• Pogledaj temu - Kolinda protiv KC ?!
Sada je: 20 kol 2018 20:09.
Početna » Politika » Hrvatska

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Anketa: Da li ste za Kolindu ili za Katolicku Crkvu?

Za Kolindu 0%  0%  [ 0 ]
Za Katolicku Crkvu 0%  0%  [ 0 ]
Ja sam Macak i mene samo sise zanimaju 100%  100%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 2

Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 19 lip 2016 17:08 
Vrh  
Dakle...sad je vec jasno...da je Kolinda konacno skinula masku, bar jednu od mnostva onih koje ima...i ...mozemo sad vec videti obrise njenog suprostavljanja Crkvi u Hrvata, diskretnog, stidljivog, ali vidljivog.

To sto ce se sutra sastati sa masonom Vučićem nije nista posebno, sastajala se ona i sluzila i sluzi i vecim masonima...Rokfeler, NATO, Tudjman, itd...
No...sigurno da to stidljivo skidanje maske je pomalo zbunjujuce za one Hrvate sklone Katolickoj Crkvi...
Premda ja kao neko sa strane naravno ne gotivim ni Jezuite...koji su sad i na celu u Vatikanu u vidu Pape...

Mada ja mislim da je trenutni Papa najveca masonska podvala Jezuitima, valjda jos od postanka i još od najvece zavere od ubistva onog Pape koji je bio Papa samo 33 dana...ali to je druga tema...
Kolinda je verovatno zato u svakom slucaju u boljim odnosima sa Papom nego li sa Crkvom u Hrvata...

Nego...
Na stranu sad i onaj sukob sa onim Splitskim nekim popom, oko NDH i sl, gde ju je on premda iz losih NDH motiva, ali pop je jasno detektovao i procitao...kao laminatsku NWO pupetku.

Potom...
Sada dok se rusio Karamarko, iza kojeg je ipak stala Crkva u Hrvata...(na stranu sad sto im favorit tj pulen nije neki izbor...)
Kolinda je svo vreme tog rusenja Karamarka... glumila vazu...kinesku porcelansku...

I premda ju je sirotan Karamarko usedlao u sedlo cuvenim - "IMAAMO PREDSSEDNICUUUUUU! ", ona ga je tako lako pustila niz vodu...ama bez reci...a kamoli cega vise...
Iskoristila i njega i HDZ i Mostar grad, koji sad grize opanak, te dosla u sedlo i sad... ko vas jebe gluperde :laughy

I sad ovo poslednje oko navijaca...jeftin proziran reziran spin...kojeg je i sama deo...
I to kako perfidno izveden spin...

POGLEDAJTE ONU SLIKU NAVIJACA KOJI SU KAO SPREMALI NEREDE...
ONI SU SA ZASTAVOM VATIKANA !!!!
Dakle masonska podmetacina...:ro kojom onda ogorceni narod koji je besan zbog kao huliganizma ce svesno ili nesvesno pljujuci po tim podmetnutim huliganima pljuvati i po Vatikanu tj KC :laughy

To sto Kolinda spominje Orjunaše i sl...(Orjunaši sa zastavom Vatikana...:ro) to je samo cisto da ne bude bas preocito njeno skidanje maske...a i malo dimne zavese nece skoditi pred susret sa Vucicem...

Mozes misliti ona kao proziva Orjunase, a u ponedeljak ce se statati sa Vuckom u Orjunaskoj Subotici i Vukovaru...:ro

Dakle NWO laminatska pupetka Kolinda vas prca u mozak...
Sto je zalosno da plavusa vas prca...ali sta je tu je...nas prca jos ogavniji lik...

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.