Sada je: 19 lip 2018 05:33.
Početna » Politika i društvo » Lifestyle

Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

baba

Post Postano: 02 lip 2016 20:12 
Vrh  
ruža je napisao/la:

Bogme ja u S Oliveru i Tomi Tailoru najčešće kupujem košuljice, majice i veste...kvalitetnije su od većine drugih krpa, traju :kr

Sad sam kupila jednu sa šljaštećim ananasima :facep moje cure s Ašk teme bi znale zašto :hihi
[ Image ]

čine se skroz fine, da, ja sam ove zime u tt uzela muški pulover od janjeće vune, onaj klasični bež, engleski ili kako već da to opišem, i na kraju ga operem samo na 10 stupnjeva više nego što je smjelo i zbogom :kr al da, krasan je bio, samo malo bockav... :grin2
inače su mi uglavnom dizajnovi dosadni pa rijetko šta nađem da mi se sviđa...

Post Postano: 03 lip 2016 11:45 
Vrh  
Sonia je napisao/la:

:cer I ja u zadnje vrijeme kupujem roza, ne znam kaj mi je došlo...

Uvijek imam nešto prljavo roza u ormaru
Stilja je napisao/la:

čine se skroz fine, da, ja sam ove zime u tt uzela muški pulover od janjeće vune, onaj klasični bež, engleski ili kako već da to opišem, i na kraju ga operem samo na 10 stupnjeva više nego što je smjelo i zbogom :kr al da, krasan je bio, samo malo bockav... :grin2

A to je, ali ni ja nisam neka avangarda u stilu :hihi

Post Postano: 03 lip 2016 15:14 
Vrh  
Stilja je napisao/la:

Meni je moja zagrebačka mašina za veš uništila nekoliko kašmir vesti :cekic I uništila jednu, pa oprala drugu ne vjerujući svojim očima, i tak dalje. Sad je basta.

Ovdje tu perem u mašini koja je Ok, niš posebno, i kašmir iziđe čitav i ne stisnut. To ti je do mašine.

Post Postano: 03 lip 2016 15:21 
Vrh  
Ovo sam kupila:

slika

a za ovo skupljam :facep a ne znam uopće uz kaj bi to nosila...

slika

baba

Post Postano: 03 lip 2016 19:51 
Vrh  
ruža je napisao/la:

Uvijek imam nešto prljavo roza u ormaru

A to je, ali ni ja nisam neka avangarda u stilu :hihi

pa nisam ni ja, osim kad me pukne, ali isto se volim femkat i tražit nešto posebno... uglavnom na kraju većinu stvari i kupim a da je neki normcore...

baba

Post Postano: 03 lip 2016 19:52 
Vrh  
Sonia je napisao/la:

Meni je moja zagrebačka mašina za veš uništila nekoliko kašmir vesti :cekic I uništila jednu, pa oprala drugu ne vjerujući svojim očima, i tak dalje. Sad je basta.

Ovdje tu perem u mašini koja je Ok, niš posebno, i kašmir iziđe čitav i ne stisnut. To ti je do mašine.

ne znam, znam samo da odsad vunu strogo na 30 :grin2

prljavo roza je i meni lijepa, ali mislim da mi ne stoji baš nešto... super mi je ova donja majica, ne kužim zašto ti ju je problem nosit na nešto, meni se doima da ide na obične traperice

Post Postano: 04 lip 2016 14:41 
Vrh  
Stilja je napisao/la:

ne znam, znam samo da odsad vunu strogo na 30 :grin2

prljavo roza je i meni lijepa, ali mislim da mi ne stoji baš nešto... super mi je ova donja majica, ne kužim zašto ti ju je problem nosit na nešto, meni se doima da ide na obične traperice

Ma to je komplicirano :hihi Imam dvoje traperice koje čekaju da smršavim cca 7 kg :grin2 Inače ne volim traperice jer se ko tinejdžerica nisam skidala iz njih i zgadile su mi se, neudobne su mi zapravo... Osim toga sam dovoljno stara da se ne dam zafrkavati s modnim trendovima, osim kad sam šizna pa kupim nekaj kaj ne dotaknem posle...

Imam takav pončo tamnoplavi i on je super, super mi pristaje i ide uz sve. Ovo roza uz bijele hlače i neki cvjetni šos, haljinu, kaj ja znam, skužila sam da bolje zgledam u šosevima...

baba

Post Postano: 04 lip 2016 15:57 
Vrh  
e tu se slažem, i meni su trapke neudobne, pogotovo sad ljeti kad ni one najmekše, najtanje nisu tako tanke i mehke ko dimije... koje isto ne nosim jer mi smiješan taj viseći tur, ali mogu ti reć da ti turci nisu ludi uopće :cer
ne znam kako pončo ide na suknje, teško mi je to zamislit, čini mi se da je boljši na hlače... na trapke, na sive 'lače, na bijele... svijetlo plave... svakakve.

anywhoo, danas sam neplanirano opet kupovala, ali smatram da sam sad gotova za ljeto, tj. tako ja to sebi racionaliziram.

u tom tailoru:

slika

slika

obje haljine udobne, lagano rastezljive, lagane i prozračne :like

u peeku od esprita mornarska maja na rige:

slika

i od onog njihovog montega pidžama hlače:
slika

sve je u plavo-bijeloj kombi :bgg spremna sam za Santorini iako više nemam prebijene u džepu :mary

I šeČer na kraju - Nina Ricc L'extase
slika

u Mulleru na akciji 80 ml eau de parfum 400 kuna :yess
Jedina mu je 'mana' što je jebeno sličan Armanijevom Si parfemu... ali ajde, otkad sam ga pošnjofala vrag mi nije dao mira, tako da mi je ovo baš dobro došlo.

Post Postano: 05 lip 2016 12:07 
Vrh  
Lijepo si krplje kupila :cer Mogla bih razmisliti o takvim hlačama...

Frendica mi zadnje otkrila obnovljeni Cerruti - ženstven je i asocira na svježinu nakon tuširanja :bgg U ZG košta oko 350 kn, čak i više, i nisam ga kupila, onda sam ga u 40 minuta između letova na münchenskom aerodromu kupila na akciji za 20 eura!

Kod nas su parfemi skupi i skoro nikad na popustu. Ovdje uvijek imam 20% na karticu parfumerije, a bar desetak puta godišnje i 30%... I Printemps, robna kuća tu u Francuskoj, često ima popuste od 20%, tak da se možeš počastiti. U Njemačkoj je mislim još bolje.

baba

Post Postano: 05 lip 2016 12:23 
Vrh  
Sonia je napisao/la:
Lijepo si krplje kupila :cer Mogla bih razmisliti o takvim hlačama...

Frendica mi zadnje otkrila obnovljeni Cerruti - ženstven je i asocira na svježinu nakon tuširanja :bgg U ZG košta oko 350 kn, čak i više, i nisam ga kupila, onda sam ga u 40 minuta između letova na münchenskom aerodromu kupila na akciji za 20 eura!

Kod nas su parfemi skupi i skoro nikad na popustu. Ovdje uvijek imam 20% na karticu parfumerije, a bar desetak puta godišnje i 30%... I Printemps, robna kuća tu u Francuskoj, često ima popuste od 20%, tak da se možeš počastiti. U Njemačkoj je mislim još bolje.

nisam to ni vidla ni pomirisala... vidjela sam jedino da je miu miu došao kod nas, ali kako nisam imala košaricu nego sam tako bauljala po milleru ruka punih stvari, nisam ga ni testirala... zanima me i novi Missoni u onoj svemirskoj bočici, a o dolazećem Angelu koji navodno miriše na puding od lješnjaka da ne pričam :cer

je, kod nas parfemi jesu skupi, ali budu zapravo često na akciji u dm-u, kozmu i bipi... u mulleru ne baš tako često, u martimexu zna bit i do 50% popusta ali nikad na chanel, dior i slične (bar koliko sam ja upratila, a u mulleru isto tako - daju sniženje na burberry, escadu i taj neki srednji range parfema).
bude dobrih popusta i u Douglasu... al kažem najviše u dm-u i kozmu, mislim da se tako rješavaju starih zaliha, ne znam kako to drukčije objasnit.

Zadnje sam kod njih kupila Versense od Versace i nije ishlapio ni ništa, zbilja je vrhunski parfem, a platila sam ga nekih sitniš, 180 kuna ja mislim... svaki put kad ga nosim, netko mi da kompliment ili pita koji je, tako da sam se s njim baš oduševila (i meni se raspoloženje odma popravi kad me usred posla i ludila samo zapljusne miris blago ušećerenih limuna :cer ). Sprštila sam više od pola bočice u ovih par mjeseci i kad ga budem drugi put kupovala, sigurno ću uzet max pakiranje.

Post Postano: 08 lip 2016 22:35 
Vrh  
Sve je krasno što ste stavile. :cer
A parfeme veće od 30 ml ne kupujem - nikad ih potrošiti :dunno

baba

Post Postano: 09 lip 2016 19:50 
Vrh  
ruža je napisao/la:
Sve je krasno što ste stavile. :cer
A parfeme veće od 30 ml ne kupujem - nikad ih potrošiti :dunno

hmmm... kako koji I guess...

Post Postano: 18 lip 2016 12:14 
Vrh  
Da citiram PFC-a, Znači, ne verujem...

U DM je 40% popust na sve parfeme, još 15% ako imaš 150 bodova na kartici, a tu kod mene izbor :td I onda krenem kopati i njuškati , naletim na ovaj staroverski (iz 1983.) koji me oduševio :yess
Jedino što čitam da je baza ruža, ja nikad ne bih rekla :dunno

slika

baba

Post Postano: 19 lip 2016 09:43 
Vrh  
moram priznat da nisam nikad primijetila taj miris, jel to ovaj ružo:

http://www.punmiris.com/parfem/Emanuel-Ungaro/Diva-901.html

Post Postano: 19 lip 2016 20:36 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
moram priznat da nisam nikad primijetila taj miris, jel to ovaj ružo:

http://www.punmiris.com/parfem/Emanuel-Ungaro/Diva-901.html

Izgleda :dunno Valjda su redizajnirali bočicu.
Još mi je fin, ali nekako slabo traje :tužan2
no za te pare :yess

Post Postano: 19 lip 2016 21:57 
Vrh  
ruža je napisao/la:

Izgleda :dunno Valjda su redizajnirali bočicu.
Još mi je fin, ali nekako slabo traje :tužan2
no za te pare :yess

Ja već dugo dugo gledam Diorellu, koju sam imala u srednjoj školi :bgg i pukla pa kupila, bilo 30% sniženja. Ni blizu onoj Diorelli, drugačija je, nema onu oporost i traje pol ure.

Oni zbog nekih glupih novih propisa ne smiju dodavati neke kemikalije za produljivanje trajanja, ali i ne rade više parfeme od pravih esencija, nego umjetnih. I više i ne traju i nemaju isto djelovanje kao nekad, zato kaj su čista kemija.

Više ne kupujem francuske parfeme (jedno vrijeme sam imala maniju retro, pa kupovala svašta, neki služe za zahod, a neki su zbilja dobri i trajni - Fidji i Y su još uvijek dobri).

Oni koje rade male firmice su bolji jer ih rade od pravog cvijeća... (L´Artisan, primjerice... Većina tih "niche" parfema mi zapravo ne paše, ali oni traju...).

Divu nisam nikag imala, ali se sjećam :cer

Post Postano: 26 lip 2016 08:22 
Vrh  
Sonia ( :hihi ) retro je zakon :like

Kod nas se sada prodaje lanjska kolekcija, ali to mi ionako ne znači ništa pa sam se ritnula :conf2 Kako su lijepo lagane :dada:
slika

I šeširić za 50 kn :yess
http://www.stradivarius.com/gb/sale/acc ... olorId=451

džirlo devojka

Post Postano: 27 kol 2016 21:57 
Vrh  
danas nisam ništa..

aliiiiiii..

u zadnje vrijeme sandale crne..čizme crne...vrećastu haljinu crnu..hlače na tirake prljavo bijele..i neku catrice olovku za usta..sranje ne vidi se ništa...

Post Postano: 03 ruj 2016 14:12 
Vrh  
Jučer - četiri :facep torbe u Parfoisu, bilo je poniženje

baba

Post Postano: 04 ruj 2016 16:23 
Vrh  
prije tjedan dana:

slika

divno mi je mirisao, ali izgleda da na meni ne traje dulje od 20 min... baš sam razočarana... lijep, čist miris, svakodnevni, ni po čemu poseban, ali 'nako fin... možda sam trebala zeti EDP ali nije bilo ni u Mulleru ni dm-u....

btw, još uvijek čekam novi Angel i BO Nuit Blanche da pošnjofam... to mi je na listi ove godine :smje

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.