Sada je: 19 lip 2018 05:35.
Početna » Politika i društvo » Lifestyle

Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 06 ruj 2016 08:30 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
prije tjedan dana:

[ slika ]

divno mi je mirisao, ali izgleda da na meni ne traje dulje od 20 min... baš sam razočarana... lijep, čist miris, svakodnevni, ni po čemu poseban, ali 'nako fin... možda sam trebala zeti EDP ali nije bilo ni u Mulleru ni dm-u....

btw, još uvijek čekam novi Angel i BO Nuit Blanche da pošnjofam... to mi je na listi ove godine :smje

:bgg nemrem vjerovati...krenem se tu pohvaliti parfemom-kad ono, ti ga isto kupila :laughy

meni je odličan, i, za čudo božje-traje dugo.

inače imam problem da kad neki parfem duže vrijeme koristim, ne osjetim ga na sebi..jednostavno mi valjda uđe u nos i ne izdvajam ga kao zasebni miris :dunno ali, vele mi ljudi oko mene da traje par sati..osjeti se.

možda i ti imaš taj problem-ako ga ti ne osjetiš, pitaj druge jel ga osjete.

baba

Post Postano: 07 ruj 2016 18:52 
Vrh  
mary je napisao/la:

:bgg nemrem vjerovati...krenem se tu pohvaliti parfemom-kad ono, ti ga isto kupila :laughy

meni je odličan, i, za čudo božje-traje dugo.

inače imam problem da kad neki parfem duže vrijeme koristim, ne osjetim ga na sebi..jednostavno mi valjda uđe u nos i ne izdvajam ga kao zasebni miris :dunno ali, vele mi ljudi oko mene da traje par sati..osjeti se.

možda i ti imaš taj problem-ako ga ti ne osjetiš, pitaj druge jel ga osjete.

ma nije, pa tek sam ga kupila, baš bih ga sad i trebala primijetit... pitat ću druge :da

baba

Post Postano: 17 ruj 2016 20:54 
Vrh  
hlače od odijela, nije baš prvi put u životu, ali kao da jest... nikad to ne nosim, ali su mi se ove baš svidjele. Inspiracija su mi bili muški kolege s posla, i to ovi finacijaši, jer niko drugi nije tako formalan :cer
I dvije rolke kako bi rekli braća Srbi... sivu i crnu...
jesen stiže :hug:
jedva čekam sezonu pletenog, dosta mi je sunca i vrućine :swear

Post Postano: 18 ruj 2016 00:24 
Vrh  
Stilja je napisao/la:

ma nije, pa tek sam ga kupila, baš bih ga sad i trebala primijetit... pitat ću druge :da

Ma osim nekih, i to najviše oni tzv. niche parfema, drugo niš ne traje, morali su izbaciti neke sastojke po zakonu (navodno kancerogeni :facep glavno da smijemo jesti sve kancerogeno ili životnjskog porijekla, tak nekaj). Ja sam vraćala Chanel Coco, koji sam nosila prije milijardu godina :bgg i imala skoro 15 godina i još je funkcionirao, i držao nekoliko dana... Dakle, taj novi traje isto pol ure... poslije u tragovima. Mislila sam da sam kupila krivotvoreni, ali su mi vratili isti takav i rekli iz Chanela da je sve OK. (mislim da sam tu štoriju već pisala).

Traju jako dugo oni Armanijevi Privé - posebna linija. Meni je fenomenalan, posebno za zimu, Figuier Eden... Probaj, poseban je, na smokve, ali topli. Možda ti neće pasati ak voliš svježe.

Ja sam pokupovala hrpu retro opet, i ti isto drže cijeli dan, stari Fidji, Y, Champs Elysees... baš me bilo uhvatilo. Sad to mora stati :facep

I da, dugo mi drži i Trussardijev My name, i super mi je, tipično talijanski, ali baš ženskasti.

baba

Post Postano: 18 ruj 2016 11:04 
Vrh  
pa nije baš da ništa ne traje, meni dobru i auru i trajnost ima Armani (Ultimate Code), Escada, od Versacea famozni Versense za kojeg me svi pitaju koji je (jer bi ga i sami kupili), itd... i onda taj Vanitas, koji je tako divan, divan, čist, elegantan, moderan, traje 15 minuta... :td

Inače, po tom pitanju najjači parfem kojeg imam je Iris od L'erbolaria, koji je tako trajan i jake aure da ga ja osjetim kao oblak oko sebe barem 8 sati... a nije dizajnerski, nije skup, dapače.

Koliko vidim, oko ovih modernih se baš lome koplja - nekima traju dugo, nekima ništa... čak i ovaj novi black opium... čovjek bi očekivao neku snagu, ali navodno je ćorak :dunno

Post Postano: 18 ruj 2016 15:01 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
pa nije baš da ništa ne traje, meni dobru i auru i trajnost ima Armani (Ultimate Code), Escada, od Versacea famozni Versense za kojeg me svi pitaju koji je (jer bi ga i sami kupili), itd... i onda taj Vanitas, koji je tako divan, divan, čist, elegantan, moderan, traje 15 minuta... :td

Inače, po tom pitanju najjači parfem kojeg imam je Iris od L'erbolaria, koji je tako trajan i jake aure da ga ja osjetim kao oblak oko sebe barem 8 sati... a nije dizajnerski, nije skup, dapače.

Koliko vidim, oko ovih modernih se baš lome koplja - nekima traju dugo, nekima ništa... čak i ovaj novi black opium... čovjek bi očekivao neku snagu, ali navodno je ćorak :dunno

Ma nisu niche parfemi skuplji (neki jesu), nego ih postenije rade i ocito stavljaju prirodne mirise, a ne kemijske, koji oponasaju ruzu, recimo. Vecina ovih razvikanih danas su iste kvalitete kao njihove turske imitacije, a zbog toga je moj frend davil sirotu prodavacicu u ZG devedesetih dok nije priznala da uvoze iz Turske, a mali dio originala prodaju :bgg

Od L'erbolaria ili kak se vec zove sam kupila lipu, kaj obozavam, ali mi ne pasu njihove baze, pa sam ju proslijedila.

Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius

Post Postano: 18 ruj 2016 19:30 
Vrh  
Nije danas, ali relativno nedavno.. :cool

slika

http://shop.hellyhansen.com/us/item/cre ... ket-30253/

Post Postano: 18 ruj 2016 19:47 
Vrh  
Dobra, ja volim te jednostavne a efektne. Za te pare ili si pohodio rasprodaju?

Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius

Post Postano: 18 ruj 2016 19:55 
Vrh  
Žuta voda je napisao/la:
Dobra, ja volim te jednostavne a efektne. Za te pare ili si pohodio rasprodaju?

Na sniženju. Velikom. :cool

Nisan lud plaćat punu cijenu. :bgg

Post Postano: 18 ruj 2016 19:59 
Vrh  
Svaka čast, dobro si ubo. Može glatko da se nosi i po gradu, nije samo za planinu. Malo bi samo mogla slova manja da budu, to je jedina zamerka, ali više spada u ljubomorno zakeranje. :bgg

Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius

Post Postano: 18 ruj 2016 20:13 
Vrh  
Žuta voda je napisao/la:
Svaka čast, dobro si ubo. Može glatko da se nosi i po gradu, nije samo za planinu. Malo bi samo mogla slova manja da budu, to je jedina zamerka, ali više spada u ljubomorno zakeranje. :bgg

:bgg

Nije mi za planinarenje nego za otić na kafu. Inače je ta HH jakna njihov morski program. :bgg

Post Postano: 18 ruj 2016 20:22 
Vrh  
Meni je i dalje favorit ova, nosio sam je dok nije sva otišla u froncle. Al je za to trebalo dobrih desetak godina nošenja. I danas je u selu, još dobra za čišćenje lišća sa oluka.

http://www.njuskalo.hr/muske-jakne-kapu ... as-2205123

Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius

Post Postano: 18 ruj 2016 20:36 
Vrh  
Žuta voda je napisao/la:
Meni je i dalje favorit ova, nosio sam je dok nije sva otišla u froncle. Al je za to trebalo dobrih desetak godina nošenja. I danas je u selu, još dobra za čišćenje lišća sa oluka.

http://www.njuskalo.hr/muske-jakne-kapu ... as-2205123

I meni se sviđaju te traper "tapecirane" jakne, ali kod nas ih više nitko ne nosi. :dunno

Post Postano: 18 ruj 2016 20:50 
Vrh  
Ostasmo u 80-tim. :smje:

Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius

Post Postano: 18 ruj 2016 20:56 
Vrh  
Šteta.. jer moda je tada bila, hm, prpošna.

slika

:grin2

Post Postano: 18 ruj 2016 20:59 
Vrh  
Ovi su glatko mogli danas da se prošetaju gradom, nema razlike, još bi bili i avangardni. :lach

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 19 ruj 2016 10:00 
Vrh  
Stilja je napisao/la:
hlače od odijela, nije baš prvi put u životu, ali kao da jest... nikad to ne nosim, ali su mi se ove baš svidjele. Inspiracija su mi bili muški kolege s posla, i to ovi finacijaši, jer niko drugi nije tako formalan :cer

:like

meni je presuper gledat ih dok su tak zrihtani, oko mene se fest ekipe tak nosi, pa sam navikla, i zdopada mi se :dada:

baba

Post Postano: 12 lis 2016 17:15 
Vrh  
slika

slatkast i malo staromodan :like

baba

Post Postano: 18 lis 2016 19:18 
Vrh  
slika

ne znam ni kako ni zašto :smje
but it' been a very long time...

baba

Post Postano: 05 stu 2016 19:40 
Vrh  
škrge :hihi :

http://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene/majice/pregledajte-sve/pulover-s-bo%C4%8Dnim-prorezima-s-volanima-c733912p3951521.html

ovo isto, samo crno - boxy je i pozitivno čudno stoji:

http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0363770010.html

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 411 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.