Sada je: 20 lis 2018 06:17.
Početna » Politika » Srbija

Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica
Traži:
Poruka

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 12:24 
Vrh  
Kad je sluzba morala angazovati i Zdravka Čolića za svaki slucaj da se i on oglasi :ro

ZDRAVKO ČOLIĆ ZA KURIR: Šešeljeva retorika ne može da utiče na put Srbije!
http://www.kurir.rs/stars/zdravko-colic ... ak-1614624

No na stranu Seselj, nego - Jebo vas vise "put" :conf2

Hit the road Jack!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q8Tiz6INF7I[/youtube]

:grin2

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 15:17 
Vrh  
...

Jovo Bakić: Vučić zna da ga čeka pakao ako Šešelj dođe do dosta medija
http://www.istinomer.rs/bonus/jovo-baki ... ta-medija/

Premda ok intervju Bakica, samo da skrenem paznju da je i on poput Mihajloviceve Trilateralac :uou

Inace kao sto rekoh - ok intervju.

.

Post Postano: 16 stu 2014 19:56 
Vrh  
P.F.C. je napisao/la:
...

Jovo Bakić: Vučić zna da ga čeka pakao ako Šešelj dođe do dosta medija
http://www.istinomer.rs/bonus/jovo-baki ... ta-medija/

Premda ok intervju Bakica, samo da skrenem paznju da je i on poput Mihajloviceve Trilateralac :uou

Inace kao sto rekoh - ok intervju.

.

:facep E natero si me da odem na Wikipediju da pogledam koji qrac je ta tralala Trilaterala. :conf2

Ovo dvoje što si naveo nema na spisku članova

Povadio sam članove iz Jugoslavije:

Kolinda Grabar Kitarović, Assistant Secretary General of the North Atlantic Treaty Organization
(NATO) for Public Diplomacy, Brussels; former Ambassador of the Republic of Croatia to the United
States; former Minister of Foreign Affairs and European Integration of the Republic of Croatia

Marijan Hanžeković, Lawyer, Law Firm Hanžeković & Partners Ltd., Zagreb

Tahir Hasanović, Executive Director, East West Bridge, Belgrade

Jovan Kovačić, President, East West Bridge, Belgrade

Franjo Luković, Chairman of the Management Board, Zagrebačka banka - UniCredit Group, Zagreb

Dejan Novaković, former State Secretary in the Ministry of Energy, Development and Environmental
Protection of the Republic of Serbia; President of the General Assembly of the Regional
Environmental Center for Central and Eastern Europe (REC); Co-President, East West Bridge,
Belgrade

Marko Voljč, Chief Change Officer Corporate Change & Support KBC Group, Brussels; former Chief
Executive Officer, Nova Ljubljanska Banka, Ljubljana

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 20:01 
Vrh  
Nisi ti bio na pravoj stranici...

Sto ne odes direktno u podruznicu za Srbiju = "East West Bridge"

http://www.ewb.rs/

Tu ih potrazi sve :gent

.

Post Postano: 16 stu 2014 20:10 
Vrh  
Na Drini Ćuprija. :laughy

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 20:17 
Vrh  
A najjace je kad vidis kako se i kroz te prozapadne agenture probija serbska "familijarnost"... :ro

Naime ako kliknes ne Predsednistvo te EWB organizacije videces i pomenutog serbskoga masona i trilateralca Kovačića, a ako onda kliknes na Advisory Board, videces u dnu spiska i izvesnu Gdju Kovačić kao Šefa Sekretarijata :bgg
Kovačić si uposlio i zenu :hihi

Inace sem gore pomenutog Bakica koji je pri istoj organizaciji, tu je i poznati prozapadni novinar Bosko Jaksic itd.

S tim sto ne mogu tvrditi da su oni svi tu prisutni sa istom svescu i spoznajom o cemu se tu radi, te u tom smislu ne mogu niti odmah apriori osudjivati nekoga sto se nalazi na tim spiskovima i sl.

Jovu Bakica znam videti i u troli da se vozi, dakle ono, deluje mi kao obican cova, koji se ne krije iza nekih zidina i sl.
Te u tom smislu ne mogu govoriti o njemu kao o nekoj "sivoj eminenciji", "vladaru iz senke" i sl, premda on je svakako svesno ili ne svesno svojim intelektom u sluzbi ovih koji su ga angazovali.

.

Post Postano: 16 stu 2014 20:43 
Vrh  
Eto Srbiji izbora, ili Šešelj ili Trilaterala pa ti vidi. Spao izbor na dva slova. :laughy

Nebeski Srbin

Post Postano: 16 stu 2014 21:37 
Vrh  
Pavo je napisao/la:
Eto Srbiji izbora, ili Šešelj ili Trilaterala pa ti vidi. Spao izbor na dva slova. :laughy

Spasa nam nema propasti ne mozemo... :kr

.

Nebeski Srbin

Post Postano: 20 stu 2014 13:39 
Vrh  
...

ŠEŠELj: Dok mogu da se borim, moj život ima smisla
http://www.pravda.rs/2014/11/20/seselj- ... a/?lng=lat

Citat:
Jedan od komentara na vaše puštanje je bio i da vas je Zapad poslao da zagorčate život Vučiću. Da li se osećate kao marioneta?

–Vi znate koliki je idiot Aleksandar Vulin, što bih ja komentarisao njegove izjave? Dakle, prirodno je stanje kad sam ja u zatvoru. Ako slučajno nisam u zatvoru, odmah je reč o nekoj zaveri, je l’ se o tome radi? U pritvoru sam 12 godina i sad je moje puštanje zavera. A kad Vulin postane ministar, to nije nikakva zavera. U kojoj bi državi na svetu Vulin mogao da bude ministar? Ili Ivica Dačić, i njemu je nešto sumnjivo. Dačić, koji je izdao Miloševića, preokrenuo svoju partiju za 180 stepeni, koji je umešan u afere, i sad je njemu sumnjivo otkud ja ovde. I kad sam ja bio nečiji instrument?

Citat:
Šta se desilo da se Tomislav Nikolić toliko promeni?

– Mislim novac. Što se Vučića tiče, nikada nisam imao mnogo poverenja u njega. On je bio vrlo nepredvidljiv čovek, ekstremniji od mene u mnogim političkim stavovima. Uvek je bio nestabilan. Kada sam se spremao za odlazak u Hag, Nikolić se plašio da će mu Vučić podmetati mnogo više nego ranije. Vučić je znao da angažuje nekog novinara da kod Tome nađe slabu tačku i da ga napadne. I sada mu to radi.

Moja je graška što sam imao neograničeno poverenje u Tomislava Nikolića, što nisam bio u stanju da smirim te protivrečnosti u stranci koje su nastale posle njihovog odlaska. Jer, mi smo imali stranačku hijerarhiju, ali su odjednom dva stuba bila srušena. Ni danas nismo nadoknadili ono što je Vučić radio u stranci.

Citat:
Tvrdite da su Vučić i Nikolić sada „zapadne sluge“, i da ste krivi što ste toliko dugo verovali u njih. Bez vas ne bi mogli da doguraju toliko visoko?

– To je tačno. Ja sam siguran u jednu stvar – da ja nisam otišao u Hag, Tomislav Nikolić 100 posto ne bi izdao, a za Vučića tvrdim da 90 posto ne bio postao izdajnik. Vučić je, i pored iskakanja, poštovao moj autoritet, a od svih je bio inteligentniji i obrazovaniji.

Citat:
Kako biste reagovali da vam sada dođu u posetu?

Oni ovde ne mogu da dođu. Imam dva šarlplaninca – jedan bi pojeo Tomu, a drugi Vučića.

.

Post Postano: 22 stu 2014 18:03 
Vrh  
P.F.C. na BG ZG itd regionalnom chatu je napisao/la:
Jel ono vuk stalvjao juce:

Vojislav Šešelj: BiH nikada neće moći da funkcioniše kao normalna država, Hrvati su se na moj mamac zaleteli kao somovi na durdubak
http://www.nspm.rs/hronika/vojislav-ses ... alphabet=l

Šešelja nije briga zbog uzbuđenja u hrvatskoj javnosti koje su proizveli njegovo saopštenje o Vukovaru i njegovi istupi i navodi da su se "Hrvati zaleteli kao som na durdubak“."

- To je vrsta crva koji živi u zemlji i na njega se najefikasnije love somovi. Ja sam bacio durdubak, somovi su se upecali - i šta sad - kaže Šešelj i za Srnu otkriva da je saopštenje namerno poslao samo na hrvatske redakcije.

Vukasin i Vuk dobili konkurenciju :kr

.

Dobra mu ta metafora sa durbokom, šteta samo što nije objasnio zašto je on tako dobar mamac za somove.
Za one koji možda ne znaju šta je to, durbok je vrsta pijavice koja živi u vlažnoj močvarnoj zemlji.
Koristi se kao mamac za grabljive ribe jer krvari kada ga natakneš na udicu.

Post Postano: 26 stu 2014 10:39 
Vrh  
Ne znam koliko je tačno, i jeste da je Informer, ali ima smisla.

Citat:
Istrazivanje:Sešelj spustio rejting SRS sa 3,9 na 2,3 odsto

Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj deset dana nakon povratka iz Haga uspeo je da rejting svoje stranke spusti sa 3,9 na 2,3 odsto, piše "Informer" pozivajući se na najnovije istraživanje poznate beogradske agencije.

SRS je, kako se navodi u istraživanju u koje je taj list imao uvid, uoči Šešeljevog povratka imao podršku 3,9 odsto građana, da bi na dan povratka lidera skočio na sedam odsto.

Međutim, posle samo nekoliko radikalnih nastupa u javnosti i izjava poput one da se i dalje raduje ubistvu Zorana Ðinđića, Šešelj je uspeo da SRS spusti na samo 2,3 odsto, što je, kako se navodi, manje i od trenutnog rejtinga Dveri.

Izvor "Informera" iz agencije koja je radila istraživanje, objašnjava da je nagli uspon, a zatim i pad popularnosti SRS najbolji pokazatelj kako jedan političar može da upropasti partiju nepromišljenim delovanjem.

"Radikali su dugo bili ispod cenzusa, ali je to stanje moglo naglo da se promeni. To pokazuje skok na sedam odsto na dan Šešeljevog povratka, no on očigledno nije na najbolji način umeo to da kapitalizuje...Sada su zahvaljujući njemu gori nego što su bili", istakao je sagovornik "Informera".

Direktor agencije "Faktor plusa" Vladimir Pejić smatra da ni eventualni umereniji nastup Vojislava Šešelja ne bi mnogo pomogao radikalima.

"Radikali od njega traže radikalan nastup, ali to više ne prolazi u Srbiji. Cifre ne mogu da bu mnogo drugačije ako uzmemo u obzir to da Šešelj po povratku nije rekao ništa novo i da on realno nema novu politiku", ocenio je Pejić.

Miroslav Šutić iz "Partner konsaltinga" ocenio je da Šešelj ovako bajatom pričom nije mogao da osvoji ni svoje stare pristalice i da je brojka od dva, dva i po procenta realna.

Nebeski Srbin

Post Postano: 27 stu 2014 08:50 
Vrh  
...

Šešelj se uključio u direktan program hrvatske televizije: Morate da se povučete iz Krajine!
http://www.pravda.rs/2014/11/27/seselj- ... e/?lng=lat

Za koga li u predizbornoj kampanji u Hrvatskoj radi Šešelj :pavo

Moze biti da on nije vracen zarad vlasti u Srbiji nego zarad vlasti u Hrvatskoj :pavo

Mozda je njegov zadatak ustvari da rukopolozi Kolindu Kitarovic :vuvuvu

.

Post Postano: 27 stu 2014 09:07 
Vrh  
On je trolež pretvorio u umetnost.

Gadna emisija, diletantska, kao da gledam Skaj+, nikakva razlika. Gledao sam sinoć, i on i kompletna ekipa tamo, ne zna se ko je gori. Ne znam ni šta mi je trebalo da gledam takve gluposti.

Nebeski Srbin

Post Postano: 27 stu 2014 09:10 
Vrh  
Žuta voda je napisao/la:
On je trolež pretvorio u umetnost.

Gadna emisija, diletantska, kao da gledam Skaj+, nikakva razlika. Gledao sam sinoć, i on i kompletna ekipa tamo, ne zna se ko je gori. Ne znam ni šta mi je trebalo da gledam takve gluposti.

Šešelj je pušten kao dron nad Balkanom :kr

.

Post Postano: 27 stu 2014 13:41 
Vrh  
Ma, likovi kao u Monti Pajtonu, domaćin ko poslednji seljak, nespreman, ciničan i uvredljiv, iskompleksirani pisac koji sebi daje na značaju, Voja zaostao u vremenu, hrvat Šešelj iz Dubrovnika i tip iz Vukovara koji poput Šljivančanina (samo sa drugačijim širitama)nešto preti ovome, bez date šanse Šešelju da odgovori. Primitivizam na kub.

Umesto da iskoristi do maksimuma to što ima ekskluzivnog gosta i iz njega izvuče što više informacija, on ga stavlja u poziciju da bude napadan i vređan. Ono, u redu, može i tako, ali to je krajnje amaterski i nije dovelo ni do čega novog, već nahranilo hrvatsku javnost na desetak minuta. Posledica je da mu Šešelj neće više dati intervju niti gostovati, što je prvenstveno gubitak za voditelja i kuću za koju radi.

Post Postano: 27 stu 2014 14:17 
Vrh  
Upravo je izjavio da je ponosan na hrvatsku deklaraciju i još ponosniji na onu u Evropskom parlamentu.

Budale ne kapiraju da ih je istrolovao kao magarce i da su mu upravo dali na značaju kakav nije ni sanjao da može da ima.

Nebeski Srbin

Post Postano: 04 pro 2014 21:00 
Vrh  
...

Show must go on! :uou

(VIDEO) Šešelj otkrio „poslastice“ o Dačiću i njegovim ljudima!
http://www.pravda.rs/2014/12/04/video-s ... a/?lng=lat

.

Montana Skogkatt
Montana Skogkatt

Post Postano: 05 pro 2014 00:02 
Vrh  
Žuta voda je napisao/la:
Upravo je izjavio da je ponosan na hrvatsku deklaraciju i još ponosniji na onu u Evropskom parlamentu.

Budale ne kapiraju da ih je istrolovao kao magarce i da su mu upravo dali na značaju kakav nije ni sanjao da može da ima.

Ja znam prepoznat dobrog trola, a dr. Vojislav Šešelj to svakako je.
Evo npr. ova reakcija na moje upise je jedna od onih kojima se dičim:

Citat:
Nemam sta vise sa takvima poput tebe raspravljat. Takvog ignoranta, bezobraznika,provokatora i seronju nisam nikad cula. I iskreno gadi mi se sa takvima poput tebe uopce raspravljat.
Vec sam napisala ranije da zelim cuti normalna razmisljanja uz ovu temu, a ne takve poput tebe.

:ro :ro :ro

Dr. Vojisalav Šešelj = :srce :srce :srce

:uou

Post Postano: 05 pro 2014 08:15 
Vrh  
Ja mislim da se ti njoj dopadaš. :cer

Nebeski Srbin

Post Postano: 11 pro 2014 20:19 
Vrh  
...

(VIDEO) Šešelj: SNS je prenaduvani balon!
http://www.pravda.rs/2014/12/11/video-s ... ani-balon/

Obavezno poslusati ovaj set videa, dakle ne samo jedan vec pustite nek vrti par tih videa sa te konferencije u Lazarevcu :bgg

.

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Forum(o)Bir:  

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.