Sada je: 18 ruj 2018 23:57.
Početna » Politika » Bosna i Hercegovina

Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 11 srp 2013 07:21 
Vrh  
11.srpnja tužna je obljetnica..

Pokoj vječni daruj im Gospodine..

.
Privitak:
image.jpg
image.jpg [ 8.23 KiB | Pogledano 3736 put/a. ]

"Svakog mejta primaknuli jednog pojednog haman do stakla televizije i ja odma pozno koje su mati i Emira. Čvrsto se zagrlile, ruke im se isprepletale, glava uz glavu sve su se viđele kosti i zubi nako iskrivljeni, ko da se smiju. To me je začudilo zato što se mati gotov nikad nije smijala samo je bila blaga i utišana. za Emiru se nijesam začudijo ona se vazda smijala, šta bi drugo i radila s tri godine. A znaš kako sam ih pozno. Po onoj lutki što si kupijo Emiri kad si zadnji put išo u Sarajvo.(14)" Svi su bili u vrećama od "one armije što smo učili u školi da nas brani i kad je bijo dan armije nismo išli u školu".

"U ovom ratu su četnici bili morebit još gori od onije onda. Da su samo uradili ono što su moje oči viđele to je da bog sačuva i zakloni a njiha babo u bosni i dan danile ima i ne srame se i ne stide neg se diče tijem i vazda na vas avaz govore mi smo četnici i borimo se za svoju otadžbinu majku srbiju i vas srpski narod. I na vrh vlasti ima jedan predsjednik pa da vidiš kako mu se oči zacakle kad na televizoru priča da mu je ćaća bijo četnik u onome ratu, a bezbeli je i on u ovom (...) I još ne znam babo kako je nekome ono što je za vas bijeli svijet bruka i sramota za nekoga dika i ne znam više ništa pa više ništa"(str.64).

(Iz knjige "Kad je bio Juli" N.B.Hubijar)

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 11 srp 2013 08:26 
Vrh  
18. obljetnica genocida: Pokop bebe i još 408 žrtava pokolja
Od 409 identificiranih žrtava njih 44 su bili dječaci starosti između 14 i 18 godina. Šest dječaka imali su 15 godina kada su ubijeni. Još uvijek se traga za oko 1500 žrtava genocida u Srebrenici.

Na obilježavanju 18. godišnjice genocida u Srebrenici danas će u Memorijalnom centru u Potočarima biti pokopano 409 žrtava masakra.

Najmlađa žrtva koja će biti ukopana je beba Muhić, a najstarija je Edhem Rahmanović rođen 1919. godine. Posmrtni ostaci novorođenčeta Muhić su pronađeni u masovnoj grobnici u krugu Tvornice akumulatora u Potočarima, piše Klix.

44 dječaka

Od 409 identificiranih žrtava njih 44 su bili dječaci starosti između 14 i 18 godina. Šest dječaka imali su 15 godina kada su ubijeni. Još uvijek se traga za oko 1500 žrtava genocida u Srebrenici.

Na današnji dan svijet se prisjeća strašnog zločina srpskih snaga koje su u srpnju 1995. godine pobile uglavnom muškarce i dječake iz zaštićene UN-ove zone Srebrenice i okolnih mjesta koje su zaštititi trebale UN-ove snage no one su ih predale jedinicama Ratka Mladića.

Masakr se često u svjetskim medijima opisuje kao najgori pokolj u Europi nakon 2. svjetskog rata u kojem je ubijeno oko 8 tisuća muškaraca i dječaka koje su bosanski Srbi zarobili nakon ulaska u zaštićenu zonu. Reuters piše da je oko 15 tisuća muškaraca i dječaka uspjelo pobjeći kroz šumu i izbjeći sigurnu smrt.

Zapovjednik vojske bosanskih Srba Ratko Mladić uhićen je u Srbiji 2011. godine nakon što je 16 godina bio u bijegu od optužnice Haškog suda. Optužen je za zapovijedanje masakrom u Srebrenici i za svoju ulogu u blokadi Sarajeva.

Kerry: Nitko ne smije negirati genocid

Američki državni tajnik John Kerry je "u ime predsjednika Baracka Obame i američkog naroda" napisao u priopćenju da se pridružuje građanima BiH u odavanju počasti i sjećanju na one koji su izgubili živote "u stravičnom genocidu" u Srebrenici gdje je poginulo 8 tisuće nevinih ljudi.

"Kao što znamo iz povijesti, istina i pomirenje su neophodni za kretanjem prema boljem sutra. "Pozdravljamo one koji nastavljaju tražiti pravdu za žrtve i rade na osiguranju da svi građani imaju pravo vratiti se i živjeti mirno u svojim prijeratne domove", piše u priopćenju objavljeno na stranicama State Departmenta. "Odbijamo pokušaje ponovnog pisanja ili manipuliranja prošlošću, negiranja genocida, ili negiranja multietničkog karaktera BiH", piše Kerry.

Ono kaj je jadno (i sujetno?) jest negiranje genocida..kao da će riječ "zločin" umanjiti krivnju..ne razmem negiranje riječi -genocid- (baš kao što nikad neću razumjeti da je netko sposoban ubiti bebu..ili klipane od petnaestak godina.. )

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 09:49 
Vrh  
Svim nevinim zrtvama postovanje a svim zlocincima kazna!
Kad kazem svim, mislim SVIM!
Dakle ne samo onima koji su streljali, a od kojih su neki dobili cak samo 5 god. zatvora iako su priznali da su licno pobili nekoliko desetina zarobljenika... i danas su slobodni gradjani sa promenjenim identitetom i zive negde na zapadu, ni manje ni vise...a samo zato jer su uradili cover zapadne uloge u tom zlocinu...
Dakle od izvrsioca koji su streljali zarobljene i koji su morali znati i osetiti da je to pogresno i zlocin pa cak iako je mejdu njima bilo onih vodjenih osvetom, pa preko komandnog kadra koji su bez obzira na sve strasti osvete takodje morali znati isto.

Ali, ako ti Bosnjaci zaista zele istinu onda je moraju traziti i uzeti U CELOSTI !

Dakle ako je u tom streljanju zarobljenih bio najistaknutiji taj 10. Diverzantski odred, a koji je zacudo bio vrlo šarenog pa cak i nacionalno mešovitog sastava...(ovaj gore pomenuti oslobodjeni streljač je živi dokaz toga) treba postaviti pitanje ko je stajao iza tih ljudi iz tog voda...Neki od njih su neretko bili direktni operativci nekih zapadnih sluzbi!

Uostalom cak su i porodice zrtava tuzile u Strazburu UN i neke zapadne vlade pa je tuzba naravno oborena...

Takodje na temi:

Srebrenica - dokumenti
viewtopic.php?f=5&t=270

Mozemo se upoznati sa jos nekim svedocenjima i to ne samo Srba vec Muslimana iz same Srebrenice i to ne bilo kojih Muslimana vec glavnog coveka MUP-a iz Srebrenice!
A koji govori o tome kako je Klinton doslovce rekao Aliji "da mu treba 5000 mrtvih u Srebrenici" - Kraj citata!
Dakle trgovalo se krvlju...
A pazi sad ovo, tacno 2999 dana od tih dana kad se trgovalo krvlju, sta mislite ko je 2003. svecano otvorio Memorijalni centar Potocari?
KLINTON LIČNO ! :puke

I ako Muslimani, i ne samo oni, nisu spremni da sagledaju celokupnu istinu o svemu, ne samo u vezi Srebrenice, nego uopste rata u bivsoj Yugi, onda bukvalno prihvataju da budu ovce koje ce neko uvek zrtvovati zarad "visih ciljeva"...
Samo potpuna istina oslobađa a laž zarobljava, dusu, srce, um.

I nije to nikakva relativizacija, sto verujem da ce mi neki podmetati, jer ja rekoh x puta kakav sud i presudu su si napravili oni koji su bili direktni izvrsioci streljanja zarobljenih...
Vec samo zelja za POTPUNOM ISTINOM, ne zarad Srba koji su svejedno masmedijski okarakterisani kao glavne babaroge na Balkanu pa cak i u Evropi :conf2 , jer Nemci i jos neki...jedva docekase da neko makar delicem skine tu njihovu "slavu" koju tesko da ce iko ikada uspeti zaseniti...
Dakle Srbi su vec jednako odstreljeni..., vec je to zelja za potpunom istinom upravo radi tih zrtava!
Neka njihove porodice traze potpunu istinu i ne prestaju insistirati na njoj zarad kratkorocnih propagandnih efekata onih koji zele manipulisati njima i njihovim bolom!

Jer neko to od gore vidi sve!
Vidi i njihovu bol, ali vidi i laž koja im se servira trujuci im duše i srca, jer nepotpuna istina je nista drugo do LAŽ!

Evo naslova sa sarajevskog klix portala od juce:

Učesnik Marša mira povrijeđen u udaru groma na planini Udrč
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ucesnik- ... /130709127

Učesnike Marša mira napali stršljeni, jedna osoba helikopterom prebačena u bolnicu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ucesnike ... /130709095

A iz danasnjeg teksta izdvajamo:

Holanđanin Rob Zomer: U Srebrenici 11. jula nismo vidjeli ništa, bojali smo se muslimana!
http://www.klix.ba/vijesti/bih/holandja ... /130711031

Citat:
Srebrenicu je Zomer, kao i njegovi suborci, napustio 21. jula 1995. godine. Otišli su zajedno sa zapovjednikom holandskog bataljona, pukovnikom Tomom Karremansom. Iz Srebrenice ih je ispratio sam Ratko Mladić. Prilikom ispraćaja iz Srebrenice ratni zapovjednik bosanskih Srba je Karremansu dao i poklon za njega i suprugu, što su zabilježile kamere.

Ne čudi, jer je kobnog 11. jula 1995. godine, umjesto da spriječi genocid, Karremans u hotelu Fortuna u Bratuncu pio rakiju sa Mladićem i komplementirao mu kako je "izveo briljantnu vojnu akciju prilikom napada na Srebrenicu".

Prije nego su snage UNPROFOR-a na Ljubovijskom mostu prešle u Srbiju, Mladić se još jednom zahvalio Holanđanima.

"Želim vam sretan put, dug i uspješan život. Zahvaljujem se na pomoći, vama i vašim snagama koju ste pružili u ovoj operaciji", rekao je Mladić pozdravljajući Karremansa 21. jula 1995. godine.

I zapovjednik UNPROFOR-a Kornelis Nikolaj čestitao je tada Mladiću, dodavši kako su njegovi vojnici "zaslužili da idu kućama". Holandski UNPROFOR-ci sigurno su stigli u Zagreb 22. jula. Uz muziku, igru i pivo, slavili su napuštanje Srebrenice.

Citat:
Tada je, sjeća se dalje, u Potočarima bilo oko 350 holandskih vojnika. Zatražili su pomoć kada su srpski vojnici pokazali odlučnost da žele ući u Srebrenicu.

"Došla su dva aviona, uništila jedan tenk koji je granatirao grad i otišli su. Pet dana smo tražili pomoć, avione. Ali naši nadređeni su rekli: 'Ne'. Iako tvrde da smo se bojali Srba, mi smo se više bojali muslimana. Ne zbog ljudi ili njihove vjere, već zbog normalnih stvari koji se dešavaju kada satjerate ljude u jedan kut i zatvorite. Tada oni rade čudne stvari", komentira Zomer.

Na konstataciju kako su vojnici holandskog bataljona u jednoj od hala u Fabrici akumulatora u Potočarima, gdje su bili smješteni, ostavili za sobom grafite šovinističkog sadržaja protiv bosanskih muslimana, posebno njihovih žena, Zomer jednostavno ističe da je "to bio njihov način oslobađanja od stresa".

"Mi smo imali kontakt sa lokalnim stanovništvom. Oni su nas ponekad gađali ručnim granatama, i to nije bio veoma lijep osjećaj. Morali smo se nekako rješavati stresa. Inače, 8. jula moj veoma blizak prijatelj poginuo je od ručne granate koju je bacio jedan musliman. Moj prijatelj je poginuo na južnom dijelu enklave. Morate shvatiti da, kada pogine neko vaš, veoma blizak, niste sretni zbog toga. Neki vojnici su pisali grafite po zidu, kažem da to nije lijepo, ali morate shvatiti. To su emocije koje se ispoljavaju kada se dese neke ružne stvari", tvrdio je Zomer.

Citat:
"Ništa nismo vidjeli"

Bio je u Srebrenici 11. jula 1995. godine, ali kaže da nije svjedočio ubijanju civila. Znao je da je rat i da ljudi umiru, ali ništa nije vidio! Prvi put je čuo da se "nešto desilo" tek mjesec dana nakon što se vratio u Holandiju.

"Rekao sam sebi da to nije moguće. Bio sam tu i nisam vidio ništa. Kasnije, kako sam saznavao više, shvatio sam da su se sve te loše stvari desile. 'Marš mira' svake godine organizira se u znak sjećanja na ljude koji su umrli. Morate shvatiti da su oni ubijani tokom 120 kilometara koliko su hodali. Mi nismo ništa vidjeli", uvjerava nas on.

Ovaj boldani deo je bitan takodje radi jos jednog segmenta i detalja potpune istine, a to je da nisu svi streljani kao zarobljeni, vec da je dosta njih stradalo i poginulo prilikom pokusaja vojnog proboja ka Tuzli.
I to takodje ne relativizuje zlocin streljanja zarobljenih vec takodje govori potpunu istinu o tim danima!

.

Post Postano: 11 srp 2013 09:55 
Vrh  
Dobro PFC, na više tema si pisao o tim kontroverzama, ne moraš sad ovu temu zasrati sa istima jer je ova predviđena da se oda počast žrtvama. Pokaži malo pijeteta.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 10:01 
Vrh  
Doktor Kubura je napisao/la:
Dobro PFC, na više tema si pisao o tim kontroverzama, ne moraš sad ovu temu zasrati sa istima jer je ova predviđena da se oda počast žrtvama. Pokaži malo pijeteta.

Halo druze!
Prvo bi te zamolio da bas zbog pijeteta ne koristis reci koje inace koristis... :gent
Drugo, takodje da ne relativizujes ove cinjenice sa pojmom "kontraverza", jer su te cinjenice vrlo bitne za potpuno demaskiranje tog zlocina i kao takve vrlo bitne i za zrtve tj njihove porodice!
To je druze pijetet! Dakle potpuna ISTINA!
A ne kurtoazno protokolarno žalovanje, a onda ajmo na burek i jogurt svi ...

.

Post Postano: 11 srp 2013 10:12 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Halo druze!
Prvo bi te zamolio da bas zbog pijeteta ne koristis reci koje inace koristis... :gent
Drugo, takodje da ne relativizujes ove cinjenice sa pojmom "kontraverza", jer su te cinjenice vrlo bitne za potpuno demaskiranje tog zlocina i kao takve vrlo bitne i za zrtve tj njihove porodice!
To je druze pijetet! Dakle potpuna ISTINA!
A ne kurtoazno protokolarno žalovanje, a onda ajmo na burek i jogurt svi ...

.

Ti si, druže moj, negator genocida i sramota te može biti. Neće biti mira dok god ima takvih zaluđenika kakav si ti, zapamti to.

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 11 srp 2013 10:19 
Vrh  

Ti si, druže moj, negator genocida i sramota te može biti. Neće biti mira dok god ima takvih zaluđenika kakav si ti, zapamti to.

Slažem se.
Pfc, imaš svoju temicu upravo o Srebrenici..no nije ti to dovoljno.. Morao si zasrati i ovu koja je otvorena eto,da se oda počast žrtvama genocida..
Srami se.
Ne znam bih li te smatrala zlim ili ludim..nadam se da si ipak ovo drugo.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 10:23 
Vrh  

Ne, nije bio genocid nego zlocin! Sem ako kao merilo ne uzimamo formulacije sad vec znamo kakvog Haskog tribunala...
Tribunala oko cijeg karaktera smo se evo nekidan valjda svi slozili... :dunno
I možeš ti mene smatrati zaluđenikom i fašistom i kakogod spinovati hočeš i možeš, ali to je zvanicni stav srpskog naroda i drzave Srbije, a valjda bar Srbi znaju sta je genocid...
I neces ti ziveti kraj NATO propagandnih aparatcika nego kraj tih Srba!

I ne, nego nece biti mira sve dok je onih koji puse medijske spinove i propagande i manipulacije zarad necijih agendi :gent
Stvari su tim gore sto je mnogo toga toliko ocito da je prosto neverovatno da neko ne vidi to!

Zapitaj se drugar zasto su u bivsoj Yugi najkrvavije prosli najmultietnickiji gradovi:

Vukovar
Sarajevo
Mostar

Zato druze sto je nekome bilo u interesu da se ovdasnja plemena nikad ne izmire, i zato da bi im se imalo i moglo uvek lako podgrejati mrznju! Dakle vecna i vecita kolonija od Triglava do Djevdjelije... Old Dream znamo koga...

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 10:26 
Vrh  
mary je napisao/la:

Slažem se.
Pfc, imaš svoju temicu upravo o Srebrenici..no nije ti to dovoljno.. Morao si zasrati i ovu koja je otvorena eto,da se oda počast žrtvama genocida..
Srami se.
Ne znam bih li te smatrala zlim ili ludim..nadam se da si ipak ovo drugo.

Meni dovoljno govore reci koje i ti i Kubura koristite na temi na kojoj kao "pijetetisete"... :gent

.

Post Postano: 11 srp 2013 10:30 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Ne, nije bio genocid nego zlocin! Sem ako kao merilo ne uzimamo formulacije sad vec znamo kakvog Haskog tribunala...
Tribunala oko cijeg karaktera smo se evo nekidan valjda svi slozili... :dunno
I možeš ti mene smatrati zaluđenikom i fašistom i kakogod spinovati hočeš i možeš, ali to je zvanicni stav srpskog naroda i drzave Srbije, a valjda bar Srbi znaju sta je genocid...
I neces ti ziveti kraj NATO propagandnih aparatcika nego kraj tih Srba!

I ne, nego nece biti mira sve dok je onih koji puse medijske spinove i propagande i manipulacije zarad necijih agendi :gent
Stvari su tim gore sto je mnogo toga toliko ocito da je prosto neverovatno da neko ne vidi to!

Zapitaj se drugar zasto su u bivsoj Yugi najkrvavije prosli najmultietnickiji gradovi:

Vukovar
Sarajevo
Mostar

Zato druze sto je nekome bilo u interesu da se ovdasnja plemena nikad ne izmire, i zato da bi im se imalo i moglo uvek lako podgrejati mrznju! Dakle vecna i vecita kolonija od Triglava do Djevdjelije... Old Dream znamo koga...

.

Mene uopće ne zanima ovo što si napisao, to je irelevantno. Radi se o tome da odajemo poštu i tu nema mjesta onome ALI.
Kao da obilježavamo proboj u Jasenovcu i spomen na njegove žrtve i onda dođe neki GNKD i krene pisati kako je tu stradalo i mnogo komunista, da su mnogi umrli od gladi te da je logor radio do 48. i da se prava istina zapravo ne zna i da netko hoće napakirati genocidnost čitavom hrvatskom narodu.
Eto, to ti je taj pristup koji se meni gadi.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 10:39 
Vrh  

Mene uopće ne zanima ovo što si napisao, to je irelevantno. Radi se o tome da odajemo poštu i tu nema mjesta onome ALI.
Kao da obilježavamo proboj u Jasenovcu i spomen na njegove žrtve i onda dođe neki GNKD i krene pisati kako je tu stradalo i mnogo komunista, da su mnogi umrli od gladi te da je logor radio do 48. i da se prava istina zapravo ne zna i da netko hoće napakirati genocidnost čitavom hrvatskom narodu.
Eto, to ti je taj pristup koji se meni gadi
.

1) Jasenovac je imao cak i logor za decu... Mislim da je najblaze receno neprijatno uopste olako uzimati u poredjenje pojmove tipa Ausvic, Jasenovac i sl. Jer takvo sto se moze mozda jos samo sa Hiroshimom i Nagasakijem porediti...Jer to je horor i zlo tih i tolikih razmera...

2) Sto se tice boldanog dela, mozda si verujem pogresno formulisao, jer ne znam zasto bi ti se gadilo ako neko negira kolektivni karakter nekog naroda u smislu genocidnosti. Smatram da je ispravno upravo insistirati da tako nesto ne postoji, dakle kolektivna krivnja, i na tome cak i ovakav krnjavi haski sud insistira dakle na individualnoj odgovornosti.
S tim sto naravno oni nikad nece na istu pozvati Master mind-ove svog zla kojeg su i sami deo...
Prema tome niti su zbog Jasenovca svi Hrvati zlocinci, niti zbog Ausvica svi Nemci, niti zbog Srebrenice svi Srbi. :dunno

.

Post Postano: 11 srp 2013 10:50 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

1) Jasenovac je imao cak i logor za decu... Mislim da je najblaze receno neprijatno uopste olako uzimati u poredjenje pojmove tipa Ausvic, Jasenovac i sl. Jer takvo sto se moze mozda jos samo sa Hiroshimom i Nagasakijem porediti...Jer to je horor i zlo tih i tolikih razmera...

Ajmo ovako kolega... recimo da obilježavamo progon i ubojstvo Siščana ili Osjećana srpske narodnosti i dođe neki poput tebe i kaže kako je to većim djelom bila peta kolona. Koji si ti siromah duše, to je čudo.

P.F.C. je napisao/la:
2) Sto se tice boldanog dela, mozda si verujem pogresno formulisao, jer ne znam zasto bi ti se gadilo ako neko negira kolektivni karakter nekog naroda u smislu genocidnosti. Smatram da je ispravno upravo insistirati da tako nesto ne postoji, dakle kolektivna krivnja, i na tome cak i ovakav krnjavi haski sud insistira dakle na individualnoj odgovornosti.
S tim sto naravno oni nikad nece na istu pozvati Master mind-ove svog zla kojeg su i sami deo...
Prema tome niti su zbog Jasenovca svi Hrvati zlocinci, niti zbog Ausvica svi Nemci, niti zbog Srebrenice svi Srbi. :dunno

.

Kolektivna genocidnost je lamentacija hrvatskih nacionalista da neki imaginarni Srbi nameću kolektivnu genocidnost Hrvatima. A u kontekstu Jasenovca. Je li ti sada jasnije u kojem kontekstu sam to spomenuo i zašto bi jedan takav poput teba, a samo Hrvat, tako nešto izvalio?

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 10:58 
Vrh  
Ajmo ovako kolega... recimo da obilježavamo progon i ubojstvo Siščana ili Osjećana srpske narodnosti i dođe neki poput tebe i kaže kako je to većim djelom bila peta kolona. Koji si ti siromah duše, to je čudo.

Pazi jesam ja negde negirao zlocin?
Mislim da bi bilo korektno da se prestane sa tim imputacijama...
Pogotovu sto sam vise nego jasan u pogledu direktnih zlocinaca i suda o njima...
Prema tome vredjas sa takvim poredjenjima sa onima koji negiraju zlocine...

Kolektivna genocidnost je lamentacija hrvatskih nacionalista da neki imaginarni Srbi nameću kolektivnu genocidnost Hrvatima. A u kontekstu Jasenovca. Je li ti sada jasnije u kojem kontekstu sam to spomenuo i zašto bi jedan takav poput teba, a samo Hrvat, tako nešto izvalio?

Opet rekoh - poredis neuporedivo...
Jer ti mene poredis sa onima koji ustvari negiraju zlocin...

.

Post Postano: 11 srp 2013 12:28 
Vrh  
Mislim da se postovi nakon Merinog trebaju pobrisati kao i svako naredno PFC-ovo bljezgaranje o zločinu, a ne genocidu, laprdanja o svetkovinama masona na linijama koje se spajaju ili prolaze Potočarima i sličnim gadarijama kojima u četničkom stilu racionalizira nedopustivo i urinira po žrtvama.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 12:47 
Vrh  
Barbarella je napisao/la:
Mislim da se postovi nakon Merinog trebaju pobrisati kao i svako naredno PFC-ovo bljezgaranje o zločinu, a ne genocidu, laprdanja o svetkovinama masona na linijama koje se spajaju ili prolaze Potočarima i sličnim gadarijama kojima u četničkom stilu racionalizira nedopustivo i urinira po žrtvama.

Ovakva vrsta podmetanja i spinovanja je odvratna...
No, svakom svacije...

.

Post Postano: 11 srp 2013 12:55 
Vrh  
Ja niti spinujem niti podmećem. A tebi se puno previše dozvoljava u ime prijateljstva na ovom forumu i sumnje u tvoje mentalno stanje.
Imaš more tema na kojima bljezgaraš o Srebrenici - ova može biti i lišena tvoje propagande.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 13:01 
Vrh  
Ja niti spinujem niti podmećem. A tebi se puno previše dozvoljava u ime prijateljstva na ovom forumu i sumnje u tvoje mentalno stanje.
Imaš more tema na kojima bljezgaraš o Srebrenici - ova može biti i lišena tvoje propagande.

Izivni molim te sta je moja propaganda? Definisi mi cisto da vidimo o cemu pricas :dunno
Sve sto sam naveo su cinjenice o kojima govore cak i Muslimani, pomenuh vec koji!
I gde ja to negiram zlocin?
Ja samo hocu da ga sagledam u potpunosti a ne delimicno kako to ocigledno odgovara nekima...

Jedini koji vredjaju i nipodastavaju na ovoj temi su neki koji koristite reci i kvalifikacije kakve ne prilice ni tinejdzerskom dobu niti ulicnoj prici, a kamoli ozbiljnim osobama koje diskutuju o VRLO OZBILJNOJ TEMI!

Ali dobro, rekoh vec, svakom svacije...

.

Post Postano: 11 srp 2013 13:04 
Vrh  
PFC, topiš se u vlastitoj slini svoje bjesnoće.

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 srp 2013 13:05 
Vrh  
PFC, topiš se u vlastitoj slini svoje bjesnoće.

Kao sto rekoh...ulicna prica u kojoj ne zelim da ucestvujem...

.

Domoljub
Domoljub

Post Postano: 11 srp 2013 13:13 
Vrh  
Apsolutno se slažem s Barbarelom, no više se nemam namjeru spuštati na nivo pfc-a i uvjeravati ga u očito.
Neka se vidi tko je tko..heh a mene žuti svojedobno nazvao inačicom šešelja al u hrvatskom ruhu :-))))
Svi smo mi male bebe spram pfc-a. Humorom ne možeš sakriti ono što jesi.
Rekao je kubi jednom da se osjeti netrepeljivost prema srbima (od mene). Apsolutno! No nikako prema svima, ma što tko mislio. Ali od ovakvih četničkih propagandi koje učestalo od pfc-a kapaju, odnosno od takvih spodoba, okrećem glavu s gnušanjem.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.