavih cipela - opet sam se vratila na tenisice:

slika

i pepege u H&M-u - moje nemaju ovako debeo đon, al ne merem nać identične kakve sam kupila, uglavnom, iznutra su platenene i iako tako ne izgledaju dosta su udobne i mekane i super stoje:

slika

objektivno, smiješne su, ali nije me brige, idu na trapke, na haljine, na sve...

Post Postano: 22 ožu 2017 20:08 
Vrh  
Stilja je napisao/la:

Izdaleka baca na one crne vreće za smeće :hihi ali izbliza je baš če-če, sitno mrežasta tekstura (jel' se tako kaže?)

Stilja je napisao/la:

ja Nike Air Force 1 - imaju ih svi, ali nakon obilaska nekoliko šoping centara i isprobavanja svakavih cipela - opet sam se vratila na tenisice:

http://images3.nike.com/is/image/DotCom ... mens-shoes

i pepege u H&M-u - moje nemaju ovako debeo đon, al ne merem nać identične kakve sam kupila, uglavnom, iznutra su platenene i iako tako ne izgledaju dosta su udobne i mekane i super stoje:

https://idkq.files.wordpress.com/2014/1 ... hm-bag.jpg

objektivno, smiješne su, ali nije me brige, idu na trapke, na haljine, na sve...

Dobre su, sjele bi mi uz parku... :bgg Samo što ja ne nosim ravne...ne mogu...bole leđa :dunno
U Osijeku je očajan izbor, nisam ništa našla za noge... :tužan2

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 26 ožu 2017 15:32 
Vrh  
Stilja je napisao/la:

[ slika ]

[ slika ]

Ovakve slične imam i ja, samo obične platnene, crvene, isto iz H&M-a. Razmišljam si uzet još iste takve ko tvoje, samo zlatne. Ma vidjet ću u biti, imam već dosta cipelica za proljeće..

A tenisice imam ove nove, u Madridu sam kupila sad kad sam zadnje bila.. Al uvijek se zaboravim doći ovdje pohvaliti :neu

slika

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 26 ožu 2017 15:36 
Vrh  
I če če mi je ova jakna od Ruže :dada:

baba

Post Postano: 06 svi 2017 10:05 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:

Ovakve slične imam i ja, samo obične platnene, crvene, isto iz H&M-a. Razmišljam si uzet još iste takve ko tvoje, samo zlatne. Ma vidjet ću u biti, imam već dosta cipelica za proljeće..

A tenisice imam ove nove, u Madridu sam kupila sad kad sam zadnje bila.. Al uvijek se zaboravim doći ovdje pohvaliti :neu

[ Image ]

ovo tek sad vidim, preprepredivne su :srce :srce :srce :srce

baba

Post Postano: 10 lip 2017 11:20 
Vrh  
trapke s makovnjačom:

slika

slika

jao mi je fora to izvezeno cvijeće i pticr i šta ti ja znam sve ne... valjda me na djetinjstvo podsjeća

Nebeski Srbin

Post Postano: 10 lip 2017 11:27 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
trapke s makovnjačom:

[ Image ]

[ Image ]

jao mi je fora to izvezeno cvijeće i pticr i šta ti ja znam sve ne... valjda me na djetinjstvo podsjeća

:bgg

:sim:

A dobri su cvjetici, jos ako ima dupe da sve to popuni :dada:

.

baba

Post Postano: 10 lip 2017 11:45 
Vrh  
:smje: :lach

ima dupeta i preveć :frr

manijače :sim:

e da, i prekovećnu košulju/maju/štalijeto -ja je zovem tunika za slikare, tako ej bio obučen slikar Paleta u Čudesnoj šumi:

slika

slika

i ovo sam zela prošli tjedan, neka luda narančasto-crvena boja, svi su dobili moždani udar kad su me vidjeli, čak je i direktor rekao: udarna boja danas? :hihi

http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0530824002.html#Red

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 10 lip 2017 13:34 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
trapke s makovnjačom:

[ slika ]

[ slika ]

U Zari, ja imam iste takve! :bgg

Kupila sam ih prije jedno 10-ak dana, i jučer ih nažalost malo zakrvarila, al opralo se.

Volim ih, baš su udobne.. A inače dugo sam tražila te neke sa tim cvjetićima, i bila već i u Zari prije, i sviđale su mi se jedne crne, ali nje bilo mog broja. Pa sam prošli tjedan slučajno opet zalutala i našla ove :smje

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 10 lip 2017 13:59 
Vrh  
Startasice model Pink unicorn :cer Isto sam se zaboravila ovdje pohvaliti, a imam ih već jedno mjesec dana.

slika

https://i2.wp.com/press032.com/wp-conte ... 024%2C1024

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 10 lip 2017 15:22 
Vrh  
zlatna ribica je napisao/la:

U Zari, ja imam iste takve! :bgg

Kupila sam ih prije jedno 10-ak dana, i jučer ih nažalost malo zakrvarila, al opralo se.

Volim ih, baš su udobne.. A inače dugo sam tražila te neke sa tim cvjetićima, i bila već i u Zari prije, i sviđale su mi se jedne crne, ali nje bilo mog broja. Pa sam prošli tjedan slučajno opet zalutala i našla ove :smje

:hihi

Kad sam si ono palac skoro odrezala, a ne zbog ženske stvari :bgg

baba

Post Postano: 11 lip 2017 14:06 
Vrh  
:laughy da, u Zari :g5

ma skužila sam da je nesreća s palcem :hihi

i da, baš su udobne, ima ih sad masa sa raznim cvijećem, meni se baš sviđaju...

slatke su startasice :like

Šampionka
Šampionka

Post Postano: 12 lip 2017 20:56 
Vrh  
http://www.algoritam-mk.hr/img/product/ ... gb-web.jpg

:mary

Da, da.. tek sad :bgg

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.