Sada je: 20 tra 2018 15:32.
Početna » Politika » Srbija

Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Post Postano: 15 stu 2014 19:54 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Ma, muljaža.. al dobro su ga Ameri i EU zavukli Vučiću i Tomi Grobaru zbog Putina, šta jes, jes.. :sim:

Jel može Hrvatska da traži izručenje pa da mu sudi za ratne zločine? Vi bi trebali da imate nešto konkretno u vezi njega. :dunno
A baška to da se priča da imate i za Nikolića.... :da

Post Postano: 15 stu 2014 19:56 
Vrh  
Al, imaju Vučić i čiča Toma svog odvjetnika, to jest, advokata koji zdušno radi za njih, za Srbiju i pomirbu u regionu.. :thumbup

"Riječ je o tome, sasvim sigurno, da po dosadašnjoj praksi Haškog suda Šešelj krši uvjete pritvora, da ponovno zaziva onu politiku mržnje i razdora koja nas vraća u onu politiku iz 1990-ih koja je bila uzrok rata i svih ovih stradanja, a vidimo da ga nisu ni u Beogradu dobro primili. Zato mislim kako je vrijeme da Haški sud razmotri jesu li se stekli uvjeti da Šešelj ostane na slobodi ili ponovno ode tamo gdje mu je inače i mjesto." - kaže Ivo Yusipović

Hodaj, Nebo strpljive voli..

Post Postano: 15 stu 2014 20:02 
Vrh  
Pavo je napisao/la:
Jel može Hrvatska da traži izručenje pa da mu sudi za ratne zločine? Vi bi trebali da imate nešto konkretno u vezi njega. :dunno
A baška to da se priča da imate i za Nikolića.... :da

Za Nikolića se priča da je ubijao civile u Antinu, u Slavoniji. Postoje svjedoci čak i sa srpske strane.
No, dok je ova garnitura na vlasti u HR (a i svaka drugada se razumijemo, jer tako odgovara Velikom Gazdi) i Nikolić i Šešelj mogu poput dojenčeta mirno spavati.
Isto tako i Aleksandar sto muslimana za jednog Srbina Vučić.

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2014 20:06 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Ma, muljaža.. al dobro su ga Ameri i EU zavukli Vučiću i Tomi Grobaru zbog Putina, šta jes, jes.. :sim:

Moguce je i to, vrlo verovatno, s tim sto su oni uracunali ovu "kolateralnu stetu" u smislu njegovih stavova spram Zapada.

Dakle oni mozda racunaju, "OK, Seselj pokupi nesto do Vucica i tako oslabimo Vucica kako bi mu "olaksali" da okrene ledja Rusiji..."
Znaci tu uopste ne moraju imati dil sa Seseljom, kako to debos Vulin gusla, vec ga ono samo ubacuju u jednacinu...

A ja sam to vec odavno najavljivao kako ce Vucic na tihoj vatri tinjati kad mu dodje stani pani tj kad bude priteran na odluku - dal Zapad il Istok...
Premda ja mislim da on radi za zapad, a blefira Rusiju, ali Rusija nije glupa i pustaju ga da blefira i cekaju ga na ziceru...
A onda ce mu u slucaju njegove prozapadne odluke oni poslati nekog "Seselja 2"....

Inace vi niste povezali, ali u kontekstu svega toga ja svakako jesam, par desavanja mimo Seseljevog koncerta...

1) Upucan Beko, nebitno sad dal kao spin koji treba da zamagli Seselja ili kao nekakav obracun nekih stranih sluzbi il kako Vucicev refleks prezivljavanja na vlasti.

2) Ministar ENERGETIKE Antic sletio sa puta... (oce to nase politicare poslednjih dana...). Inace doticni je iz SPS-a i smatra se da je postavljen na insistiranje upravo Rusa, a kako bi se dotadasnja ne bas proruski raspolozena Trilateralka Mihajlovic smenila sa te pozicije.

3) Zatim poternica za jos jednim iz SPS-a...

4) Uhapsen Čume... + Kosmajac...

5) Ruski Patrijarh u Beogradu, dosao da osvesta ruski nekropolj i spomenik Caru Nikolaju

6) Vojne vezbe sa Rusima i to samo par nedelja posle parade sa istima... A da se Ameri puno ne naljute i sa njima smo vezbali neki šatro antiterorizam...

I + za temice - Danas je godisnjica smrti Patrijarha Pavla....

Dakle SVE TO je stalo u svega 2-3 dana Srba i Srbije ... :pavo

.

Post Postano: 15 stu 2014 20:13 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Moguce je i to, vrlo verovatno, s tim sto su oni uracunali ovu "kolateralnu stetu" u smislu njegovih stavova spram Zapada.

Dakle oni mozda racunaju, "OK, Seselj pokupi nesto do Vucica i tako oslabimo Vucica kako bi mu "olaksali" da okrene ledja Rusiji..."
Znaci tu opste ne moraju imati dil sa Seseljom, kako to debos Vulin gusla, vec ga ono samo ubacuju u jednacinu...

A ja sam to vec odavno najavljivao kako ce Vucic na tihoj vatri tinjati kad mu dodje stani pani tj kad bude priteran na odluku - dal Zapad il Istok...
Premda ja mislim da on radi za zapad, a blefira Rusiju, ali Rusija nije glupa i pustaju ga da blefira i cekaju ga na ziceru...
A onda ce mu u slucaju njegove prozapadne odluke oni poslati nekog "Seselja 2"....

Oće.. u vidu gasa i duga.. što bi rekli stari mudri ljudi "Braća možda jesmo, ali nam kese nisu sestre." :sim:

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2014 20:20 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Oće.. u vidu gasa i duga.. što bi rekli stari mudri ljudi "Braća možda jesmo, ali nam kese nisu sestre." :sim:

Pa da, ali to njega kosta direktno glasaca...

Jer zapad je u Ukrajini mozda i mogao zaspinovati antirusizam (istina posle visegodisnje pripreme na vise nivoa...), ali u Srbiji to tesko da ce...

Tako da Putin dovoljno je da lupi JEDNU packu Vucicu i ovaj ga je ugasio....
Cak stavise sve i da je Amerika pustila Seselja zarad svoje jednacine, Rusi ga sad naravno vrlo lako mogu ojacati i nafrizirati za svoju jednacinu.

I ja ne da mislim vec gotovo da znam da je Vucic vec prelomio, dal pod ucenom ili kako vec nebitno, za opciju Zapad, ali ima problem sa javnim mnjenjem koje nije spremno da se okrece protiv Rusije...a za interes zapada...

I sad, on bi tu levitirao u tom nekom vakumu da moze jos x godina tako, ali Zapad je iz nekih globalnih razloga sve nestrpljiviji i hoce jasnu sliku i to sad jebe Vucica...Dakle potpisao je pakt sa devilom i sad ne zna kako da ispostuje isti...

.

Post Postano: 15 stu 2014 20:24 
Vrh  
Nadam se da će doći i taj dan kada ćeš napokon shvatiti da ste vi Srbi samo rusko sredstvo za potkusurivanje s njihovim rivalima, a ne nekakva nebeska braća.

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2014 20:25 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Nadam se da će doći i taj dan kada ćeš napokon shvatiti da ste vi Srbi samo rusko sredstvo za potkusurivanje s njihovim rivalima, a ne nekakva nebeska braća.

A ti isto to shvatiti u pogledu vaseg koitusa sa Zapadom :smje

.

Post Postano: 15 stu 2014 20:28 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
Nego, onaj deo koji je govorio protivu EU i Zapada i unistavanja nase proizvodnje zarad profita zapada i njihovih kompanija nad nama to je svaka bila na emstu i tu se nema sta prigovoriti.
.

Ma to je sve bez veze i ništa novo, take stvari se demonstriraju i po Briselu Londonu i na svakom mesto gde G8 napravi konferenciju. :conf2

On se kao zalaže za okretanje ka istoku, za integraciju sa Rusijom Belorusiom i Kazahstanom :conf2 a istovremeno, zalažući se za veliku Srbiju, pravi politiku permanentne konfrontacije sa zemljama susedima, naročito sa onima sa zapadne strane jer ima teritorijalne pretenzije prema njima. Srbija ne može prosperirati ako smatra susede neprijateljima.

Post Postano: 15 stu 2014 20:32 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

A ti isto to shvatiti u pogledu vaseg koitusa sa Zapadom :smje

Nemam ja što shvaćati.. Hrvatska je dio tog Zapada. S druge strane, srpska politička elita i dio naroda bi se hebali al da im ne uđe. Ti si jedan od takvih. :smje

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2014 20:33 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Nemam ja što shvaćati.. Hrvatska je dio tog Zapada. S druge strane, srpska politička elita i dio naroda bi se hebali al da im ne uđe. Ti si jedan od takvih. :smje

Pa sta vas onda muci cakani? :smje
Vama znaci ulazi al vas ne jebu ni 5%...
Misterija...

.

Post Postano: 15 stu 2014 20:38 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Pa sta vas onda muci cakani? :smje

Vama ulazi al vas ne jebu...
Misterija...

Nas muči ono što i mnoge države na Zapadu muči.. nesposobna i klijentelistička vlast. Tako je u Sloveniji, Italiji, Francuskoj, Grčkoj i još mnogim EU zemljama..
A vas, lepi, muče kojekakvi srednjovjekovni mitovi i slične kretenarije kojima robujete, zato i jeste kao društvo na samom dnu. :smje

Post Postano: 15 stu 2014 20:45 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Nas muči ono što i mnoge države na Zapadu muči.. nesposobna i klijentelistička vlast. Tako je u Sloveniji, Italiji, Francuskoj, Grčkoj i još mnogim EU zemljama..
A vas, lepi, muče kojekakvi srednjovjekovni mitovi i slične kretenarije kojima robujete, zato i jeste kao društvo na samom dnu. :smje

Što se tiče mitova, Srbi su za Grke i Talijane malji deca. :laughy

Nebeski Srbin

Post Postano: 15 stu 2014 20:46 
Vrh  
Wolf je napisao/la:

Ne, ne, drugar, to sto ti od slepila srboljubavi...ne vidis siru sliku... ja ti tu ne mogu pomoci....
Sve pobrojane zemlje (pa cak donekle i amerikanozovana Francsuka...) su danas treci red Evrope...

I to je ono sto ti pricam u vezi "zlatne trojke il cetvorke" sa jedne i roblja sa druge strane....
NE MOZETE VI NIKAD BITI TOLIKO DOBRI I USPESNI JER SISTEM CIJI STE DEO VAM TO NECE DOZVOLITI !!!

U EU hijerarhiji vi ste, kao sto bi smo i mi sutra trebali biti, odredjeni za ulogu ROBLJA - NIZE KLASE !
I jadno je da vi to ne vidite, vec cak stavise sumnjate i sami u sebe i svoje sposobnosti pre nego li u sta drugo...
Eto dokle je to zombiranje otislo...
Dakle svojevoljno roblje...

A da, Srbi imaju to "prokletstvo" sto se protiv tog sistema bore vekovima i uvek iznova...
I nebitno sad dal ta nasa borba bila kao nekakva utopija "poslednjih samuraja", ali ona kao takva postoji idalje...
I zato smo smetnja...

.

Post Postano: 15 stu 2014 20:48 
Vrh  
Pavo je napisao/la:
Što se tiče mitova, Srbi su za Grke i Talijane malji deca. :laughy

Može biti.. ali ni Grčka ni Italija kao članice EU ne kreiraju svoju unutarnju a posebice ne vanjsku politiku prema tim petparačkim mitovima kao što to radi nebeski narod. :smje

Post Postano: 15 stu 2014 20:53 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:

Ne, ne, drugar, to sto ti od slepila srboljubavi...ne vidis siru sliku... ja ti tu ne mogu pomoci....
Sve pobrojane zemlje (pa cak donekle i amerikanozovana Francsuka...) su danas treci red Evrope...

I to je ono sto ti pricam u vezi "zlatne trojke il cetvorke" sa jedne i roblja sa druge strane....
NE MOZETE VI NIKAD BITI TOLIKO DOBRI I USPESNI JER SISTEM CIJI STE DEO VAM TO NECE DOZVOLITI !!!

U EU hijerarhiji vi ste, kao sto bi smo i mi sutra trebali biti, odredjeni za ulogu ROBLJA - NIZE KLASE !
I jadno je da vi to ne vidite, vec cak stavise sumnjate i sami u sebe i svoje sposobnosti pre nego li u sta drugo...
Eto dokle je to zombiranje otislo...
Dakle svojevoljno roblje...

A da, Srbi imaju to "prokletstvo" sto se protiv tog sistema bore vekovima i uvek iznova...
I nebitno sad dal ta nasa borba bila kao nekakva utopija "poslednjih samuraja", ali ona kao takva postoji idalje...
I zato smo smetnja....

Pa, ako smatraš da ste se vekovima borili protiv Zapada, to je točno i sklažem se. Naime, bili ste dio Otomanske imperije i njen vjerni sluga skoro 500 godina. :smje No, to vas nije omelo da izmislite mit kako ste upravo vi Europu branili i obranili od Turaka. :laughy

Al nebitno sada to.. želim reći da je Srbija daleko iza 'neuspješne' Hrvatske koja je na svom teritorju imala četverogodišnji rat, što se najbolje vidi po standardu stanovništva. Priznajem, ni kod nas se ne jedu kolači. Al se ne jede ni napoj kao kod vas. ..a vi će te ga još dugo jesti.

Post Postano: 15 stu 2014 20:54 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Može biti.. ali ni Grčka ni Italija kao članice EU ne kreiraju svoju unutarnju a posebice ne vanjsku politiku prema tim petparačkim mitovima kao što to radi nebeski narod. :smje

Čitava zapadna civilizacija je izgrađena na njihovim mitovima. :da
Uz naravno mitove stanovitih čobana sa Levanta...u početku beše reč i tako... :bgg

Post Postano: 15 stu 2014 20:55 
Vrh  
Pavo je napisao/la:
Čitava zapadna civilizacija je izgrađena na njihovim mitovima. :da
Uz naravno mitove stanovitih čobana sa Levanta...u početku beše reč i tako... :bgg

Pavo, ne trolaj.. :td ..za to sam ja zadužen. :uou :bgg

Post Postano: 15 stu 2014 20:58 
Vrh  
Wolf je napisao/la:
Pavo, ne trolaj.. :td ..za to sam ja zadužen. :uou :bgg

Allright. :uou

SRBIJA! RUSIJA! NE TREBA NAM UNIJA! :kr

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 12:00 
Vrh  
Guzva u Hramu... :cer

POGLEDAJTE Nikolić, Šešelj, ministri... na liturgiji patrijarha Kirila i Irineja u Hramu
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/511466 ... ja-u-Hramu

(VIDEO) Šešelj i Nikolić u Hramu Svetog Save!
http://www.pravda.rs/2014/11/16/video-s ... e/?lng=lat

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fGM4YMFqqbI[/youtube]

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.